Закрыть
Наверх Наверх

Пой 3D
Sing

9,0 
441 голос
Оценить:
IMDB 7,1/10

Страна, год: США, 2016

Жанр: комедия, мультфильм, мюзикл

Режиссёр: Гарт Дженнингс

Сценарист: Гарт Дженнингс

Продюсер: Джанет Хили, Кристофер Меледандри ...

Актёры: Тэрон Эджертон, Скарлетт Йоханссон, Мэттью МакКонахи, Риз Уизерспун, Ник Офферман ...

Премьера в Украине: 29.12.2016

Мировая премьера: 21.12.2016

Бюджет, $: 75 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 52 597 704

Мировые кассовые сборы, $: 634 151 679

Продолжительность: 1 ч. 48 мин.PT1H48M

Воодушевленная и жизнерадостная история о том, что в каждом из нас есть частичка звезды. Неисправимый оптимист по имени Бастер хочет спасти свой театр, приходящий в упадок. Под громким лозунгом поиска новых талантов Бастер объявляет о самом масштабном песенном конкурсе в мире среди зверей.

Интересные факты:

Это четвертая полнометражная анимационная лента 2016 года после "Кунг-фу Панда 3", "Angry Birds в кино" и "Зверополис", где события разворачиваются в мире антропоморфных зверей.

Саундтрек мультфильма содержит более 85 музыкальных хитов. 

Это первый проект режиссера Гарта Дженнингса со времен выхода мультфильма "Сын Рэмбоу" (2007).

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 03.01.2017 15:55

Музика щирості.
Коли ти внизу, ти точно знаєш,
куди рухатись-уверх!
«Співай», режисер Гарт Дженінгс
Анімаційні творіння Голівуду важко якось називати розважальними – оскільки більшість з них зразу стають шедеврами, цитати і кадри – сюжетами для мемів. В 2016 їх було…

Музика щирості.
Коли ти внизу, ти точно знаєш,
куди рухатись-уверх!
«Співай», режисер Гарт Дженінгс
Анімаційні творіння Голівуду важко якось називати розважальними – оскільки більшість з них зразу стають шедеврами, цитати і кадри – сюжетами для мемів. В 2016 їх було чимало, таких, наприклад, як Зоотрополіс, - і вже в кінці року режисер Гарт Дженінгс порадував нас анімаційним подарунком у вигляді мультфільму-мюзиклу «Співай».
Події стрічки розгортаються навколо коали – власника театру – Бастера Муна. Щоб врятуватись від банкурства, він оголошує конкурс талантів – для організації масштабного пісенного шоу. Так, в результаті відбору, залишається лише декілька претендентів на величезну суму призу, - 100,000 доларів- якого, фактично, нема, проте наш герой не падає духом, щоб стати організатором, на перший погляд, авантюри, а на самому ділі – щоб віднайти самого себе.
Приєднуючись до настрою мультфільму – не буду розглядати його академічно, оскільки емоційний малюнок фільму зовсім-таки інший. Власне-то ми маємо фактично реальну історію з життя, де кожна доля персонажу – це історія вибору. Як наприклад у горили Джонні, що робить вибір між життям грабіжника та заняттям музикою, з його щирою безкорисливою пристрастю до мистецтва, або намаганням поєднати розрахунок і талант, як в мишеняти Майка… Кожні з цих типажів взяті з життя, і загалом виглядають реалістично і рельєфно. Сценарій, - ще раз згадаємо – що це більше мюзікл – цільний, монолітний і навіть у форматі художнього фільму виглядав би просто таки відмінно. Що ще слід додати – це звісно неперевершена робота з ракурсами, і тими величезними бонусами, що їх дозволяє робити формат анімаційного мультфільму.
Власне, персонажі. Можна брати їх окремо, а можна розглядати їх як цільний ансамбль, можна безкінечно розглядати «відсилки» у вигляді аналогій з реального пісенного життя, або з історії музики, або навіть в оформленні інтер‘єрів. Чого наприклад вартий плакат у баранчика Едді з літаючою тарілкою і написом – «Ми не одні», що синхронно перегукується з ситуацією, коли Бастер Мун перебуває у стані розчарування. Або, наприклад, алегроричний образ Нани Нудельман, старої діви, що знаходить надію в щирості молодих талантів, або свинки Розіти – всіх тих, хто дає бій буденності.
Музичне наповнення – це знайомі нам класичні хіти, і ті інтонації, що ввійшли в золотий фонд музики. Анімація відповідає вищому рівню цього поняття на сьогоднішній день, а гумор не залишить нікого байдужим.
Як висновок – цікава, інтригуюча анімаційна комедія – для всіх, кому не байдуже світло і поняття добра, той сюжет, що вічно буде актуальним, поки серця палають пристрастю творити, анімаційна стрічка для всіх поколінь і характерів!
Недзельницький Андрій

Музика щирості.
Коли ти внизу, ти точно знаєш,
куди рухатись-уверх!
«Співай», режисер Гарт Дженінгс
Анімаційні творіння Голівуду важко якось називати розважальними – оскільки більшість з них зразу стають шедеврами, цитати і кадри – сюжетами для мемів. В 2016 їх було…

+3 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 3
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Пой

Кадры к фильму

всего - 18

Отзывы о фильме Пой

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Lego® Фильм: Бэтмен Почему он? Аисты
комедия, боевик, мультфильм star 7,5
комедия star 7,3
комедия, мультфильм star 8,5

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее