Закрыть
Наверх Наверх

Король Данило

7,6 
138 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: драма, комедия, боевик

Режиссёр: Тарас Химич

Продюсер: Олеся Галканова-Лань

Актёры: Сергей Ярмошенко, Ренат Хайрулин, Олег Сикиринский, Юрий Вихованец, Виктор Лафарович

Премьера в Украине: 22.11.2018

Русь в начале 13 века. Князь Данило и его брат Василько совершают набег на соседствующий замок, принадлежащий тайному ордену, и благодаря своей изобретательности Данило захватывает магистра общества. Тем временем, с востока надвигается большая угроза во главе с могущественным Ханом Батыем...

Интересные факты о фильме "Король Данило":

- Киноработа "Король Данило" стала первым масштабным продуктом, изготовленным на территории западной Украины (около 30 локаций), а также в Запорожской обл.

- Команда, работающая над фильмом, состояла из 7 человек.

- Для съемок фильма был построен город Холм.

- Порядка 100 единиц оружия воссоздали кузнецы по фотографиям находок археологов.

- Саундтрек к фильму создал композитор, работавший над проектами мирового уровня - Сергей Шманев.

- В процессе съемок была заменена часть актерского состава, в том числе и исполнителя главной роли Короля Даниила.

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 03.12.2018 11:12

Честь короля
Чимала увага в українському кінематографі зараз присвячена патріотичному кіно, - звісно, в контексті усіх особливостей, притаманному цьому жанру. Режисер Тарас Хіміч взявся за створення історичного бойовика на тему постаті князя Данила Галицького – у своєму історичному бойовику «Король…

Честь короля
Чимала увага в українському кінематографі зараз присвячена патріотичному кіно, - звісно, в контексті усіх особливостей, притаманному цьому жанру. Режисер Тарас Хіміч взявся за створення історичного бойовика на тему постаті князя Данила Галицького – у своєму історичному бойовику «Король Данило», де виступив одночасно і сценаристом, оператором і монтажером,
Стрічка оповідає історію про протистояння видатного «русинського короля» з наступаючими ордами ханської навали, а також шлях воїна і громадського діяча до корони, драматичних втрат та вольових перемог. Власне, як можна зняти історичне кіно за чотири мільйони гривень – розглянемо нижче.
Однозначно можна сказати, що саме найкраще в цій стрічці – це костюми. Так, це вишукано, автори дійсно постарались на славу – жіночі сукні, підбірка одягу воїнів і просто – містян Холму, - тут можна висловити дійсно захоплення. А інші, речі, звісно виглядають не так, скажімо оптимістично. Перше – робити постановку великих батальних сцен автор не міг, тому більшість з них реалізовані за допомогою швидкого їх темпу. Загалом, це вдавалось, тут режисер зробив майже неможливе, проте в деяких частинах динаміка підкреслювалась не завжди доречним і монотонно-круговим музичним супроводом. Діалоги стрічки «хворіють» традиційною для українського кіно театральністю – так, вони вичитані з ідеальною інтонацією, дикцією, проте скоріше «в зал», а не для розкриття сюжету, його імпровізації. При всьому пафосі (наприклад у часи Середньовіччя «Як я можу вбивати людей, адже ми один народ» звучала абсолютно дивно), стрічка далеко не «ура-патріотична» - хоч, звісно, татарський хан розмовляє з явним російським акцентом(навіщо?!!!), що викликало посмішки залу. В якості родзину у досить простий сюжет були додана перчинка пари еротичних сцен, та романтичних ліній, іноді вони викликають посмішку, проте, при всій наївност,і досить не зайві.
Гра акторів – так, можна відзначити їх самовідданість – як, наприклад, Сергія Яромшенка в ролі князя. або хана Батия, з типовими рисами «гопника», що його виконав Рiнат Хайруллін. Загалом, потенціал акторів не був розкритий вповні, і чесно маю надію, що ця стрічка буде їхнім подальшим квитком у кіномайбутнє.
Як висновок. Те, що виглядало пристойно як телепроект, стрічка категорії «Б», на екрані викликає часто незграбно – проте у формат ТБ вона впишеться цілком пристойно. Другий її плюс – можна сказати, що це той випадок, коли відчувається, що кожна копійка тут була потрачена недаремно, і співставити з проектами, на порядки дорожче – і зробити висновки. Отже, цей фільм, з цікавим задумом і спартанською реалізацією – думаю, стане нарисом для подальших кінематографістів, що звернуться до тематики історії Галицько-Волинського князівства.
Недезельницький Андрій

Честь короля
Чимала увага в українському кінематографі зараз присвячена патріотичному кіно, - звісно, в контексті усіх особливостей, притаманному цьому жанру. Режисер Тарас Хіміч взявся за створення історичного бойовика на тему постаті князя Данила Галицького – у своєму історичному бойовику «Король…

+2 / -2
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Отзывы о фильме Король Данило

всего - 9
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Сподобалась лише гра каскадерів. Діалоги - повна лажа!

ответить

Друзі, це повне лайно!!! Школяр би зняв краще...

ответить

Фільм заохочує заглянути в підручники історії. Мені сподобались і актори, і музика, і оповідь. Звичайно, це не якесь великомасштабне полотно, нема потужних масових сцен, але фільм спонукає задуматись над тягарем, що лягає на плечі володаря держави.

ответить

Фігня. Як комікс виглядало. Беззмістовні стрибки у часі і просторі. Жодного мудрого діалогу. Місцями просто вже риготали.

ответить

Я цей фільм, за такі гроші краще знав би на свій Xiaomi. Ну якого біса?

ответить

Як на мене то режисер реально познущався з усієї України, так бездарно зняти кіно. Реально "Хіміч" поверни гроші, бо 240 грн. за два квитки це дуже дорого особливо за неякісний товар.

ответить

Жах, а не фiльм.

ответить

Дуже чекала цей фільм. Повне розчарування. З плюсів тільки візуальна картинка, красиві костюми і декорації, колоритні персонажі.

ответить

Підписуюсь під кожним словом_!!!

ответить
Смотрите также
Отряд самоубийц 2 Чудо-женщина 1984 Захар Беркут
фантастика, боевик, приключения, детектив star 8,8
боевик, приключения star 3,3
боевик, исторический, экшн star 8,5

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее