Закрыть
Наверх Наверх

Рэмпейдж 3D
Rampage

6,5 
204 голоса
Оценить:

Страна, год: США, 2018

Жанр: фантастика, боевик, приключения

Режиссёр: Брэд Пейтон

Сценарист: Райан Кондал, Райан Ингл ...

Продюсер: Бо Флинн, Хирам Гарсиа

Дэвис ОкойиРасселКлэр ВиденКейт КолдуэллБёркученый и космонавт

Актёры: Дуэйн Джонсон, Джеффри Дин Морган, Малин Акерман, Наоми Харрис, Джо Манганьелло ...

Премьера в Украине: 12.04.2018

Мировая премьера: 13.04.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 9 721 671

Мировые кассовые сборы, $: 148 600 000

Продолжительность: 1 ч. 48 мин.PT1H48M

Талантливый ученый пытается исследовать возможности спасения планеты от чудовищ, которые появились на свет в результате вышедшего из под контроля генетического эксперимента.

Интересные факты о фильме "Рэмпейдж":

- Киноработа создана по мотивам одноименной культовой видеоигры 80-х.

- Гигантский ящер из игры был заменен в фильме на аллигатора.

- Это вторые съемки Дуэйна "Скалы" Джонсона в экранизации видеоигры, ранее он исполнил главную роль в "Думе", основанной на классическом шутере от id Software.

- Это третье сотрудничество Дуэйна "Скалы" Джонсона и режиссера Брэда Пейтона после "Разлома Сан-Андреас" и "Путешествия 2: Таинственный остров".

- Джеффри Дин Морган и Малин Акерман вместе играли в "Хранителях" Зака Снайдера.

- Джон Манганьелло и Малин Акерман играли в сериале "Как я встретил вашу маму".

- Брэд Пейтон намеревается снять еще одну экранизацию видео игры — Just Cause.

Сеансы в кинотеатрах Киева на пятницу 20 апреля
Апрель
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  11
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13

Для покупки билетов в кинотеатр нажмите на время сеанса
Boomer
Премєр 45..100 грн.
Правый зал 50..150 грн.
Multiplex Lavina Mall
Зал 13 60..180 грн.
Зал 11 50..180 грн.
Зал 1 100..260 грн.
Multiplex SkyMall
Зал 7 60..100 грн.
Зал 10 (vip) 300..400 грн.
Multiplex Атмосфера
Зал 1 65..135 грн.
Multiplex Караван
Зал 4 45..150 грн.
Зал 1 65..145 грн.
Multiplex Комод
Сокуров 45..150 грн.
Multiplex Проспект
Зал 5 45..150 грн.
Зал 4 45..80 грн.
Зал 2 70..145 грн.
15:30 (2D)
Wizoria
Зал 1
10:20
12:10
14:10 (2D)
16:25
18:00
20:40
22:30
23:00
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Nedzelnitsky Andrey 12.04.2018 08:48

Історія про горилу, (не)юного натураліста та всіх-всіх-всіх.
Загалом, є стрічки,основною функцією є розважальна – в її чистому вигляді. Ось і режисер Бред Пейтон взявся за стрічку «Ремпейдж» (Rampage), мабуть, ставлячи за мету втілити поняття кінорозваг в сенсі повного відриву (як…

Історія про горилу, (не)юного натураліста та всіх-всіх-всіх.
Загалом, є стрічки,основною функцією є розважальна – в її чистому вигляді. Ось і режисер Бред Пейтон взявся за стрічку «Ремпейдж» (Rampage), мабуть, ставлячи за мету втілити поняття кінорозваг в сенсі повного відриву (як наприклад вже маючи практику на приклад фільм катастрофу «Сан-Андреас» (Розлом Сан Андреас)), в той же час взявши за основу важливу проблематику протистояння цивілізації та природи. Стрічка була презентована на допрем’єрному показі в київському кінотеатрі СінемаСіті у форматах 3D та 3D 4DX, і про враження - нижче.
Отже, розповідати основні моменти сюжету і досить легко, і одночасно досить важко, оскільки загалом колектив авторів (включно з режисером) взяв для нього стандартний набір кліше на основі комп’ютерної гри 80-х. Так, у невеличкому природничому парку живе Джордж – горила-альбінос, де його справжнім другом виступає Девіс Окойі (Двейн Джонсон). В цей час на парк падає капсула з патогеном, розробленого корпорацією, що веде розробку генетичної зброї, - і, крім горили, зараженню піддаються сірий вовк Ральф та алігатор Ліззі. Різко прибавивши у розмірах (взагалі їх геометричні пропорції та розміри цікавим чином змінюються від характеру епізоду), компанія тварин починає штурм Чикаго, свою гру ведуть зловісні Клер (Малін Акерман) і Бред (Джек Лейсі) Вайдени, а вченому допомагає агент таємничої урядової спецслужби – Рассел(Джеффрі Дін Морган), та «дисидент з корпорації», чарівна науковець Кейт Колдуелл… Якщо говорити в цілому, то рівень абсолютно лінійного сюжету – це сценарій стрічок, що виходять головним чином на дисках (типу «МегаАкула против Крокозавра»), проте освоїти категорію кінотеатрального прокату фільму дозволили на порядок якісніший рівень акторської гри, а особливо – рівень спецефектів і робота з кадром. Глядач знайде тут все – і погоні, і відчайдушні схватки монстрів, і підступи зловісної корпорації, і звичайно – втілення на екрані почуттів дружби та любові.
…Так, мені пощастило ознайомитись з версією стрічки у форматі «нової реальності кіно» - 3D 4DX, технології, що доповнює візуальні враження елементами доповненої реальності – запахами, бризками води, вібрацією. В контексті даної картини ефекти виглядають не особливо переобтяжуючими і досить сбалансованими (особливо «водні») – основний акцент зроблений на екшн-моменти фільму, проте і тут їх не занадто – мабуть, той випадок коли це сподобається і поціновувачам формту, так само і той випадок, коли з технологією буде цікаво буде ознайомитись і скептикам.
Гра акторів. Режисер Бред Пейтон вже співпрацював з Двейном Джонсоном («Сан-Андреас»), тому знаючи талант і сильні риси актора (у випадку «Скали» це звучить майже каламбуром), ми отримали вповні розкритий образ людини, що втілює «добро з м’язами», іронію та хоробрість. З жіночих героїнь можна виділити Наомі Харріс у ролі Кейт Колдуелл –щирої і відважної жінки. Інші персонажі стрічки також були вправно розкриті представниками акторського складу, і, зважаючи на характер досить простого сценарію і однозначність їх героїв, здавалось, що вони трохи переграють.
Щодо певного висновку. «Ремпейдж» виглядає таким собі розважальним атракціоном,- проте зі зворушливими моментами, - хоча саме це і намагались втілити на екрані його творці. Саме щирість і «відрив», а також сама «щирість відриву» роблять «Ремпейдж» чудовим вибором на легкий кіновечір розваг.

Недзельницький Андрій

Історія про горилу, (не)юного натураліста та всіх-всіх-всіх.
Загалом, є стрічки,основною функцією є розважальна – в її чистому вигляді. Ось і режисер Бред Пейтон взявся за стрічку «Ремпейдж» (Rampage), мабуть, ставлячи за мету втілити поняття кінорозваг в сенсі повного відриву (як…

+5 / -2
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2

Другие трейлеры фильма Рэмпейдж

Кадры к фильму

всего - 16
Рэмпейдж фильм Рэмпейдж фильм с Дуэйн Джонсон Дуэйн Джонсон в фильме Рэмпейдж Джеффри Дин Морган в фильме Рэмпейдж Малин Акерман в фильме Рэмпейдж лучшый кадр фильма Рэмпейдж смотреть кадр к фильму Рэмпейдж все кадры фильма Рэмпейдж новый кадр к фильму Рэмпейдж интересные моменты фильма Рэмпейдж кадры из Рэмпейдж кадры из фильма Рэмпейдж Рэмпейдж кадры Рэмпейдж картинки фото из Рэмпейдж

Отзывы о фильме Рэмпейдж

всего - 9
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

Динамічний видовищний бойовик. Фінальні сцени наближені зс ефектністю до бою КінгКонга з динозаврами. Але вдруге б не пішов

ответить
AVA

Мне очень понравился! Крутой фильм

ответить
AVA

Я такое люблю, поэтому мне фильм понравился. Единственное, маловато шуток было, я бы добавила.

ответить
AVA

Как по мне то писать отзыв нет смысла. Просто если жанр нравиться то ити. 3д же))) В 2д было бы скушно.

ответить
AVA

Давно не было в прокате такого качественного продукта. Рейтинг занижен тинейджерами -потребителями тупого штампованного фентези. Действительно интересный фильм! Всего в меру и в тему. А главное- идея есть и грамотно проведенная, с начало и до конца.

ответить
AVA

Класный фильм, лёгкий, динамичный с элементами драмы и юмора. Все в куче, но к месту) странно, что рейтинг низкий

ответить
AVA

хороший, динамичный экшн, не обремененный замысловатым сюжетом, зато с юмором. легкий фильм с красивой картинкой и положительными эмоциями. Дуэйн Джонсон как всегда хорош

ответить
AVA

Крутой фильм, любителям Кинг Конга и Парка Юрского периода рекомендовано к просмотру.

ответить
AVA

Интересно то, что ещё не было мировой премьеры, а отзывы уже есть? Кинопрокатные фирмы отрабатывают инвестиции?

ответить

Смотрите также

Годзилла против Конга
Godzilla vs. Kong
Майнкрафт
Minecraft
Годзилла 2
Godzilla 2
Бегущий по лезвию 2049
Blade Runner 2049
Несносный мачо
Salty
Дивергент, глава 4
The Divergent Series: Ascendant