Закрыть
Наверх Наверх

Смерть Сталина
The Death of Stalin

9,0 
113 голосов
Оценить:

Страна, год: Великобритания, Франция, 2017

Жанр: комедия

Режиссёр: Армандо Ианнуччи

Сценарист: Фабьен Нури, Армандо Ианнуччи

Продюсер: Николя Дюваль-Адассовски

Георгий ЖуковСветлана Сталина Мария ЮдинаНикита Хрущёв

Актёры: Джейсон Айзекс, Андреа Райзборо, Ольга Куриленко, Стив Бушеми, Руперт Френд ...

Премьера в Украине: 25.01.2018

Мировая премьера: 08.09.2017

Продолжительность: 1 ч. 46 мин.PT1H46M

Уведомить о выходе фильма в прокат

Ok

Действие фильма разворачивается в 1953 году, спустя несколько дней после смерти Иосифа Сталина, когда начинается безудержная политическая война за власть.

Интересные факты о фильме "Смерть Сталина":

- Фильм основан на комиксах Фабьена Нури и Тьерри Робина.

- Премьерный показ киноленты состоялся в одной из секций кинофестиваля в Торонто-2017.

- О работе над проектом было объявлено в 2016 году. Чтобы начать производство, Армандо Яннуччи, режиссер картины и один из авторов оригинального французского комикса 2010 года, ушел с поста продюсера сериала "Вице-президент" (2012).

- На роль Георгия Жукова рассматривался Тимоти Далтон.

Сеансы в кинотеатрах Киева на четверг 25 января
Январь
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  22
  23
  24
  1
  2
  3
  4
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18

Для покупки билетов в кинотеатр нажмите на время сеанса
Boomer
Левый зал 70..125 грн.
Жовтень
Киевская Русь
Малый зал 50..70 грн.
Киото (Россия)
Зал С 50..65 грн.
Зал D 60..75 грн.
Лейпциг
Зеленый 45..90 грн.
Желтый 55..65 грн.
Ленинград
Средний зал 60..70 грн.
Линия кино в ТЦ Аладдин
Зал 4 45..85 грн.
Зал 1 60..75 грн.
Оскар
Зеленый 75..100 грн.
Спутник
Дельта 50..85 грн.
Бета 70..90 грн.
V.I.P. 80..100 грн.
Флоренция
Малый зал 40..75 грн.
Аметист 40..90 грн.
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky 20.01.2018 13:46

Смерть епохи
Ім‘я Йосипа Сталіна, його діяльність, біографія, завжди були певною загадкою історії – і, мабуть, через саме неоднозначність постаті. Кожен історик чи людина сприймає її не тільки через призму історичних фактів, а ще й через той слід, що та…

Смерть епохи
Ім‘я Йосипа Сталіна, його діяльність, біографія, завжди були певною загадкою історії – і, мабуть, через саме неоднозначність постаті. Кожен історик чи людина сприймає її не тільки через призму історичних фактів, а ще й через той слід, що та епоха залишила в біографії його рідних, родини, образ, який й досі є аргументом в історичних дискусіях. Людина, з постаттю якої пов‘язана масштабна індустріалізація СРСР, зовсім інший рівень ставок у світовій політиці, перемога Радянського Союзу у Великій Вітчизняній, двічі «людина року» журналу Time, і разом з тим – диктатор, під час правління якого на повну працював маховик кривавих репресій і наступу на селянство (особливо в Україні),що зачепив майже кожну родину 1/6 частини планети, «вождь народів», жорстокий і безжальний – навіть до своїх рідних і близьких. Тому і життя, і смерть цієї постаті оповита легендами, а останні миттєвості його життя були взяті за основу графічного роману Фаб‘єна Нурі та Т‘єррі Робіна «Смерть Сталіна», - а режисер Армандо Іаннуччі екранізував в однойменній стрічці. В Україні допрем’єрний показ «Смерті Сталіна» з повним аншлагом у кінотеатрі Жовтень 19 січня 2018…
Отже, в одній з філармоній Москви дають концерт, аж раптом в операторській радіоефіру роздається дзвінок з НКВС – так, запис концерту хоче мати товариш Сталін. Велась лише трансляція, і радіоведучий умовляє артистів і зал «переграти» все спочатку, знаючи, які ставки зараз для нього і оточуючих… В цей же час Берія в НКВС роздає «списки на розстріл» , роблячи ремарки що зробити з тою чи іншою людиною…Власне, це останній притомний вечір для «вождя народів», наступного дня його знайдуть паралізованим. І так, йому не можуть знайти навіть лікаря, бо найкращі були вислані або розстріляні по «делу врачей», - отже, навіть не чекаючи останнього подиху 5 березня 1953 року, розпочинається боротьба за владу. І хоч здається, що всі козирі на руках в Берії, що хоче поставити у керма маріонетку Георгія Малєнкова, виникає несподіваний альянс лінії «Хрущов-Жуков». Інші члени Політбюро розуміють, що змістити Берію теж у їх власних інтересах, оскільки для останнього зараз вони будуть лише наступними на жертовному алтарі влади.
Що можна сказати – це те, що однозначно цей фільм не можна розглядати як історичне дослідження, це такий собі «комедійний атракціон тоталітаризму». Всесильні люди граються життям тисяч, при цьому самі жахаються власної тіні. Говорять високі фрази, розмірковуючи про майбутнє, слабохарактерний Маленков зразу вирішує «косити» у помпезності під Сталіна, а Молотов, взнавши про арест дружини, зразу ж зрікається її – аж ось остання входить у двері, або Лаврентія Берії, що в останній момент згадує про «чесний і справедливий суд», піаністка Марія Юдіна (Ольга Курилнко) то пише побажання «жахливої смерті Сталіну», а потім грає на його похороні. Так, це гротеск, проте слід відзначити, що автори змогли не тільки знайти той витончений смак «чорного гумору», проте і відчути ту тканину історії жорстокої боротьби за владу, переходу ініціативи від НКВС до армії, відобразити знаокві візуальні предмети тої епохи, як червоні з чорним траурні пов‘язки, атмосферу розгубленості і відчаю в народі (про це згадав мій батько, йому на цей період було шість років, проте це було те, що забути неможливо).
Образи героїв стрічки карикатурні, з ефектом гіперболізації якихось усталених понять про постать, хоча є досить прямими відображеннями реальних прототипів. Так, це і образ марнославного, проте слабкого Георгія Маленкова - Джеффрі Тембор, і педантичного Берії (Саймон Расел Біл), що не розгледів саму змову під самим носом, і дещо клоунські постаті Микити Хрущова (Стів Бушеми) та Георгія Жукова (Джейсон Айзекс). Проте разом з цим ми бачимо і цілий хоровод інших постатей – дочки Світлани, сина Василія, діячів Політбюро. Операторська робота на досить високому рівні, в декораціях ми можемо впізнати КМДА та київську ВДНГ, - загалом візуальний контекст схематичний, проте така концепція дозволила зробити фільм саме близьким до образності та спрощень графічного роману.
Власне, стрічка «Смерть Сталіна» - це глибоко алегорична історія смерті епохи сталінізму, і народження нової концепції і змісту розвитку не тільки СРСР, а і світу, що розпочалась трохи далі в майбутньому після зміщення Маленкова Хрущовим. Власне, ця стрічка може сподобатись людям різних політичних поглядів, як за вірно і тонко підмічений історичний перехід, так само як і не сподобатись – одним за досить карикатурний образ радянського керівництва, а іншій стороні – за вимагання «більше трешу і гротеску», і мабуть саме неординарністю підходу ця стрічка цікава глядачу, історії, і кіномистецтву.
Недзельницький Андрій

Смерть епохи
Ім‘я Йосипа Сталіна, його діяльність, біографія, завжди були певною загадкою історії – і, мабуть, через саме неоднозначність постаті. Кожен історик чи людина сприймає її не тільки через призму історичних фактів, а ще й через той слід, що та…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2

Другие трейлеры фильма Смерть Сталина

Кадры к фильму

всего - 9
Смерть Сталина фильм Смерть Сталина фильм с Джейсон Айзекс Джейсон Айзекс в фильме Смерть Сталина Андреа Райзборо в фильме Смерть Сталина Ольга Куриленко в фильме Смерть Сталина лучшый кадр фильма Смерть Сталина смотреть кадр к фильму Смерть Сталина все кадры фильма Смерть Сталина

Отзывы о фильме Смерть Сталина

всего - 6
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

История как любая наука, на ряду с математикой, физикой, должна быть точной. Ее не должны писать политики, юристы, прочие. Ее должны фиксировать историки, правильно и четко излагая исторические факты. История нужна для правильного движения страны вперед.

ответить
AVA

Посмотрел трейлер- все подтвердилось. Ещё с нашим идеологическим и невоспитанным переводом.

ответить
AVA

Для народа, не знавшего о репрессиях и о другой жизни и воспитанных тогдашней идеологией, это была трагедия Сегодня власти выгодно уничижение советского прошлого. Это может быть и хороший юмор, но тратить деньги на пропаганду не стоит. Итак достаточно.

ответить
AVA

Кацапа не спросили.

ответить
AVA

Пропаганда от властей, серьезно ? Фильм иностранный, да еще и комедия.Да о какой пропаганде может идти речь ? Фильм вообще никакой серьезностью не располагает.

ответить
AVA

Фамилия куриленко сразу понижает статус фильма(((

ответить

Смотрите также

Шерлок Гномс
Gnomeo & Juliet: Sherlock Gnomes
Сердцеед: возвращение героя
Le retour du héros
Ричард прощается
Richard says goodbye
Мистер Феличита
Mister Felicità
Детки напрокат
Детки напрокат