Закрыть
Наверх Наверх

Кадавер
The Possession of Hannah Grace

7,5 
82 голоса
Оценить:
IMDB 5,2/10

Страна, год: США, 2018

Жанр: ужасы

Режиссёр: Дидерик Ван Ружен

Сценарист: Брайан Сив

Продюсер: Тодд Гарнер, Шон Робинс

Меган Рид

Актёры: Шэй Митчелл, Стана Катич, Грэй Дэймон, Луис Хертэм, Лекси Рот ...

Премьера в Украине: 06.12.2018

Мировая премьера: 23.08.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 3 651 711

Мировые кассовые сборы, $: 43 016 528

Продолжительность: 1 ч. 26 мин.PT1H26M

К женщине-полицейской на дежурстве в морге поступает тело истерзанной девушки, над которой родственники проводили обряд экзорцизма. После этого в морге начинают происходить сверхъестественные события.

Интересные факты о фильме "Кадавер":

- "Кадавер" стал дебютным американским фильмом ирландского режиссера Дидерика Ван Ружена.

- Фильм снят на камеру Sony A7S II, цена которой составляет не более трех тысяч долларов.

- Работа над съемками фильма "Кадавер" проходила в Бостоне и Девенсе, штат Массачусетс. Несколько сцен фильма было снято на студии New England Studios.

- Мировая премьера киноленты была запланирована на 25 августа 2017 года, но позднее дважды переносилась. 

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 04.12.2018 10:53

Виклик зла
Стрічки про екзорцизм - дуже популярний напрям в американському (і не тільки) кінематографі, який має значне історичне підґрунтя в контексті розвитку релігії США. Власне, розквіт цієї тематики у кіно бере початок з фільму «Екзорцист, або Той, що виганяє…

Виклик зла
Стрічки про екзорцизм - дуже популярний напрям в американському (і не тільки) кінематографі, який має значне історичне підґрунтя в контексті розвитку релігії США. Власне, розквіт цієї тематики у кіно бере початок з фільму «Екзорцист, або Той, що виганяє диявола» 1973 року Вільяма Фрідкіна, тема «виганання диявола» обігрувалась в самих різних напрямах кіно – від драми до комедії. В 2018 році режисер Дідерек Ван Роєн взявся за чергове переосмислення сюжету, оскільки присутність такого роду стрічок в лінійці продукції є майже обов’язковою для великих студій, - в даному випадку Sony Pictures (Screen Gems) – випустивши стрічку Кадавер (The Possession of Hannah Grace).
Отже, колишня поліцейський, Меган Рід знайшла роботу в морзі лікарні Бостону – з роботи вона вимушена була піти внаслідок зловживання алкоголем і заспокійливими, - і ця справа для неї стає певною розрадою. В цей же час над дівчиною Анною Грейс проводять обряд екзорцизму – диявол настільки сильний, що переслідує жертву і після смерті… Власне, тіло бідолашної і привозять до лікарні – де і відбудеться бій між добром і злом.
Власне, з родзинок можна відзначити, що сама стрічка розвінчує загальні штампи про морг як занедбаний, похмурий заклад – це просторе приміщення, автоматизоване, де можна оперативно зняти відбитки пальців, ідентифікувати загиблих, проте і зараз – це робота не для кожного. Для Меган все буде як в перший раз – і війна з демоном це буде намагання подолати і її внутрішній конфлікт… Основний темп стрічки неквапливий,автори вповні змогли знайти баланс між нагнітанням ситуації і певним «послабленням» атмосфери, хоча все-таки більшу інтрига досягається за допомогою операторської роботи, «фотографічних» планів, а також спецефектів. Автор не вигадував сюжетний «велосипед», це старий добрий екзорцизм, а зробив досить вдалий акцент на постаті сильної жінки (характерний для даного періоду голлівудського кіно).
Гра акторів на рівні, автори не згущували фарби, внаслідок чого їх персонажі вийшли досить «живими». Акторка Шей Мітчелл вповні відчула свою героїню, - це людина з сильним характером, що зробила помилку на своєму життєвому шляху, і зустріч зі злом – це її шанс на реванш. Так само природними вийшли і інші сюжетні персонажі – вони не «переграють», що дозволяє глядачу зосередитись на сюжеті, як ось постать колишнього нареченого Ендрю Курца (Грей Деймон) чи батька Грейс .
Щодо висновку. Звісно, «Кадавер» не можна назвати мегажахистиком, в ньому нема акценту на натуралізм, скоріше це фільм жахів для широкого кола глядача, і поціновувачів, в очікуванні нових культових стрічок, і тих, хто хоче урізноманітнити своє кіноменю.
Недзельницький Андрій

Виклик зла
Стрічки про екзорцизм - дуже популярний напрям в американському (і не тільки) кінематографі, який має значне історичне підґрунтя в контексті розвитку релігії США. Власне, розквіт цієї тематики у кіно бере початок з фільму «Екзорцист, або Той, що виганяє…

+2 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 9

Отзывы о фильме Кадавер

всего - 1
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Для любителей подергаться от страха фигня, ели досмотрела -нудно

ответить
Смотрите также
Кладбище домашних животных Близнецы Мэнди
ужасы star 7,4
триллер, ужасы star 7,5
ужасы star 7,5

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее