Закрыть
Наверх Наверх

Три билборда на границе Эббинга, Миссури

7,2 
73 голоса
Оценить:

Страна, год: Великобритания, США, 2017

Жанр: драма, комедия, криминал

Режиссёр: Мартин МакДона

Сценарист: Мартин МакДона

Продюсер: Мартин МакДона, Дэниэл Баттсек

Актёры: Фрэнсис МакДорманд, Калеб Лэндри Джонс, Керри Кондон, Сэм Рокуэлл, Алехандро Барриос ...

Премьера в Украине: 15.03.2018

Мировая премьера: 04.09.2017

Бюджет, $: 15 000 000

Продолжительность: 1 ч. 55 мин.PT1H55M

Спустя несколько месяцев после убийства дочери Милдред Хейс преступники так и не найдены. Отчаявшаяся женщина решается на смелый шаг, арендуя на въезде в город три биллборда с посланием к авторитетному главе полиции Уильяму Уиллоуби. Когда в ситуацию оказывается втянут еще и заместитель шерифа, инфантильный маменькин сынок со склонностью к насилию, офицер Диксон, борьба между Милдред и властями города только усугубляется.

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Анюта Тищенко 22.02.2018 10:10

ГНІВ ПОРОДЖУЄ ЩЕ БІЛЬШИЙ ГНІВ…

А як же інакше, коли мова йде про рідну доньку, яку мало того, що зґвалтували, так ще й спалили, а поліція халатно ставиться до своїх прямих обов’язків і вже протягом тривалого часу нема жодних результатів.…

ГНІВ ПОРОДЖУЄ ЩЕ БІЛЬШИЙ ГНІВ…

А як же інакше, коли мова йде про рідну доньку, яку мало того, що зґвалтували, так ще й спалили, а поліція халатно ставиться до своїх прямих обов’язків і вже протягом тривалого часу нема жодних результатів. Ґвалтівник так і ходить на свободі.
Саме ці події і стали стартом боротьби Мілдред Хейс з місцевими копами, яка розростається до масштабів міста і тягне за собою ланцюжок різних подій.
Ключовими елементами картини стали три білборди, на яких було розміщено, начебто і абстракті, на перший погляд, але, тим не менше, цілком конкретні повідомлення стосовно вказаних подій та безчинства поліції. Постає питання: невже аби змусити поліцію діяти, потрібно здійняти галас та створити резонанс?
Особливу увагу слід приділити акторському складу стрічки. Адже не дивлячись на те, що вони об’єднані однією проблемою, та кожен наступний елемент картини розкриває низку нових, не менш важливих та глибоких проблем, переживань та характерів персонажів, які тією чи іншою мірою розкривають причини їхніх дій та вчинків.
Головними героями стрічки, окрім вказаної Мілдред Хейс, яку зіграла оскароносна акторка Френсіс Макдорманд, є шериф Віллоу Віллоубі (Вуді Харрельсон) та офіцер Джейсон Діксон (Сем Роквелл).
Френсіс Макдорманд вдалось цілковито перейняти переживання матері, яка втратила дитину. Її героїня груба, прямолінійна, як-то кажуть «без тормозів» жінка, яка за своє життя скоїла чимало помилок та коли спостерігаєш за її діями, словами, емоціями, то розумієш, що за маскою черствості та грубості криється глибоко нещасна жінка, яка змушена власними силами та всіма можливими методами боротися за встановлення справедливості.
Вуді Харрельсону дісталась роль шерифа поліції, хворого на рак. На перший погляд може здатись, що його цілком не хвилює проблема жінки, однак кожна наступна сцена фільму доводить протилежне, змушує пропускати його емоції та переживання крізь себе. Ця сюжетна лінія стала для мене не менш важливою та емоційно напруженою, аніж головна.
Джейсон Діксон втілив взагалі досить суперечливого героя, адже якщо на початку фільму він постає як бридкий тип, відраза до якого зростає з кожним його вчинком чи реплікою, то ближче до середини фільму ставлення до нього кардинально змінюється. Адже так важливо розуміти та відчувати, що у тебе хтось підтримує та вірить у тебе.
Таким чином, «Три білборди під Еббінґом, штат Міссурі» є кримінальною драмою, з низкою соціальних питань. Режисерові, на мою думку, вдалось створити багаторівневу стрічку, яка торкається усіх найгірших якостей людського характеру. Та ніколи не пізно одуматись і зрозуміти, що наші вчинки можуть призвести до найгірших наслідків, які, в результаті, можуть обернутись катастрофою як для тебе,так і для інших. Не даремно ж гнів - один із смертних гріхів.
Отже, фільм, який вже визнано Британською кіноакадемією, має 4 премії «Золотий глобус», в тому числі і як найкраща драма і висунутий одразу аж на 6 номінацій премії «Оскар», однозначно вартий уваги, особливо тих, хто любить якісне кіно з неймовірним емоційним наповненням. Шкода, що в Україні він не буде представлений для широкого загалу, а лише в рамках фестивалю американського кіно.

ГНІВ ПОРОДЖУЄ ЩЕ БІЛЬШИЙ ГНІВ…

А як же інакше, коли мова йде про рідну доньку, яку мало того, що зґвалтували, так ще й спалили, а поліція халатно ставиться до своїх прямих обов’язків і вже протягом тривалого часу нема жодних результатів.…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2

Другие трейлеры фильма Три билборда на границе Эббинга, Миссури

Кадры к фильму

всего - 22
Три билборда на границе Эббинга, Миссури фильм Три билборда на границе Эббинга, Миссури фильм с Фрэнсис МакДорманд Фрэнсис МакДорманд в фильме Три билборда на границе Эббинга, Миссури Калеб Лэндри Джонс в фильме Три билборда на границе Эббинга, Миссури  в фильме Три билборда на границе Эббинга, Миссури лучшый кадр фильма Три билборда на границе Эббинга, Миссури смотреть кадр к фильму Три билборда на границе Эббинга, Миссури все кадры фильма Три билборда на границе Эббинга, Миссури новый кадр к фильму Три билборда на границе Эббинга, Миссури интересные моменты фильма Три билборда на границе Эббинга, Миссури кадры из Три билборда на границе Эббинга, Миссури кадры из фильма Три билборда на границе Эббинга, Миссури Три билборда на границе Эббинга, Миссури кадры Три билборда на границе Эббинга, Миссури картинки фото из Три билборда на границе Эббинга, Миссури фото из фильма Три билборда на границе Эббинга, Миссури фото к фильму Три билборда на границе Эббинга, Миссури Три билборда на границе Эббинга, Миссури фото первые кадры из фильма Три билборда на границе Эббинга, Миссури фотографии Три билборда на границе Эббинга, Миссури Три билборда на границе Эббинга, Миссури кадры из фильма

Отзывы о фильме Три билборда на границе Эббинга, Миссури

всего - 6
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

ответить
AVA

Отличный фильм. Рекомендую!

ответить
AVA

Фильм не для всех, для интеллектуального зрителя. Любителя марвеловских комиксов не рекомендую, покажется скучным. Ну и юмор в фильме 5+

ответить
AVA

офигенный фильм. не зря у него куча Оскаров

ответить
AVA

Я дикий фанат марвел, но этот фильм мне понравился больше Черной пантеры))) Этот фильм про классных ребят которые заслуживают внимания!!! Тут нет дикого экшена, здесь есть люди которые делают правильные поступки)))

ответить
AVA

Фильм сильный советую посмотреть.

ответить