Закрыть
Наверх Наверх

Земля троллей 2: В поисках Золотого Замка
Askeladden - I Soria Moria slott

8,4 
171 голос
Оценить:
IMDB 6,2/10

Страна, год: Норвегия, 2019

Жанр: приключения, фэнтези

Режиссёр: Миккель Бренне Сандемусе

Сценарист: Александр Кирквуд Браун

Продюсер: Сюнневе Херсдаль

Актёры: Сидсе Бабетт Кнудсен, Торбьорн Харр, Элли Харбоа, Вебьёрн Энгер, Мадс Сьёгард Петтерсен ...

Премьера в Украине: 05.12.2019

Мировая премьера: 18.08.2019

Продолжительность: 1 ч. 39 мин.PT1H39M

После того, как король и королева были отравлены, Эспен и принцесса Кристин отправляются за Живой водой, источник которой скрыт в загадочном Золотом Замке.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 07.12.2019 21:34

Земля старих казок
Ми живимо в період «високотехнологічних казок», в період стрічок насичених «осучасненням» - перенесенням понять сучасності в казки, що характерно для Голівуду, а також надмірного насичення їх цифровою графікою. Проте іноді зустрічаються і «звертання до класики», як наприклад,…

Земля старих казок
Ми живимо в період «високотехнологічних казок», в період стрічок насичених «осучасненням» - перенесенням понять сучасності в казки, що характерно для Голівуду, а також надмірного насичення їх цифровою графікою. Проте іноді зустрічаються і «звертання до класики», як наприклад, стрічка «Земля тролів 2: У пошуках Золотого Замку» - норвезька стрічка режисера Міккеля Бренне Сандемусе, що в Україні представляє компанія «Своє кіно».
Отже, принцеса Крістін запрошує свого рятівника Еспена Попелюха– на святковий бал у палац. В цей самий час, через підступи ворожих сусідів, король і королева впадають у смертельний сон, братів героя беруть під варту і засуджують до страти. Звісно, і Еспен, і юна принцеса не мають бажання миритись з ситуацією що склалася, і вирушають за протиотрутою, - живою водою – яка знаходиться в Золотому замку. На шляху їм буде потрібно дати бій ворогам, зустріти добрих, злих і підступних міфічних створінь, а також розв‘язати загадку змови…
Головне, що є в стрічці – це, звісно, повернення до «старої школи» повествування. Це і чудові костюми, і таке класичний спосіб оповіді – лінійний, насичений дивними фольклорними персонажами, наприклад, бабцею з величезним носом, або Старійшиною-з-ногіток, велетнями, водяними духами... І це – в тому ретро-гримі, класичних «живих» декораціях, хоч звісно з невеличкими вкрапленнями цифрової графіки. Окрема родзинка – це не «мальований» задній план, - а чудові, просто фантастичні в саме їх природному ландшафті, норвезькі пейзажи – лісів, озер, заводей, та гір; явно «комп‘ютерними» є лише фасад Золотого Замку. Так само виваженим є і сценарій, справді без намагань прив‘язати його якось до сучасних понять (згадаймо хоча б Алладіна Гая Річі), вони намагались не перевантажувати стрічку зайвими змістами, намаганнями зайти на «дорослу» територію, проте і робити персонажів живими (наприклад, Еспен знаходить порятунок, бо Крістін хропе, як трактор).
Звісно, акторці Еллі Харбо і актору Вебьерну Енгеру було нескладно втілити типажі, «знаючи» свої персонажі з першої частини, і сценарій не надто складний, як для акторів першого, так і другого плану, проте для самого малого глядача вони донесуть саме дух класичної казки.
Щодо висновку. Так, стрічка «Земля тролів 2: У пошуках Золотого Замку» - це ідеальна, дуже проста і дуже щира, дитяча казка- як і для самих маленьких глядачів, так і початкового шкільного віку, а дорослим вона подарує чудову нагоду згадати часи класичної казки.
Недзельницький Андрій

Земля старих казок
Ми живимо в період «високотехнологічних казок», в період стрічок насичених «осучасненням» - перенесенням понять сучасності в казки, що характерно для Голівуду, а також надмірного насичення їх цифровою графікою. Проте іноді зустрічаються і «звертання до класики», як наприклад,…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 5

Отзывы о фильме Земля троллей 2: В поисках Золотого Замка

всего - 4
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Жахливо 2 з 10 тільки тому, що це все-таки чиясь праця.

ответить

Сюжет для детей от 5 до 10 лет. Почему непонятно так завышен рейтинг. Явно на 4.5 тянет.

ответить

Потому что оценку ставили дети от 5 до 10 лет

ответить

Обязательно пойду с племяшками.

ответить
Смотрите также
Шпионы под прикрытием История зимнего сада Фабрика грёз
мультфильм, приключения, экшн, анимация star 8,5
документальный star 4,9
драма, комедия star 5,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее