Закрыть
Наверх Наверх

У черта на куличках
Quo vado?

7,7 
54 голоса
Оценить:
IMDB 6,6/10

Страна, год: Италия, 2016

Жанр: комедия

Режиссёр: Дженнаро Нунцианте

Сценарист: Дженнаро Нунцианте, Кекко Дзалоне

Продюсер: Пьетро Вальсекки

Актёры: Кекко Дзалоне, Элеонора Джованарди, Соня Бергамаско, Маурицио Микели, Лино Банфи ...

Премьера в Украине: 11.08.2016

Мировая премьера: 01.01.2016

Бюджет, €: 10 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 796 223

Продолжительность: 1 ч. 26 мин.PT1H26M

Сатирическое повествование о провинциальном итальянском чиновнике Чекко, который безумно любит свою работу и должность. Но светлым временам приходит конец, когда новое реформаторское правительство начинает борьбу с бюрократией. Чекко ждут невероятные испытания за место под солнцем. 

Рецензии к фильму

всего - 1
Yevhen Sadoviy 13.08.2016 14:28

Quo vado?
Фільм (гугл дослівно з латини перекладає «Куди я йду?») здолав усі рекорди касових зборів в Італії. тобто можна вважати, що на батьківщині він отримав умовних 10 балів. Оцінка на imdb на цей момент 6,5. Аби поставити максимум потрібно…

Quo vado?
Фільм (гугл дослівно з латини перекладає «Куди я йду?») здолав усі рекорди касових зборів в Італії. тобто можна вважати, що на батьківщині він отримав умовних 10 балів. Оцінка на imdb на цей момент 6,5. Аби поставити максимум потрібно народитися і жити в Італії, бути в курсі всіх політичних справ, стежити за діяльністю та творчістю місцевих кіно- чи теле- діячів. Бажано також знати в чому різниця сучасного життя в Італії та…Норвегії.
Тим не менш картина заслуговує того аби піти та витратити час поки інші ходять на не завжди зрозумілих супергероїв. Тонка іронія, італійська сатира супроводжуватимуть до останніх хвилин (хронометраж 86’). На сеансі були присутні представники різних поколіньобох статей – сміялися усі. Зрештою не так часто італійські комедії у нас в прокаті.
Про що стрічка. Про небажання залишити комфортну державну посаду (в нас мабуть не настільки актуальна тема), про інфантильність деяких чоловіків середнього віку, про десь алленівське непорозуміння між статтями, про деякі тенденції сучасного життя в західній та північній Європі. Якщо мрієте про мандрівку до Норвегії чи бували там, то кілька замальовок прохолодного Олесунна можуть прокинути такого собі хробачка. Втім, вишня по €18 в одній зі сцен поверне до реальності.
Ставлю 8 балів. Частково скинув ще й через те, що лише вперше чую і бачу дуже розкручену особу з шоу та телебізнесу Італії, головного героя, Кекко Дзалоне. Якщо глянете на італійську вікіпедію, то будете вражені напрямками в яких він успішно працює (пародист, сценарист, телеведучий, співак, актор театру та кіно і т.д.). В Італії для багатьох його задіяність в картині привернула увагу. Lino Banfi, Ludovica Modugno, Maurizio Micheli – інші виконавці ролей, що мають неабиякий бекграунд в італійському театрі, кіно та телебаченні за останні кілька навіть десятиліть. Втім, вони для нас можуть бути абсолютно невідомими персонами, ми не можемо при їхній появі в кадрі заочно усміхатися і через це картина не сприймається на всі 100.
Цікаво дочекатися рецензій з різних країн. Наразі їх чомусь обмаль. Але точно будуть))

Quo vado?
Фільм (гугл дослівно з латини перекладає «Куди я йду?») здолав усі рекорди касових зборів в Італії. тобто можна вважати, що на батьківщині він отримав умовних 10 балів. Оцінка на imdb на цей момент 6,5. Аби поставити максимум потрібно…

+2 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 16

Отзывы о фильме У черта на куличках

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
2+1 Ваяна Принцесса-лягушка
комедия star 7,4
комедия, мультфильм, приключения star 7,9
комедия, мультфильм, приключения star 6,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее