Закрыть
Наверх Наверх

Только чудо
Тільки диво

8,0 
187 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2019

Жанр: фэнтези, семейный

Режиссёр: Елена Каретник

Актёры: Георгий Ярмоленко, Анжелика Савченко, Евгений Нищук, Петр Миронов, Сергей Озиряный ...

Премьера в Украине: 19.12.2019

Продолжительность: 1 ч. 40 мин.PT1H40M

Юноша проживает вместе со своей семьей в красивом горном городе, где бесконечные зимы. У парня есть всего три дня, чтобы привезти известного врача для своего отца, который получил травму во время спасения родного города от стихийного льда. Юношу ждет опасное путешествие, где ему придется преодолеть стихийные бедствия, необъяснимые летающие существа, вероломных злодеев, а также завоевать сердце великолепной Софии. На помощь в вихре приключений парню приходят потешный пес Снежок и Святой Николай.

Интересные факты о фильме "Только чудо":

- Съемки проходили в Украине, и Мон-Блане во Франции.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 20.12.2019 10:09

Диво свята Миколая
Український кінематограф останніх років пройшов значний шлях становлення, хоча комерційним і суспільним успіхом (іноді це різні площини, і скажімо достатнього важливі) можуть похвалитись далеко не всі стрічки. Фентезійний фільм режисерки та сценаристки Олени Каретник «Тільки диво», з…

Диво свята Миколая
Український кінематограф останніх років пройшов значний шлях становлення, хоча комерційним і суспільним успіхом (іноді це різні площини, і скажімо достатнього важливі) можуть похвалитись далеко не всі стрічки. Фентезійний фільм режисерки та сценаристки Олени Каретник «Тільки диво», з бюджетом в 62 млн гривень, велика прем’єра якого відбулась на вечірці в київському кінотеатрі мережі СінемаСіті, де кожен міг вільно поспілкуватись з акторами і «керівним складом» - має на меті донести споконвічні традиції милосердя та відчучття свята.
Невеличке гірське містечко Ніколас Сіті, після повені, накрила зима – проте його мешканці швидко призвичаїлись до нових умов. Вони працюють, створюючи сані замість карет, чарівні панянки носять ошатні вбрання. Проте не всім так поталанило – герой міста, що врятував його під час повені, прикутий до ліжка. Сім’я його бідує, насмішники, як винуватець трагедії, Крисень, зловтішаються, а коли голові родини стає зовсім погано, його син Северин йде в довгу подорож, щоб знайти лікаря Туксена. Хлопець закохується в доньку бургомістра, Софію – і лише тільки диво, і надія на заступництво Святого Миколая допомогти мріям збутись.
Спочатку про гарне. Так, стрічка ду-у-уже красива в плані костюмів – їх було спеціально зшито біля п’ятсот штук, і 300 – власне ручної робити стоврила дизайнерка Айна Гассе. Відмінно, що при цьому вони вписуються в «іграшкові» декорації самого міста – ми легко здогадуємось, що, якщо говорити історичним контекстом - це /ідилічна/ Західна Європа Середніх Віків, а якщо точніше – Європа німецьких князівств. При цьому автори не намагались замахуватись на масштабну епопею, а створили казку Дня Святого Миколая, образ якого вивели з традиційних канонів, прийнятих в Східній Європі – і він не вирішує проблеми героїв «особисто», а є тою силою, що дає надію боротись.
«Хвороби» стрічки, нажаль, традиційні для українського кіно. «Тільки диво» здається занадто театральною адаптацією масштабного спектаклю в кіноверсії, в яку були введені певні спецефетки – досить прості, проте доречні. Це видно і в контексті роботи з кадром, і в розлогих музичних вставках, і, власне, з манерою гри – коли актори явно «звертаються» до зали, а не живуть окремим життям з фільмом. Динаміка стрічки теж не відзначається високим темпом, сюжет лінійний і має дві кульмінації - проте саме ці спрощення будуть ближче маленькому глядачу.
Гра акторів. Власне, дана стрічка не ставила високих завдань, і молода команда акторів впоралась з задумкою сценарію. Головного героя, Северина, зіграв юний актор народного музичного театріу «FantaziaNEW», Георгій Ярмоленко – наповнивши його глибиною і пристрастю. Цікавий також Євген Ніщук в ролі Ніка – проте чесно, «без бороди» він виглядає куди краще. Так, ансамбль акторів і акторок зміг створити цікаву атмосферу казки, проте все-таки тут більше театру в кіно, аніж традиційного кінематографа.
Щодо висновку. «Тільки диво»-це стрічка для самих маленьких глядачів, максимальна планка яких – молодший шкільний віку. Особливим плюсом є той факт, що в ній чимало виховних моментів – наполеглевість, розуміння того, що надприродне не допоможе без власної волі до перемоги, проблема вибору між честю та підступом. Іншою гранню можна назвати питання –чи не зробити ставку на телевізійний формат в українському кіно, саме так воно зможе значно оновити сітку телебачення, і виконати свою місію, хоча б в контексті популяризації українського контенту; для кінотеатрального прокату все-таки потрібен зовсім інший рівень, точніше, інша школа, і це – виклик.
Недзельинцький Андрій

Диво свята Миколая
Український кінематограф останніх років пройшов значний шлях становлення, хоча комерційним і суспільним успіхом (іноді це різні площини, і скажімо достатнього важливі) можуть похвалитись далеко не всі стрічки. Фентезійний фільм режисерки та сценаристки Олени Каретник «Тільки диво», з…

+4 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Только чудо

Кадры к фильму

всего - 12

Отзывы о фильме Только чудо

всего - 4
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

МЫ впервые смотрели сегодня на Рождество эту сказку!Впечатления самые хорощие! Я думала что это западная режисура! Прекрасная игра актеров прекрасные актеры! Восхитительный сюжет! Волшебная природа Карпат! Побольше таких фильмов с таким содержанием!

ответить

Хорошая сказка. Интересная. Прекрасные виды. Но! Ужасная игра актёров. Такое ощущение, что все яжмамки привели своих ,,гениальных ,, детей и сами заплатили за то, что бы их снимали. Играют отвратительно. Но в целом , сказка хорошая.

ответить

А мені сподобався, красичі кадри і гарні обличчя, свіжі і молоді

ответить

Взагалі не сподобалось! Із 10 тільки 1бал і той за Карпати.

ответить
Смотрите также
Чёрное Рождество Звездные войны: Скайуокер. Восхождение Мое жаркое лето с Софи
ужасы star 7,2
фантастика, боевик, приключения, фэнтези star 7,3
комедия, мелодрама star 4,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее