Закрыть
Наверх Наверх

Звонки
Rings

6,8 
122 голоса
Оценить:
IMDB 4,5/10

Страна, год: США, 2017

Жанр: драма, ужасы

Режиссёр: Ф. Хавьер Гутьеррес

Сценарист: Джейкоб Аарон Эстес, Акива Голдсман ...

Продюсер: Лори МакДональд, Уолтер Ф. Паркс ...

СкайГабриэль

Актёры: Винсент Д’Онофрио, Лаура Уиггинс, Эйми Тигарден, Джонни Галэки, Лиззи Брошере

Премьера в Украине: 02.02.2017

Мировая премьера: 12.11.2015

Бюджет, $: 33 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 10 770 127

Мировые кассовые сборы, $: 83 080 890

Продолжительность: 1 ч. 42 мин.PT1H42M

Сюжет фильма повествует о двенадцатилетней девочке Самаре, которая постоянно подвергалась эмоциональным травмам, переживая оскорбления и насмешки в ее адрес. Все вокруг считали ее душевнобольной и с каждым днем жизнь Самары превращалась в ад, и та злоба, которая поселилась в ее душе, заставила девочку мстить обидчикам за все злодеяния. 

Интересные факты:

- Кинолента "Звонки" стала приквелом фильмов "Звонок" и "Звонок 2".

- Фильм снят по мотивам одноименного романа Кодзи Судзуки, как и японский фильм 1998 года.

- Кинолента перенесет зрителя на 30 лет до событий в первом фильме. 

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky 02.02.2017 12:01

Дзвінок долі.
Watch Me
(«Дзвінки», режисер Хав'єр Гутьєррес)
Фільми жахів –це багато в чому лотерея. Іноді і мало бюджетний фільм може зірвати банк, і велика франшиза зробити епохальний провал. Багато з картин стали культовими. так само як легендарними стали численні…

Дзвінок долі.
Watch Me
(«Дзвінки», режисер Хав'єр Гутьєррес)
Фільми жахів –це багато в чому лотерея. Іноді і мало бюджетний фільм може зірвати банк, і велика франшиза зробити епохальний провал. Багато з картин стали культовими. так само як легендарними стали численні персонажі: Джейсон Вурхіс з «П’ятниця, 13», Фредді Крюгер з «Кошмарів на вулиці В’язів»… Героїня Садако прийшла з японських стрічок (дійсно атмосферних і інтригуючих) в американську франшизу, і стала такою ж рідною для Голівуду. З появи першого американського «Дзвінка» в 2002, Садако приходила в гості до глядачів ще раз в 2005, в картині Хідеко Накати, і ось вона приходить знову – у фільмі «Дзвінки» режисера Хав'єра Гутьєрреса.
Отже, про сюжет. В цьому випадку автори сконцентрувались не власне на біографії Самари, чи її загадки, а на понятті «звільнення від прокляття». Спочатку нас очікує драйвовий вступ, потім темп стрічки значно і значно спадає. Власне, зараз таємниця касети – вже не таємниця, основною проблемою є знайти «хвоста» – людину, що візьме прокляття на себе, переглянувши копію. І так – доки хтось внаслідок просто глупства не помре від рук дівчинки. Ось і студент Холт вирішив глянути рокову плівку, ставши піддослідним свого наукового керівника,професора Гебріела - а його чарівна дівчина Джулія бере на себе прокляття. Проте її відео особливе, і ще невідомо, як вона здолає невидимий рок долі, куди її він приведе…
Власне, це той фільм де питання передісторії є ключовим. Знаючи хоча б базові факти біографії Самари з першого фільму, логіку передачі і зняття прокляття, зміст і сюжет стають логічними і зрозумілими. Абстрагувавшись, вперше зустрівшись з «дівчиною з колодязя» глядач буде дещо збентежений, проте думаю логіка сюжету буде зрозумілою. Канва подій чітка, без особливих хитросплитінь, проте якій дуже й дуже не вистачає того, що ми називаємо «високий темп». Кольори картини переважно тьмяно-прохолодні, проте без явно вираженої «крижаної» стилізації у кольоровій гамі, як в першій частині. З «родзинок» додався перехід Самари з площини плівки відеомагнітофонів VHS у площину цифрових форматів, інтернету та мобільних телефонів. Хоча якщо додати пару слів, то можна сказати, що фільм виглядає все-таки більше містикою, аніж фільмом жахів, картиною з непоганою операторською роботою, - проте занадто орієнтованою на традиційні штампи. Музичний супровід відповідає досить неспішному і тривожному розгортанню сюжету, досить-таки значно витягуючи у позитивному сприйняття екранного дійства.
Гра акторів – власне, вона однозначно переводить фільм у вищезгадану «молодіжну» площину. Так, роль студента Холта та закоханої в неї Джулії – виконали молоді актори Алекс Роу та Матильда Лутц. Власне, зважаючи на їх вік, вони органічно вжились в роль, перший – дещо переляканої людини, над яким схилило голову прокляття, друга, - жінку, що навіть перед обличчям смертельної небезпеки зберігає холодний спокій і бажання боротись до кінця. Роль професора Габріеля – це образ, втілений актором Джонні Галекі – постать викладача, що не втратив молодечого запалу і згоден зіграти з долею в цікаву авантюру. Ініш образи, - також тяжіють до набору молодіжного трилера – інтригуючого, небезпечного, проте яким однозначно молоді люди можуть дати бій, попутно розбираючись у своїх почуттях.
Як висновок. Мабуть, це один з тих нечисленних разів, де щиро раджу ознайомитись з першою частиною – фільмом «Дзвінок» 2002 року Гора Вербінськи – саме заради ньому ви зрозумієте інтригу стрічки, зрозумієте причинно-наслідкові зв’язки. Той факт, що це не «чисті жахи», а більше містика - робить коло глядачів більш широким, навіть просто для вечора розваг, проте завдяки спрощенням не може претендувати на місце в еліті.
Недзельницький Андрій

Дзвінок долі.
Watch Me
(«Дзвінки», режисер Хав'єр Гутьєррес)
Фільми жахів –це багато в чому лотерея. Іноді і мало бюджетний фільм може зірвати банк, і велика франшиза зробити епохальний провал. Багато з картин стали культовими. так само як легендарними стали численні…

+3 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2

Другие трейлеры фильма Звонки

Кадры к фильму

всего - 2
Звонки фильм Звонки

Отзывы о фильме Звонки

всего - 16
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

Я бы сказала, такое. Ожидала чего-то большего от его прошлых серий. Они себя исчерпали уже давно.

ответить
AVA

я как фанат первых Звонков конечно в шоке.. Лучше бы вовсе не делали, чем так..

ответить
AVA

Понравился. Да, не страшно, да, не сравнится с предыдущими частями, но логика присутствует, раз посмотреть можно

ответить
AVA

Скажите пожалуйста какая стоимость билета???

ответить
AVA

Зависит от кинотеатра, времени сеанса

ответить
AVA

Нудний кізячок.

ответить
AVA

Заезжен сюжет, ничего нового..во время фильма хотелось чем то отвлечься....зайти в вк итд и тп.. кому нечем занятся можно пойти и вспомнить..все о "Звонок"(о настоящем) посмотрел и забыл..

ответить
AVA

Не смотрите это. Даже если вам доплатят, не смотрите

ответить
AVA

Отстой полный! Главное ВАЩЕ не страшный - какой же это ужастик?! Вот первый Звонок был действительно леденящий шедевр !

ответить
AVA

Не ходите.Разочаровал.первые части звонка куда лучше.Не страшно,нудновато,затянуто.подождите пока в инете появится.

ответить
AVA

Прикольний фільмец)в кінотеатрі з попкорном разок подивитись можна)

ответить

Смотрите также

Молодая кровь
La tête haute
Дневник горничной
Journal d'une femme de chambre
Виселица
The Gallows
Демоны Деборы Логан
The Taking
Сливай нечисть
The Kitchen Sink