Закрыть
Наверх Наверх

11 детей из Моршина
11 дітей з Моршина

7,2 
326 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: комедия, приключения

Режиссёр: Аркадий Непиталюк

Продюсер: Сергей Лавренюк

Актёры: Ада Роговцева, Владимир Горянский, Гарик Корогодский, Александр Скичко, Сергей Бабкин ...

Премьера в Украине: 03.01.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 5 852 841

Продолжительность: 1 ч. 25 мин.PT1H25M

По легенде Моршин был основан на месте падения метеорита, который богат редкий металл - осмий. В стремлении заработать легкие деньги, управительница ТРЦ Снежана решает любой ценой завладеть ценным объектом. Но на ее пути появляются 11 детей из Моршина, которые сплотившись в единое целое, вступают в противоборство с несправедливостью.

Интересные факты о фильме "11 детей из Моршина":

- В 2018 году киноработа "11 детей из Моршина" выиграла в первом конкурсе лент патриотического направления Министерства культуры Украины.

- По словам продюсера, идея приключенческого фильма "11 детей из Моршина" появилась достаточно спонтанно - этому способствовала история о моршинском метеорите.

- Работа над фильмом продолжалась более года.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 28.12.2018 17:41

Безцінний скарб дружби
Сказка ложь да в ней намек
Приказка
Українське комедійне кіно, кінематограф в цілому переживає справжній ренесанс, справжньому розвитку якого заважає як і сама несприятлива економічна ситуація, так і, власне, стан кінопрокатної сфери. Проте, в передноворічні дні не…

Безцінний скарб дружби
Сказка ложь да в ней намек
Приказка
Українське комедійне кіно, кінематограф в цілому переживає справжній ренесанс, справжньому розвитку якого заважає як і сама несприятлива економічна ситуація, так і, власне, стан кінопрокатної сфери. Проте, в передноворічні дні не будемо про сумне – а звернемось до нової комедії режисера Аркадія Непиталюка «11 дітей з Моршина», в якій автори не тільки вирішили розважити маленького (і не тільки) глядача, а й викласти у простій і дотепній формі важливі для сьогоднішнього (і не тільки) дня уроки.
Отже, головний герой, Олександр, вихователь гуртка дитячої творчості за наклепом потрапляє за грати, а вийшовши - бачить, що його наречена Ксенія готується до весілля. В цей же час, управителька торгівельного центру (його зіграв київський LavinaMall, де і відбувся прес-показ і прем‘єрний показ з автограф-сесією акторів, що знімались в головних ролях) Сніжана мріє прикарманити ТРЦ вже у власність. Власне, тоді ж і розпочинається гонитва за призом в 11 мільйонів доларів – власне, за легендарним метеоритом під самим містечком.
Якщо поглянути стилістично, то стрічка виглядає не особливо заплутаною, не перевантаженою візуально, саме те, що потрібно юному глядачу. Автор ненав‘язливо знайомить нас з основними реаліями сучасного життя – коли начебто все лежить в площині меркантильних інтересів, а насправді… Насправді ця стрічка вчить, що торгувати дружбою, словом, просто так не вийде. Про це говорить і сам режисер: “Історія про моршинський метеорит допомогла народитися доброму пригодницькому фільму про те, що на перший погляд, непомітна зграйка дітей із провінційного містечка, згуртувавшись в єдине ціле може перекреслити будь-які злочинні плани”. Не можна сказати, що сценарій виглядає перевантаженим, навпаки, деякі речі в ньому достатньо схематичні, схематичні і в локальних рішеннях, і загальному вигляді, таких, що їх потрібно прийняти «на віру». Картинка стрічки «тепла», в операторській роботі теж обійшлись без зайвих експериментів, родзинкою став саундтрек відомого співака Сергія Бабкіна з «офіційною піснею» стрічки - доречи, сам виконавець зіграв тут епізодичну роль охоронця. Певним недоліком тут можна відзначити не особливо багатий набір декорацій, хоча це і не є для даного типу стрічок ключовим моментом.
Актори. Так, вони вдихнули у стрічку безпосередність, вони поєднують певним чином «дитячий» і «дорослий» світ, тим більш, що дітям тут відведена центральна частина. Тут прийняли участь і діти виконавців головних ролей, і учасниця групи Open Kids Лєра Дідковська, представники різних музичних колективів. Власне, саме дитяча безпосередність утверджує той факт, що щирість зараз, в період торжества цінностей меркантилізму, - це майже супергеройська якість. В цьому плані лежить і характер головного героя, Олександра, що його зіграв Олександр Піскунов – так, саме його завзятість дозволяє нам відчути присутність дива, і знову завоювати свою кохану Ксенію (акторка Оксана Жданов). Їм протистоїть Сніжана (у спектаклі діти обігруюють проитстояння з Сніговою Королевою) – харизматична Олена Лавренюк – мабуть, той випадок, коли антогоніст виглядає більш харизматичним, аніж «позитивні» герої. Власне, оскільки сам характер стрічки передбачав деякий характер «водевілю», то звісно як не залучити знайомих глядачу акторів театру, кіно і ТБ – Гаріка Корогодського, Ольги Фреймут, Олександра Скічка, Ади Роговцевої, Володимира Горянського…
Загалом, щодо висновку. Звісно, «11 дітей з Моршина» не можна назвати серйозним кіно, скоріше, це «кінооперета» більше для дітей, аніж для дорослих, яким буде цікаво згадати монументальні «Одинадцять друзів Оушена»- проте стрічка що характеризує сьогодення – звісно, не в такій мірі, як «Припутні» цього ж режисера – проте яка дає багато важливих уроків, які краще засвоїти дітям зараз – аніж коли буде пізно. Проте можна розслабитись – і відчути такий забутий дух безпосередньості.
Недзельницький Андрій

Безцінний скарб дружби
Сказка ложь да в ней намек
Приказка
Українське комедійне кіно, кінематограф в цілому переживає справжній ренесанс, справжньому розвитку якого заважає як і сама несприятлива економічна ситуація, так і, власне, стан кінопрокатної сфери. Проте, в передноворічні дні не…

+2 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма 11 детей из Моршина

Кадры к фильму

всего - 10

Отзывы о фильме 11 детей из Моршина

всего - 19
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Пошлость и примитив. Единственное светлое в фильме - дети.

ответить

Да уж.

ответить

Ужасный фильм!!! Зря потраченное время...

ответить

Приємне новорічне кіно. Класні жарти, цікавий сюжет і гарна гра. Режисер круто посміявся з нашої "еліти". Уміння сміятися над собою - це вершина! Так тримати

ответить

С чего такой рейтинг высокий???? Накрутили, наверное. Фильм отстой, не тратьте зря время

ответить

Хороший новогодний фильм.Приключения, много смешных моментов, причем , юмор, касающийся нас.)) не зарубежный и не всегда понятный. Отличная игра Горянского, Ады Роговцевой ( пусть и в маленькой роли) , Гарика К., Фреймут (эпизод). Открыла для себя Бабкина

ответить

Жанр «комедия»-на самом же деле куча плоских шуток,которые вызывают у зрителя ноль эмоций. Сюжет-0. Игра актёров желает лучшего.

ответить

Приятный фильм с закрученым сюжетом, который до конца держит в напряжении. Актерская игра хорошая. Ребята большие молодцы. Спасибо за настроение и хорошие шутки

ответить

Фу фу фу і ще раз Фу.Маячня дай годі!

ответить

Отстой. Не смотреть под угрозой пыток. Непонятный сюжет, как так можно умудриться со сценарием лёгкого семейного фильма - уму непостижимо. Актерская игра более или менее, но это единственное, что можно сказать хорошего о фильме.

ответить

Мне фильм не понравился. Зря потраченное время.

ответить
Смотрите также
Фокстер & Макс Аманда и лиса Красотка на всю голову
комедия, приключения, фэнтези, семейный star 8,2
комедия, семейный star 6,6
комедия star 7,7

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее