Закрыть
Наверх Наверх

Сотка

7,5 
311 голосов
Оценить:

Страна: Украина

Жанр: комедия

Режиссёр: Александр Беляк

Сценарист: Александр Беляк

Продюсер: Александр Беляк

Актёры: Евгений Капорин, Александр Пономарёв, Иева Андреевайте, Дмитрий Цинковский, Михаил Богдасаров ...

Премьера в Украине: 01.03.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 439 802

Сотрудник супермаркета случайным образом срывает джек-пот, находя загадочный пиджак, в кармане которого не заканчиваются зеленые купюры. С их помощью молодой парень преодолевает все препятствия на пути к целям. Но легкие деньги не даются просто так...

Интересные факты о фильме "Сотка":

- Съемки киноленты проходили в Одессе. 

- Певец Александр Пономарев исполняет в фильме песню "У Черного моря". 

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 28.02.2018 11:58

«Сотка» можливостей або Скільки грошей потрібно для щастя?
Українське кіно дорослішає, і крім проектів, якими опікується держава, на ринок виходять проекти, які зроблені власними силами приватних кіностудій. Одним з таких проектів є «валютна комедія» «Сотка», виробництва студії VAIT FILMS де…

«Сотка» можливостей або Скільки грошей потрібно для щастя?
Українське кіно дорослішає, і крім проектів, якими опікується держава, на ринок виходять проекти, які зроблені власними силами приватних кіностудій. Одним з таких проектів є «валютна комедія» «Сотка», виробництва студії VAIT FILMS де продюсером, режисером і автором сценарію виступив Олександр Бєляк, а виконавчим продюсером - Юлія Бєляк. Фільм був презентований в Києві 27 лютого 2018 року, в кінотеатрі «Оскар», де журналісти разом з прес-показом могли задати ряд питань акторам і автору сценарію.
…Життя Леопольда Барановського складалось не дуже веселою долею звичайного мерчандайзера – і «висів» борг за житло, і улюблена дівчина Ангеліна стала нареченою успішного і багатого бізнесмена Віктора Хмари, і конкуренти в професійній сфері викладки товару були більш успішними. І ось, одного разу, хлопцю приходить до рук «чарівний» піджак, з якого можна завжди витягти «сотню вічнозелених» - і він починає насолоджуватись життям, посвятивши в таємницю свого друга – Леху. З одного боку, вони щиро радіють, віддаючись радощам життя, і одночасно розуміючи – що лафа буде не вічна, за піджаком полюють його справжні власники – американський бізнесмен Річі (актор Михайло Богдасаров) і власне суперник Леопольда по коханню - Віктор.
Якщо говорити прямо – то стрічка ніби у вічі показує бажання пересічної людини, якби вони гроші, сотки баксів (а ця купюра теж одна з дійових осіб) дістались їй «задарма» та майже у необмежній кількості, як казав автор сценарію на прес-конференції «мрії людини про шару, Золоту Рибку, чарівну лампу». Так, звісно, вирвавшись з сірого трудового життя друзі починають гуляти по дорогим магазинах, розважатись в нічних клубах, і навіть намагатись прийняти участь в політичному житті спробуючи профінансувати кампанію «мера Одеси, який нічого не вкрав» (за фільмом, таки чесно). Це виглядає одним з найкращих жартів, тим більш що цього героя грає співак Олександр Пономарьов, який тут чудово виконав знаменитий неофіційний гімн Одеси - «У Чёрного моря».
Гумор фільму можна назвати, як не дивно, зовсім не легковажним, а скоріше іноді саркастичним – хочеш – і твоєї стане будь яка краля з натовпу, покажи їй заповітну пачку банкнот, і колишня керівниця, що її зіграла акторка Катерина Кістень, фурія і деспот, змінить тон на приязний – коли ти придбаєш філію молокозаводу, де вона керує. Загалом іноді відчувається «незакінченість» або пронизлива багатозначність жорстокого світу грошей... В дечому мені стрічка здалась втіленням класичних анекдотів 90-х «про новых русских», особливо контексту антогоністіу. Так само загальний її малюнок персонажів (наприклад, Віктора), кричуща, проте поверхнева розкіш, а не «консервативна важка», ріднить настрій фільму з тими буремними часами «первісного накопичення капіталу», які в дечому повернулись і зараз.
Власне, дух 90-тих (на мою думку, а не творців стрічки) відчувається і у таких хрестоматійних персонажах як депутат-корупціонер Павло Степанович, образ якого розкрив Олексій Смолка. В картині знялась в невеличкій, проте колоритній ролі, юриста і виконавчий продюсер Юлія Бєляк. Окремо, можна сказати і про виконавця головної ролі Євгенія Капоріна – актор майстерно розкрив образ героя, Леопольда, що ніби «переріс» майже хлопчаче засліплення багатством і розуміючи, що не все можна купити, а якщо саме важливе – то не грошима. Це звісно кохання – як головний скарб – і для героя це дівчина Ангеліна – литовська акторка Ієва Андрєєвайте.
Як певний підсумок. Головний плюс цього фільму – це саме щирість, героїв і підтекстів, що з‘явились самі по собі, гумор, тут він допомагає більше замислитись, він часто виглядає сатирою і насмішкою над бажанням людиною багатства у скажемо такій зовсім небагатій країні, як наша, дещо трагічною (ні-ні, не хвилютесь, все буде у фіналі класно і дуже оптимістично, як тільки може бути) «казкою для дорослих».
Недзельницький Андрій

«Сотка» можливостей або Скільки грошей потрібно для щастя?
Українське кіно дорослішає, і крім проектів, якими опікується держава, на ринок виходять проекти, які зроблені власними силами приватних кіностудій. Одним з таких проектів є «валютна комедія» «Сотка», виробництва студії VAIT FILMS де…

+5 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 29

Отзывы о фильме Сотка

всего - 8
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Жлобский фильм с кучей скрытой рекламы и придурковатым Пономаревым

ответить

Фигня кино. Больше и писать лень

ответить

Мне понравился сюжет и юмор. Очень неординарно. Зал был забит под завязку, не думала, что люди ходят на наше кино. Ставлю фильму уверенные 8 баллов, пока это лучшее, что я видела из украинских фильмов.

ответить

Это не фильм ,а полнейшая ерунда. На него стоит идти только в том случае,если больше идти некуда .Моя оценка 0 из 10. После 10 минут просмотра уже хочется смотреть бразильский сериал. После 20 минут - Ленин в октябре .Через полчаса мы ушли.

ответить

Удачный поход в кино! Очень хороший фильм. Актерская игра на высоком уровне. Такую комедию можно пересматривать несколько раз. Всем советую!

ответить

Легкий фільм, є деякі моменти, але в цілому було смішно, в кінці навіть трохи на сльозу пробило

ответить

Мені одному здається що Українським фільмам завишаюсть рейтинг?

ответить

Це ж рейтинг очікування. А що буде - подивимося.

ответить
Смотрите в кинотеатрах
Благородные бродяги За бортом Безумные богачи
комедия, боевик, музыка star 6,9
комедия, мелодрама star 7,5
комедия star 6,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее