Закрыть
Наверх Наверх

Счастливый день смерти 2
Happy Death Day 2U

8,1 
391 голос
Оценить:
IMDB 6,2/10

Страна, год: США, 2019

Жанр: ужасы

Режиссёр: Кристофер Лэндон

Сценарист: Кристофер Лэндон, Скотт Лобделл

Продюсер: Джейсон Блум, Джон Балдеччи

ТришКартерЛориСамар

Актёры: Джессика Рот, Израэль Бруссар, Руби Модин, Сурадж Шарма, Рэйчел Мэттьюз ...

Премьера в Украине: 14.02.2019

Мировая премьера: 14.02.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 12 120 273

Мировые кассовые сборы, $: 64 503 067

Продолжительность: 1 ч. 37 мин.PT1H37M

Спустя два года у Триш появляется возможность узнать, как образовалась временная петля, почему она застряла в ней. Она снова готова пережить те ужасы...

Интересные факты о фильме "Счастливый день смерти 2":

- Это сиквел популярного фильма "Счастливый день смерти" (2017).

- Режиссер пообещал, что в сиквеле будет раскрыта тайна временной петли из первого фильма.

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 18.02.2019 15:48

Смерть, Час, Молодість і Зло
Молодіжна аудиторія завжди вибирала кіно як один з головних способів дозвілля, тому і специфіка тематики багатьох стрічок орієнтована на цей прошарок глядачів. Таким був успішний в касовому сенсі жахастик «Щасливий день смерті» режисера Крістофера Лендона…

Смерть, Час, Молодість і Зло
Молодіжна аудиторія завжди вибирала кіно як один з головних способів дозвілля, тому і специфіка тематики багатьох стрічок орієнтована на цей прошарок глядачів. Таким був успішний в касовому сенсі жахастик «Щасливий день смерті» режисера Крістофера Лендона – і тому поява сіквелу «Щасливий день смерті-2» (Happy Death Day 2U) була лише питанням часу. Власне, цей час настав і ось українськими екранами крокує друга частина пригод студентки Тріш та її друзів.
Героїня начеб-то звільнилась від часової петлі смерті протистояння з маніяком – проте у неї потрапив її друг Раян. В намаганні налаштувати машину квантового зв’язку між реальностями прокляття «повертається» до дівчини - і вона переживає пригоди вже в трошки іншій реальності, де жива її мати. При цьому на кону і життя її друзів, а вбивця – геть інший.
Отже, як і в багатьох сіквелах, автори пішли шляхом «всього більше» - в події задіяна більша кількість героїв, більше сюжетних ліній та акцентів на інших персонажах. При цьому, стрічка набагато менш відноситься до жахів в чистому вигляді, багато в чому це пародія на ту ж саму першу частину, в ній нема ані натяку на натуралізм. Так само сам фільм більш виведений з похмаурих планів, як за настроєм, так і за освітленням. У сюжеті нема якоїсь об’єктивної логіки, проте це майже непомітно за загальною «косметикою» швидкого темпу повествування. Це досягається блискавичними змінами планів, а також музичним супроводом, що надає картині відчуття «молодіжно-музичного кліпу»
Гра. Акторка Джессіка Рот зіграла забігану безкінечному перезавантаженнями дівчину, яка при цьому не втрачає смаку до молодості – її характеризують швидкі перепади настрою, проте, скажімо, не у хворобливому, а лише «для ока», значенні. Цим вона контролює і маніпулює ситуацію, щирою вона залишається з рідними їй людьми. Загалом, підбір персонажів був створений з метою не вийти за рамки легковажного фільму для молоді, відчувається, що актори готові до більш складних завдань.
Щодо висновку. «Щасливий день смерті-2» виявився стрічкою з дещо іншими інтонаціями, аніж перша частина, і думаю, автори хочуть спробувати щастя для створення за логікою, ще більш гротескної третьої частини. В даному випадку, фільм виглядає саме молодіжним кіно, проте прийдеться до смаку тим, кому сподобалась перша частина – як після солоного з’їсти попкорн зі смаком карамелі.
Недзельницький Андрій

Смерть, Час, Молодість і Зло
Молодіжна аудиторія завжди вибирала кіно як один з головних способів дозвілля, тому і специфіка тематики багатьох стрічок орієнтована на цей прошарок глядачів. Таким був успішний в касовому сенсі жахастик «Щасливий день смерті» режисера Крістофера Лендона…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 14

Отзывы о фильме Счастливый день смерти 2

всего - 8
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

ответить

ответить

а мне понравился фильм, вторая часть лучше чем первая. Есть и смешные моменты и грустные, в целом неплохо даже

ответить

без лишних слов: из отличного фильма (первая часть), превратился в сопливую мелодраму, не рекомендую

ответить

Был на до премьерном показе. В целом с оценкой 7 согласен! На посмотреть один раз вполне интересно. Местами затянуто и непонятно. В принципе интересный сюжет. Фильм не страшный.

ответить

СЛИШКОМ ВСЕ ЗАТЯНУТО ,не нужно это смотреть ,честно!

ответить

ответить

Супер!

ответить
Смотрите также
Брайтбьорн Убрать из друзей: Даркнет Qarakoz
фантастика, ужасы star 5,6
ужасы star 3,3
ужасы star 9,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее