Наверх Наверх

Приключения Пиноккио
Pinocchio

6,3 
48 голосов
Оценить:
IMDB 6,6/10

Страна, год: Италия, Франция, Великобритания, 2019

Жанр: приключения, фэнтези, семейный

Режиссёр: Маттео Гарроне

Сценарист: Маттео Гарроне, Массимо Чеккерини

Продюсер: Маттео Гарроне, Паоло Дель Брокко

ДжеппеттоФея

Актёры: Роберто Бениньи, Федерико Иелапи, Рокко Папалео, Массимо Чеккерини, Марина Вакт

Премьера в Украине: 12.03.2020

Мировая премьера: 19.12.2019

Продолжительность: 2 ч. 4 мин.PT2H4M

Новая киноверсия мировой сказки Карло Коллоди от известного режиссера Маттео Гарроне. Повествование об одном из самых популярных литературных героев - Пиноккио. Взбалмошный парниша убегает от отца и мчится навстречу приключениям с жаждой невероятных открытий, чтобы стать таким, как все.

Интересные факты о фильме "Приключения Пиноккио":

- Роберто Бениньи играет Джеппетто. Он написал сценарий, срежиссировал и снялся в главной роли в фильме "Пиноккио" (2002).

- Тони Сервилло рассматривался на роль Джеппетто.

Рецензии к фильму

всего - 2
Suzi 13.03.2020 11:12

12 березня в український прокат вийшла нова екранізація відомої дитячої казки "Пінокіо" Карло Коллоді. Казка 1883 року вже стала класикою дитячої літератури і мала багато екранізацій. Режисером, продюсером і сценаристом фільму виступив відомий італієць Маттео Гарроне. А роль Джепетто виконав…

12 березня в український прокат вийшла нова екранізація відомої дитячої казки "Пінокіо" Карло Коллоді. Казка 1883 року вже стала класикою дитячої літератури і мала багато екранізацій. Режисером, продюсером і сценаристом фільму виступив відомий італієць Маттео Гарроне. А роль Джепетто виконав володар премії "Оскар" Роберто Беніньї. Вперше фільм було представлено на Берлінському фестивалі, де він отримав схвальні відгуки критиків.

"Пригоди Піноккіо" це дуже достовірна, візуально гарна адаптація дитячої книжки Коллоді. Талановитий режисер Маттео Гарроне (відомий глядачам по таким роботам як "Казка казок", "Догмен", "Таксидерміст" та ін.) залишив свою більш темну уяву, до якої ми звикли у інших його роботах, і показав нам приємну, добру історію.

Гра акторів чудова, Роберто Беніньї набагато краще справився з роллю Джепетто - доброго, люблячого і часом незграбного батька; ніж свого часу з роллю Пінокіо. Також хочу відмітити чудові костюми і грим.

Фільм "Пригоди Піноккіо" мені сподобався - тепла і зворушлива історія хлопчика, який знаходить своє місце у світі, сповненому чудес і обманів. Варто дивитися дітям і дорослим.

12 березня в український прокат вийшла нова екранізація відомої дитячої казки "Пінокіо" Карло Коллоді. Казка 1883 року вже стала класикою дитячої літератури і мала багато екранізацій. Режисером, продюсером і сценаристом фільму виступив відомий італієць Маттео Гарроне. А роль Джепетто виконав…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Andrey Nedzelnitsky 12.03.2020 16:22

Зовсім інша казка
Загалом, успіх голлівудських дитячих стрічок обумовлений тим, що вони одночасно і виробили певну «мірку» яка є точкою відліку, і до якої вже одразу готовий глядач. Саме їм дістаються і нагороди, в розкрутку їх вкладаються величезні кошти, -…

Зовсім інша казка
Загалом, успіх голлівудських дитячих стрічок обумовлений тим, що вони одночасно і виробили певну «мірку» яка є точкою відліку, і до якої вже одразу готовий глядач. Саме їм дістаються і нагороди, в розкрутку їх вкладаються величезні кошти, - і всі зусилля окупаються сторицею. До чогось іншого відвідувачі кінотеатрів не готові, а «конкурентам» залишається лише можливість створювати щось подібне в плані клонів-варіацій. Проте є і «зовсім інший шлях», яким і пішли автор стрічки «Пригоди Піноккіо» режисер Маттео Гарроне.
Зразу – це аніяк не «Буратіно» Олексія Толстого, це стрічка максимально наближена до однойменної казки 1883 року класика дитячої літератури Карло Коллоді. Так, різьбяр Джеппетто з колоди, подарованої Майстром Вишеню вирізьблює хлопчика – Піноккіо. Останній мріє далеко не про сумлінне навчання, а розпочинає свій шлях пригод – він потрапляє до театру ляльок, потім – закопує монети на Полі Чудес, потрапляє у навчання Феї… Раз за разом він йде вперед і робить помилки, робить помилки і засвоює уроки життя, крім легковажного, проте доброго серця, він вчиться мудрості і відповідальності…
Загалом, «Пригоди Піноккіо» - це не лакована голлівудська казка, глядач бачить справжній середньовічне місто і його особливості: брудне, більшість мешканців якого живуть у злиднях, де багато злодіїв і шахрахїв, таких як Кіт і Лис…Автори вирішили відмовитись від масштабного використання спецефектів, і приділили більше уваги костюмам та гриму – аж до образу самого головного героя. Загалом, в мене були підозри, що стрічка буде навіювати моторошні почуття, як наприклад «Аліса» Яна Шванкмайера, проте… Проте, на щастя картину можна рекомендувати навіть підліткам – і в контексті «не-Голлівуда», і в контексті самого змісту автентичної казки-який буде цікавий дорослим, де вдало зроблені акценти на гуморі, загальнолюдських цінностях милосердя, розуміння балансу між працею та пустощами... Важливим є музичне оформлення, яке добре припасоване до цільного сюжету.
Гра акторів. Ця стрічка вимагала величезної роботи з гримом і костюмами, наприклад, накладання «дерев’яного» образу на актора Федерико Іелапі, займала чотири години на знімальний день. В картині персонажі і першого, і другого планів змальовані колоритно; їх скоріше можна поділити на образи в костюмах, як ось Цвіркуна-Говоруна, і просто «людські» постаті. Акцент зроблений на трьох ключових – власне Піноккіо, його баткові, що втілив знаменитий Роберто Беніньї, та Феї – акторка Марина Вакт
У підсумку – так, відчувається що сам текст втілений у стрічці акуратно, з увагою та повагою. Сама стрічка буде цікавою і тим, кому цікаво «звідки пішли корені у Буратіно», так і тим – дорослим і підліткам – хто хоче розширити розуміння поняття кіноказки, за межами стандартних голлівудських лекал.

Зовсім інша казка
Загалом, успіх голлівудських дитячих стрічок обумовлений тим, що вони одночасно і виробили певну «мірку» яка є точкою відліку, і до якої вже одразу готовий глядач. Саме їм дістаються і нагороди, в розкрутку їх вкладаються величезні кошти, -…

+5 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Приключения Пиноккио

Кадры к фильму

всего - 17

Отзывы о фильме Приключения Пиноккио

всего - 1
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

:о

ответить
Смотрите также
Шан-Чи и легенда десяти колец Малышка зомби Мишки Буни: Прыжок в прошлое
комедия, боевик, приключения, фэнтези star 3,5
фэнтези star 5,3
приключения, семейный, анимация star 7,5

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее