Наверх Наверх

Путешествие времени
Voyage of Time: Life's Journey

6,6 
102 голоса
Оценить:
IMDB 6,4/10

Страна, год: Франция, Германия, США, 2016

Жанр: драма, документальный

Режиссёр: Терренс Малик

Сценарист: Терренс Малик

Продюсер: Брэд Питт, Тэннер Бирд

Актёры: Кейт Бланшетт, Джамал Кавил, Мэйша Диатта, Ягази Эмези

Премьера в Украине: 13.04.2017

Мировая премьера: 07.09.2016

Продолжительность: 1 ч. 30 мин.PT1H30M

Документальное исследование-рассуждение о самой жизни и времени – истории планеты Земля. Фильм снят в формате IMAX и 4K.

Интересные факты о фильме "Путешествие времени":

- Первые шаги к фильму "Путешествие времени" были осуществлены в конце 1970-х годов, когда Терренс Малик разрабатывал проект под названием Q для компании Paramount, который рассказывал о происхождении жизни на Земле. 

- В 2003 году National Geographic Society выделили грант на начало съемок. 

- Режиссер несколько лет проводил консультации с учеными всего мира.

- "Путешествие времени" представлен в двух вариантах, 45-минутный, более прямолинейный, для IMAX, с закадровым текстом в исполнении Брэда Питта, и полуторачасовой, более медитативный, с закадровым текстом в исполнении Кейт Бланшетт.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 23.04.2017 23:55

Чисте мистецтво.
Є фільми, які важко назвати ігровим кіно, так само, як важко назвати і художніми в зрозумілому нам контексті, так само їх важко назвати науково-популярними, і навіть документальними. Це стрічки з підбіркою фрагментів, більшою частиною документальних, проте іноді такими,…

Чисте мистецтво.
Є фільми, які важко назвати ігровим кіно, так само, як важко назвати і художніми в зрозумілому нам контексті, так само їх важко назвати науково-популярними, і навіть документальними. Це стрічки з підбіркою фрагментів, більшою частиною документальних, проте іноді такими, що лежать в жанрі «реконструкції-роздуму», такі як наприклад трилогія «Катсі» режисера Годфрі Реджіо – «Кояанискатсі» («Божевільне життя», з ацтекської), «Накойкаці» та «Поваккатсі». Терренс Малік пішов менш складним шляхом і назвав свій фільм простіше – Мандрівка Часу ((англ. Voyage of Time)). Картина має дві версії – IMAX в сорок хвилин та 35-мм – в півтори. Саме останню ми і розглянемо зараз.
Отже, режисер переносить нас у світ, - різноманітних картин – життя в океані, природних явищ, стилізованих частин історії еволюції людини, фрагментів релігійних обрядів… власне, чекав що закадровий текст приведе нас до традиційної релігійної формули, проте автор приємно здивував мене – він поставив у головну частину питання Часу. Взагалі, підбірка настільки цікава з досить непоганою текстовою частиною – що глядач ніби входить в певний транс, починає відчувати кожен кадр, і потім розумієш – що не один не був зайвим або випадковим. Слід відзначити, що картинка не є «пасторальною» - ми бачимо і сцени смерті, і полювань, - проте вони тут не є акцентовано-натуралістичними, навпаки, показуючи що і це є в мандрівці Часу, і що без цього неможна ані розгадати його таємницю, ані прийняти незриму любов світу…
Як висновок. Фільм «Мандрівка Часу» - це не розважальне кіно, і не однозначно філософське-моралізаторське есе, навпаки, стрічка яка дозволить поринути в стан медитації під такі різні, картини життя, - без загравання, проте таких, що дозволяють замислитись над таким складним, проте безмежно загадковим, життям.
Недзельницький Андрій

Чисте мистецтво.
Є фільми, які важко назвати ігровим кіно, так само, як важко назвати і художніми в зрозумілому нам контексті, так само їх важко назвати науково-популярними, і навіть документальними. Це стрічки з підбіркою фрагментів, більшою частиною документальних, проте іноді такими,…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 17

Отзывы о фильме Путешествие времени

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Jamala.UA Вечность Весь этот мир
документальный star 6,2
драма star 7,5
драма star 8,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее