Наверх Наверх

Jamala.UA

6,2 
76 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2016

Жанр: документальный

Режиссёр: Анна Акулевич

Премьера в Украине: 13.04.2017

Фильм-портрет откроет Джамалу без грима, света прожекторов и игры на камеру. Поднимет завесу над привычным сценическим и телевизионным образом певицы, даст возможность увидеть живого человека - с характером, принципами, сомнениями, усталостью, слабостями, нежностью, но преданную главному делу своей жизни - музыке.

Интересные факты о фильме "Jamala.UA":

- Для режиссера Анны Акулевич документальная лента стала дебютной.

- Над картиной режиссер работала более 2 лет.

- Съемки скрытой камерой начались во время зимнего тура Джамалы в 2016 году и продолжались до ее участия в "Евровидении".

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 13.04.2017 08:47

Така звична, така незвичайна.
"Джамала.UA - це інтимна історія тендітної жінки з серцем орла"
(режисеркаAnnaAkulevich)
Співачку Джамалу можна назвати справжнім сучасним символом України. Сучасним, в тому сенсі, що вона уособлює її і власне красою мистецтва, і є символом єдності з…

Така звична, така незвичайна.
"Джамала.UA - це інтимна історія тендітної жінки з серцем орла"
(режисеркаAnnaAkulevich)
Співачку Джамалу можна назвати справжнім сучасним символом України. Сучасним, в тому сенсі, що вона уособлює її і власне красою мистецтва, і є символом єдності з анексованим Кримом, з трагедією кримсько-татарського народу в 1944 році, і разом з тим, настільки сильним митцем, якій навіть російські глядачі на Євробаченні поставили найвищий бал, і – переможницею престижного конкурсу. Людиною, причетною до світу кіно, що знялась в одному з нечисленних українських фільмів-блокбастерів – «Поводир». І тому недивно, що українські кіномитці також присвятили їй біографічний документальний фільм - «Jamala.UA», режисером якого виступила Анна Акулевич, і який був презентований 12 квітня в київському кінотеатрі «Жовтень».
Отже, дана документальна стрічка є нарисом, історією шляху сходження Джамали і її команди до тріумфу у Стокгольмі, знятий без додаткових правок, змонтований з відеонарисів, що знімались без спеціальних постановок «на камеру». Власне, сама стрічка знімалась ще тоді, коли «нічого не було зрозуміло», а після перемоги вона просто-таки повинна була вийти. Що можна відзначити? По-перше, це власне той факт, що мабуть тут ми бачимо Джамалу не як зірку, а як просто людину, без ореолу славу, пишнот, регалій, проте життя якої разом з тим підпорядковане суворому ритму гастролей і в даному випадку – підготовки до пісенного конкурсу. Однозначно це аніяк не мюзікл, і не музичний фільм, - пісні Джа тут звучать, проте теж в контексті тих творів, яким потрібно ще пройти шліфовку наполегливою працею, проте які ми вже знаємо і любимо в діамантовій огранці.
По-друге, «Jamala.UA» - це історія команди, яка наполегливо і цілеспрямовано працює на результат, яка любить і поважає свого слухача, колективу, де кожен має свою роль, і кожна роль в якому – головна. З позитивних моментів можна відзначити, що автори виключили з мережива фільму політичні мотиви, у вигляді інтерв‘ю, - з якими можна було ознайомитись саме на зустрічі в кінотеатрі «Жовтень» – і, однозначно, це пішло фільму дуже й дуже на користь.
Власне, чого не вистачає фільму – це можна сказати, деякої динаміки оповіді, думаю, власне окремих закадрових вставок та біографічних флешбеків, оскільки приймається, що в глядача достатньо сформований фактаж знань про Джамалу-зірку, щоб побачити її в образі звичайної, близької всім людини.
Як висновок. Фільм, безумовно, стане безцінним архівним документом, так само маю надію що і всі інші матерали до фільму будуть збережені, і думаю фанати Джамали його дуже й дуже його оцінять. Для більш широкого кола глядачів він буде цікавий в контексті демонстрації єдності закулісного та сценічного життя «шоу-бізнесу», - і, думаю, цей фільм заслуговує на продовження в контексті вже музично-популярного кіно.
Недзельницький Андрій

Така звична, така незвичайна.
"Джамала.UA - це інтимна історія тендітної жінки з серцем орла"
(режисеркаAnnaAkulevich)
Співачку Джамалу можна назвати справжнім сучасним символом України. Сучасним, в тому сенсі, що вона уособлює її і власне красою мистецтва, і є символом єдності з…

+6 / -2
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Отзывы о фильме Jamala.UA

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Сафари Чужая молитва Дэвид Линч: Жизнь в искусстве
документальный star 6,8
драма star 8,6
документальный star 7,9

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее