Закрыть
Наверх Наверх

Мистер Линк: Потерянное звено эволюции
Missing Link

7,2 
232 голоса
Оценить:
IMDB 6,7/10

Страна, год: США, Канада, 2019

Жанр: комедия, приключения, семейный, анимация

Режиссёр: Крис Батлер

Сценарист: Крис Батлер

Продюсер: Трэвис Найт, Эрианн Сутнер

Лайонел ФростАделина Фортнайтмистер Линк

Актёры: Хью Джекман, Зои Салдана, Эмма Томпсон, Тимоти Олифант, Зак Галифианакис ...

Премьера в Украине: 11.04.2019

Мировая премьера: 05.04.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 935 949

Мировые кассовые сборы, $: 16 649 539

Продолжительность: 1 ч. 34 мин.PT1H34M

Предприимчивый природовед и новатор Лайонел Фрост мечтает рассказать миру о существовании различных легендарных созданий, в которых никто не верит. Его новым открытием становится Линк - недостающее звено в эволюционной цепочке, которое связывает обезьяну и человека.

Интересные факты о фильме "Мистер Линк: Потерянное звено эволюции":

- Режиссер Крис Батлер является большим поклонником фильма Стивена Спилберга "Индиана Джонс: В поисках утраченного ковчега", по его словам он планировал сделать киноработу в духе культовой ленты.

- Для работы над мультфильмом "Мистер Линк: Потерянное звено эволюции" художниками-аниматорами были созданы более 65 уникальных локаций и 100 декораций.

- Это пятая полнометражная анимационная кинолента студии "Laika Entertainment" после мультфильмов "Семейка монстров", "Коралина в Стране Кошмаров", "Кубо. Легенда о самурае" и "Паранорман, или Как приручить зомби".

Рецензии к фильму

всего - 1
Марина Явдощенко 12.04.2019 10:20

Ми давно очікували на вихід нової роботи «Містер Лінк: загублена ланка еволюції» від анімаційної студії Laika. Світова прем’єра відбулася 5 квітня.

У своїй роботі Кріс Батлер розповідає нам про захоплюючі подорожі містера Лайнела Фроста. Сер Фрост багато мандрує світом в…

Ми давно очікували на вихід нової роботи «Містер Лінк: загублена ланка еволюції» від анімаційної студії Laika. Світова прем’єра відбулася 5 квітня.

У своїй роботі Кріс Батлер розповідає нам про захоплюючі подорожі містера Лайнела Фроста. Сер Фрост багато мандрує світом в пошуках диких рідкісних істот задля того, щоб презентувати свої знахідки у клубі мандрівників. Всі помічники містера Фроста не витримують таких подорожей і звільняються від нього. Після останньої мандрівки, він знаходить в купі листів, один лист який його змушує розпочати нову подорож. Він приходить до елітного клубу мандрівників і заявляє, що він зможе привести цікаву знахідку та укладає парі. З цього моменту розпочинаються його пригоди.
Фрост вирушає до Нового Світу в пошуках Снігової людини. Він без ускладнень знаходить його. Це створіння може розмовляти людською мовою і розповідає британському досліднику, що вір мріє зустріти своїх родичей, які залишились в Тибеті.
Лайнел обіцяє Сасквочу ( Сніговій людині ), що він розшукає його родичей і допоможе йому дістатися туди . Так і починається захоплююча подорож світом. Допомагає їм в цій подорожі дружина померлого друга Лайнела. Чарівна Аделіна супроводжує мандрівників в небезпечній подорожі до Тібету.

Для цієї роботи студія створила 100 декорацій. Англія представлена яскравими твідовими костюмами та пенсне. В Америці вони створили чітко впізнавані ковбойські салуни. В Тібеті засніжені гори та автентичних людей в яскравих костюмах.

Історія про те, що інколи можливо бути одинаком по життю , проте знайди рідні души в своїх друзях та однодумцях. Сюжет про те, що не потрібно бути зухвалим і досягати своєї мрії будь якою ціной. Інколи ці амбіції бувають руйнівними і на них витрачається багато ресурсу та часу.

Не відомо чому студія підіймає гендерне питання. Чому Сеігова людина називає себе жіночим ім’ям Сьюзан. Взагалі у стрічці «Містер Лінк: загублена ланка еволюції» багато гострого сарказму та мальовничих краєвидів різних кутків світу.

Ми давно очікували на вихід нової роботи «Містер Лінк: загублена ланка еволюції» від анімаційної студії Laika. Світова прем’єра відбулася 5 квітня.

У своїй роботі Кріс Батлер розповідає нам про захоплюючі подорожі містера Лайнела Фроста. Сер Фрост багато мандрує світом в…

+1 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Мистер Линк: Потерянное звено эволюции

Кадры к фильму

всего - 14

Отзывы о фильме Мистер Линк: Потерянное звено эволюции

всего - 3
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

очень хороший мультик!

ответить

Хороший мультик для детей 8 - 11 лет, советую к просмотру

ответить

Отличный мультик с острым юмором. Рекомендую для детей разного возраста. Много географических названий - как для изучения географии мега полезно. Смотреть всей семьёй )

ответить
Смотрите также
Ведьмы Персонаж Хорошие мальчики
комедия, приключения, ужасы, фэнтези star 0
фантастика, комедия, боевик, приключения star 10
комедия star 5,6

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее