Закрыть
Наверх Наверх

Ван Гог. На пороге вечности
At Eternity's Gate

4,9 
189 голосов
Оценить:
IMDB 6,9/10

Страна, год: Великобритания, Франция, США, 2018

Жанр: байопик

Режиссёр: Джулиан Шнабель

Сценарист: Джулиан Шнабель, Жан-Клод Карьер

Продюсер: Джон Килик, Ник Бауэр

Винсент ван ГогТео ван ГогПоль Гогенсвященникдоктор Поль Гашемадам Жину

Актёры: Уиллем Дефо, Руперт Френд, Оскар Айзек, Мадс Миккельсен, Матье Амальрик ...

Премьера в Украине: 03.01.2019

Мировая премьера: 03.09.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 143 772

Мировые кассовые сборы, $: 2 294 915

Продолжительность: 1 ч. 50 мин.PT1H50M

Творческий путь и последние годы жизни нидерландского художника-постимпрессиониста Винсента Ван Гога.

Интересные факты о фильме "Ван Гог. На пороге вечности":

- Премьерный показ киноленты состоялся в рамках основного конкурса Венецианского кинофестиваля.

- Ван Гог прожил до 37 лет, а исполнителю его роли Уиллему Дефо на момент съемок киноработы было 62 года.

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 21.12.2018 13:25

Душа і тіло
Існування неможливо без причини
(На порзі вічності)
Талант… Багато в чому це намагання людини утвердитись в безсмерті, він є чимось більшим, аніж просто сума навичок, це те, без чого людина не може жити, що є сенсом життя…

Душа і тіло
Існування неможливо без причини
(На порзі вічності)
Талант… Багато в чому це намагання людини утвердитись в безсмерті, він є чимось більшим, аніж просто сума навичок, це те, без чого людина не може жити, що є сенсом життя і існування. Багато геніальних людей не отримали визнання при житті, їх життя було компромісом між геніальністю і буденністю. Одним з таких прикладів є історія Вінсента ван Гога – видатного нідерландського художника, постімпресіоніста, що спричинив величезний вплив на сучасний живопис і розвиток культури взагалі; його образ часто надихав і митців, наприклад, і з царину кінематографу. Так, в 2018 році на екрани вийшла анімація Доротеї Кобелею та Г'ю Велчмана «З любов’ю, Вінсент», а в кінці року свій погляд на життя митця представить американський режисер Джуліан Шнабель у стрічці «Ван Гог. На порозі вічності», - що разом з Жаном-Клодом Карр’єром, виступив і автором сценарію.
Отже, дана історія, що має спільну назву з однією з картин Ван Гога – це історія митця, що вже сформувався, і який жив у французькому містечку Арль. Творити йому дозволяла стипендія брата, Тео, бізнесмена в царині мистецьких творів. Родич настільки переймався і настільки вірив у талант, що звів художника з Полем Гогеном – щоб розрадити самотність людини, яка розривалась між химерним світом творчості, і жорстокою реальністю самотності, часто ворожого ставлення оточуючих. Потім були психіатрична лікарня в Сен-Рем, важкий, останній період, загадкова смерть в селищі Овер-сюр-Уаз
«Ван Гог. На порозі вічності» - це не однозначний твір-біографія (байопік), це історія, анатомія природи таланту і творчості. Таланту, що страждав двічі – і через муки творчості, своєрідного погляду на оточуюче буття, характер, і через упереджене ставлення оточуючих. Стилістично стрічка розбита на ряд глав - останніх років, коли митець вів нерівний бій з буденністю; сценарій виглядає вивіреним, він зумисно і майстерно не виглядає контрастним. Автор не робить сцени пафосними, як це іноді люблять в байопіках, навпаки, він «розмиває» безкінечність «ходіння по колу мук» людини, що не може знайти балансу між внутрішнім світом, її буянням у творчості. Для цього Джуліан Шнабель використовує прийом «нестабільної камери», «порожнього екрану», візуалізації марень художника – іноді ми не можемо зрозуміти, де починається фантазії, а де – реальність. Так само майстерно, вивірено виглядає і музичне оформлення стрічки..
Гра акторів. Головного героя зіграв актор Віллем Дефо (доречі, що виконує роль радника Нуйдис Валко в Аквамені) - Ван Гог, у його виконанні виступає складним, багатогранним персонажем, пристрасть до творчості якого куди сильніше, аніж образи світу. Його оточують люди, що намагаються його розрадити – брат Тео (Руперт Френд) і друг - Поль Гоген (Оскар Айзек)… Навіть ті, хто не розуміє, були часто вражені його пристрастю, мудрістю – як лікар Поль Гаше (Матьє Амальрік) і цікавий образ священника (Мадс Міккельсен) у стрічці – який сприйняв митця через релігійність… І, звісно, картини – які теж виступають героїнями стрічки, як, наприклад, знаменита «Арлезіанка». Режисер згадує і віднайдений у 2016 альбом ескізів, що став безцінним пам’ятником світової культури.
«Ван Гог. На порозі вічності» - це не в прямому сенсі біографія, це скоріше намагання віднайти відповідь на питання «що є талант?», через біографічні факти. Стрічка зроблена майстерно, проте її можна рекомендувати для поціновувачів високохудожнього кіно, стрічка, яку не можна дивитись поспіхом, проте якщо знайдеться десь дві неквапливих години – то отримаєте справжнє естетичне задоволення.
Недзелницький Андрій

Душа і тіло
Існування неможливо без причини
(На порзі вічності)
Талант… Багато в чому це намагання людини утвердитись в безсмерті, він є чимось більшим, аніж просто сума навичок, це те, без чого людина не може жити, що є сенсом життя…

+8 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 10

Отзывы о фильме Ван Гог. На пороге вечности

всего - 7
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

сильнейшее кино, как и фильм "Жена" (2018)

ответить

Подскажите пожалуйста- ещё где то идёт этот фильм? Спасибо!

ответить

В кинотеатре Жовтень идёт

ответить

Підкажіть, в яких кінотеатрах Києва ще йде фільм?!!

ответить

Одиночество и гениальность!Это вечно...Очень хорошая игра актера

ответить

Это очень глубокий, визуально наполненный фильм. Точно не под попкорн. Игра актёров, подача, музыка, всё на высоте.

ответить

Фильм достойный внимания и мне очень понравился Сценарий 10 из 10 Режиссерская работа 10 из 10 Игра Актеров 10 из 10 Как сказал девушка в конце сеанса, как приятно что еще снимают не коммерческое кино.

ответить
Смотрите также
Рокетмен Власть Три дня с Роми Шнайдер
фэнтези, байопик star 5,1
байопик star 7,1
драма, биография star 4,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее