Закрыть
Наверх Наверх

Расплата
A Score to Settle

5,7 
81 голос
Оценить:
IMDB 4,5/10

Страна: Канада, США

Жанр: триллер, драма, экшн

Режиссёр: Шоун Ку

Сценарист: Джон С. Ньюман, Кристиан Суигал

Продюсер: Кевин ДеУолт, Эрик Гозлан

ФрэнкСимона

Актёры: Николас Кейдж, Бенджамин Брэтт, Ноа Ле Грос, Мохамед Карим, Каролина Выдра ...

Премьера в Украине: 29.08.2019

Экс-участник криминального синдиката решает отомстить своим боссам после 22-летнего пребывания за решеткой за преступление, которого он не совершал. Единственное, что отвлекает его от коварного плана мести, - это его сын, отношения с которым он восстановил.

Интересные факты о фильме "Расплата":

- Для роли в киноленте Николасу Кейджу пришлось научиться игре на пианино.

- Сценарий был написан под названием "Старик".

- Место съемок фильма менялось трижды: киноленту планировалось снять в Ванкувере в феврале 2018 года, но потом было изменено на Цинциннати, штат Огайо. Позже съемки проходили в Келоуне, Британская Колумбия.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 02.09.2019 12:58

Помста як вибір або Вибір Помсти
Всі ми помремо. Головне питання «Хто наступний?»
Шоун Ку Розплата
Так, історія помсти вічна, мабуть, як і історія людства – хоча в залежності від таланту оповідача і зараз можна створювати оригінальні стрічки. Режисер Шоун…

Помста як вибір або Вибір Помсти
Всі ми помремо. Головне питання «Хто наступний?»
Шоун Ку Розплата
Так, історія помсти вічна, мабуть, як і історія людства – хоча в залежності від таланту оповідача і зараз можна створювати оригінальні стрічки. Режисер Шоун Ку у своїй стрічці «Розплата» (A Score to Settle) замислився над одвічним питанням вибору між помстою та прощенням, обставинами та чисто людським почуттям земної справедливості.
Так, герой Ніколаса Кейджа – Френк – виходить з в’язнці достроково, після дев’ятнадцяти років «відсидки». В нього хронічне безсоння, яке руйнує організм, - і власне не так багато часу, щоб здійснити помсту за обман. Босс і його підручні обіцяли строк у п’ять років і величезну суму за мовчання, проте «все пішло не так». Вийшовши, зустрічає сина, і власне тепер йому потрібно зробити вибір – якою повинна бути помста і чи слід в ній йти до останнього.
Однозначно можна сказати, що «Розплата» – це вповні драматичний фільм, скажімо, з мізерними дещицями бойовика. Саме в такій формі його слід подавати глядачу, бо картина є таким собі філософським екскурсом в природу вибору між помстою та прощенням, питанням того, що життя саме змінює людину і разом з тим усвідомленням, що колись всі ми підемо у вічність… Загалом, часто в картині можна знайти ряд логічних нестиковок, і все-таки присвячена певним християнським мотивам, автор цих рядків не прийняв би логіку дії головного героя, співставляючи можливості і ступінь втрат… Так, прихильники екшн-стрічок будуть однозначно розчаровані, проте як драма стрічка заслуговує найкращих відзнак.
Гра акторів. Власне, темп «Розплати» досить повільний, і власне в цьому контексті центральний герой стрічки Френк у втіленні Ніколаса Кейджа виглядає більше театральним драматичним образом, аніж кінообразом такого собі месника, причому свій талант тут не був розділений між цими двома іпостасями. Інші образи виписані досить чітко і рельєфно, проте вони теж ближчі до театру.
Щодо висновку. Так, «Розплата», за якою автор спостерігав зі зручних сидінь київської «СінемаСіті» - цікава стрічка, але беззаперечно як драма, це аніяк не бойовик, цікавий погляд на «долю людини», яку оцінять поціновувачі саме драматичного кіно.
Недзельницький Андрій

Помста як вибір або Вибір Помсти
Всі ми помремо. Головне питання «Хто наступний?»
Шоун Ку Розплата
Так, історія помсти вічна, мабуть, як і історія людства – хоча в залежності від таланту оповідача і зараз можна створювати оригінальні стрічки. Режисер Шоун…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 12

Отзывы о фильме Расплата

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Тачка на миллион Песнь дьявола Плюс один
комедия star 6,7
ужасы star 5,7
комедия star 7,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее