Закрыть
Наверх Наверх

Процесс
The trial: The state of Russiz vs Oleg Sentsov

7,6 
31 голос
Оценить:

Страна, год: Эстония, Польша, Чехия, 2017

Жанр: документальный

Режиссёр: Аскольд Куров

Актёры: Олег Сенцов, Дмитрий Динзе, Наталья Каплан, Геннадий Афанасьев, Александр Кольченко

Премьера в Украине: 06.04.2017

Продолжительность: 1 ч. 10 мин.PT1H10M

Документальный фильм о судьбе украинского кинорежиссера Олега Сенцова, осужденного в России на 20 лет колонии строгого режима по обвинению в терроризме. 

Интересные факты о фильме "Процесс":

- По словам режиссера, название ленты - "Процесс" - отсылает к кафкианскому абсурду, показывая, как в тоталитарном государстве жертвой бюрократической машины может стать любой человек.

- Международная премьера киноленты состоялась во внеконкурсной программе на 67-м Берлинском кинофестивале. 

- В Украине премьера фильма "Процесс" состоялась в рамках Международного фестиваля документального кино о правах человека Docudays UA. 

- Часть сборов от продажи билетов будет перечислена семье Сенцова.

- Европейская киноакадемия и ряд всемирно известных кинематографистов - Педро Альмодовар, Вим Вендерс, Агнешка Холланд, Кен Лоуч, Джонни Депп и другие - проводили акции в поддержку Олега Сенцова.

Рецензии к фильму

всего - 1
Vadym Grebinets 10.04.2017 22:28

Скоріше не рецензія, а розширений відгук.

Якось оцінювати фільм на манер художнім, немає сенсу, бо фільм документальний. Якщо коротко, то фільм вражає! Дуже вражає! Настільки, що навіть після перегляду начебто трагічної кінострічки, у мене підвищився настрій (що передалося в піднятому…

Скоріше не рецензія, а розширений відгук.

Якось оцінювати фільм на манер художнім, немає сенсу, бо фільм документальний. Якщо коротко, то фільм вражає! Дуже вражає! Настільки, що навіть після перегляду начебто трагічної кінострічки, у мене підвищився настрій (що передалося в піднятому догори великому пальці та посмішці нашим поліцейським, які ледь не підрізали мене вже майже біля дому, але в останній момент, побачивши автівку, змінили рух. До речі, вони мені теж посмішнулися і помахали рукою :-) )! Підвищився, бо, по-перше, перед собою я побачив нереально стійку та сильну духом людину. Не здивуюся, якщо сила духа Сенцова нічим не поступається силі духа Віктора Франкла! По-друге, його промова змушує людину по-іншому поглянути на своє життя та цілі в цьому. Не боятися, а бути готовим померти за правду! Слова, які зруйнують будь-яке залізо, будь-які бетонні стіни, якими себе огорожує брехня!
Весь світ став на захист Сенцова. Джонні Депп, Педро Альмодовар, Анджей Вайда, Кшиштоф Зануссі та багато інших акторів та режисерів світового рівня звернулися з вимогою до Кремля звільнити українського режисера! Та чи буде це мати вплив на московський диктаторський режим? Як завжди, дії Кремля обертаються для нього зворотнім: фільм про Сенцова облетів весь світ, його демонструють на найвідоміших світових кінофестивалях, він привертає увагу та збирає зали в найвіддаленіших куточках світу, тим самим розказуючи всю правду про злочинний кремлівський режим! А тому - порада і всім, хто не бачив "Процес", обов'язково його переглянути! Ти більше, що зараз іде в українському кінопрокаті.

Скоріше не рецензія, а розширений відгук.

Якось оцінювати фільм на манер художнім, немає сенсу, бо фільм документальний. Якщо коротко, то фільм вражає! Дуже вражає! Настільки, що навіть після перегляду начебто трагічної кінострічки, у мене підвищився настрій (що передалося в піднятому…

+0 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 10

Отзывы о фильме Процесс

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Insiders Project Я, Клод Моне Винсент Ван Гог - Новый взгляд (Фильм-выставка)
документальный star 6,1
документальный star 4,2
документальный star 4,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее