Закрыть
Наверх Наверх

Сумасшедшие каникулы
Premières vacances

7,1 
230 голосов
Оценить:
IMDB 5,9/10

Страна, год: Франция, 2018

Жанр: комедия

Режиссёр: Патрик Кассир

Сценарист: Патрик Кассир, Камиль Шаму

Продюсер: Майкл Джентиле

Актёры: Джонатан Коэн, Камиль Шаму, Камилль Коттен, Жереми Элькайм, Венсан Дедьен

Премьера в Украине: 14.03.2019

Продолжительность: 1 ч. 42 мин.PT1H42M

Марион и Бен знакомятся через интернет и уже на первом свидании влюбляются друг в друга. Не раздумывая они отправляются в совместный отпуск в Болгарию, однако в самом начале своего путешествия они понимают, что отдых они представляют совершенно по-разному.

Интересные факты о фильме "Сумасшедшие каникулы":

- Это дебютная полнометражная работа режиссера Патрика Кассира, известного как режиссер рекламных роликов крупных международных брендов.

- По словам Патрика Кассира и Камиль Шаму, многое в сценарий киноленты вошло из их личного опыта.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 16.03.2019 01:04

Відпочинок «по-нашому» або Пригоди Бенжаміна та Маріон
Пригоди знаходять нас у відпочинку – а іноді умови відпочинки самі є пригодою. Так, в цьому контексті можна згадати стрічку «Безсоромна мандрівка» Джонатана Левіна про мандрівку дочки і матері до Південної Америки; режисер…

Відпочинок «по-нашому» або Пригоди Бенжаміна та Маріон
Пригоди знаходять нас у відпочинку – а іноді умови відпочинки самі є пригодою. Так, в цьому контексті можна згадати стрічку «Безсоромна мандрівка» Джонатана Левіна про мандрівку дочки і матері до Південної Америки; режисер Патрік Кассір (який разом з Каміллою Шаму виступив і автором сценарію) пішов далі (проте до нас ближче до слав‘янського глядача) – і зняв одночасну м‘яку і вдв‘язну комедію про відпочинок французів у Болгарії – «Скажені канікули»( Premières vacances)
…Маріон та Бенджамін – жінка і чоловік «за тридцять», їх знайомство – це знайомство у мобільному додатку Tinder. З самого початку ми бачимо, що це зовсім різні люди – вона, хоч і самотня в особистому житті художниця, проте весела, творча, запальна, з купою друзів; він – фармацевт – звик жити за розкладом, їздити на відпочинок з матір‘ю, боятись найменшої подряпини… Проте жага пригод і змін штовхають їх в обійми один одного і вони їдуть на відпочинок до екзотичної французам Болгарії – як компроміс між Сирію (для неї) і комфортними курортами Франції (для нього(.
…Власне, українському (і пострадянському) глядачу ця стрічка буде цікавою в контексті, як сприймають майже типовий курортний відпочинок – «як в Криму» - звиклі до комфорту європейці Західної Європи. Так, ми бачимо і знайому «ВАЗ-п‘ятірку», і «сдаем комнату», яка межує з туалетом за занавіскою… інші локації теж будуть здаватись нам дуже знайомими…навіть готелі – це лише спартанська чиста постеля в окремому номері або просто великий хостел у горах.
…Хоча головне – це далеко не це. Звісно, це веселі – а іноді не дуже – пригоди, розвиток почуттів двох людей, що звикли жити з різним відношенням до життя, як «нетиповий сервіс» змінює людей, які хочуть щось більшого ніж інтрижка чи секс. Гумор стрічки однозначно дорослий, скептики можуть іноді назвати його «грубим», на відміну від більшості голлівудських стрічок, «без високого контрасту» – щирий та непідробний, і можна сказати – теплий. Тут можна знайти і кумедні ситуації, і досить дотепні діалоги, радість, пристрасть, розчарування, і знову – надію.
Так, і головні герої, зіграні актором Джонатаном Коеном і його партнеркою Каміллою Шаму (що виступила і авторкою сценарію), і актори, що втілили образи французьких друзі та родичів героїв, та болгарських хазяїв, і просто туристи- зіграли в такому «щирому ключі», що підкупає з перших кадрів.
Загалом, як висновок - «Скажені канікули» видалась живою, цікавою, однозначно дорослою і однозначно французькою комедією – про вічне питання, загадку, притягання різних за своєю натурою людей, яка цікава українському (і пострадянському взагалі) глядачу знайомою «екзотикою відпочинку»
Недзельницький Андрій

Відпочинок «по-нашому» або Пригоди Бенжаміна та Маріон
Пригоди знаходять нас у відпочинку – а іноді умови відпочинки самі є пригодою. Так, в цьому контексті можна згадати стрічку «Безсоромна мандрівка» Джонатана Левіна про мандрівку дочки і матері до Південної Америки; режисер…

+4 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 17

Отзывы о фильме Сумасшедшие каникулы

всего - 3
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Фильм просто суупер!!давно так не смеялась)

ответить

Смешных моментов очень мало, посредственная комедия...

ответить

Очень весёлый, лёгкий, смешной и хороший фильм! Отдохнули от души)

ответить
Смотрите также
Падение американской империи Гуцулка Ксеня Лето - это маленькая жизнь
экшн, криминал star 7,2
комедия, музыка star 6,4
комедия star 7,2

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее