Наверх Наверх

Эксперимент "Офис"
The Belko Experiment

7,6 
13 голосов
Оценить:
IMDB 6,2/10

Страна, год: США, Колумбия, 2016

Жанр: триллер, боевик, ужасы

Режиссёр: Грег МакЛин

Сценарист: Джеймс Ганн

Продюсер: Джеймс Ганн, Питер Сафран ...

БарриДани

Актёры: Джон Галлахер мл., Тони Голдуин, Адриа Архона, Джон К. МакГинли, Мелони Диаз ...

Премьера в Украине: 20.07.2017

Мировая премьера: 10.09.2016

Бюджет, $: 5 000 000

Продолжительность: 1 ч. 28 мин.PT1H28M

Восемьдесят сотрудников компании Belko Industries, работающих в офисе в Боготе, становятся частью страшного эксперимента. Они оказываются запертыми в офисном высотном здании. И голос по громкой связи сообщает им, что теперь они участники смертельной игры. Игра началась!

Интересные факты о фильме "Эксперимент "Офис"":

- Премьерный показ фильма состоялся 10 сентября 2016 г. в рамках кинофестиваля в Торонто.

- Майкл Рукер и Джеймс Ганн до этого работали вместе в фильмах "Слизняк" (2006), "Супер" (2010) и "Стражи Галактики" (2014). 

- Сюжет киноленты очень похож на японский фильм "Королевская битва" (2000). Даже в трейлерах фильма использовался "Реквием" Джузеппе Верди, который также звучал в японском фильме.

Сеансы в кинотеатрах Киева на четверг 20 июля
Июль
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  26
  27
  28
  29
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6

Баттерфляй Космополит
Зал театр
19:35
21:20
22:55
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky 17.07.2017 23:39

Еексперимент – виживання.
Так, поведінка особистості в критичних ситуаціях, і взагалі - природа людини є такою самою таємницею, як і сенс її життя. Багато хто хоче заглянути за цю грань, проте вдаючись до негуманних експериментів, що також стало об‘єктом вивчення…

Еексперимент – виживання.
Так, поведінка особистості в критичних ситуаціях, і взагалі - природа людини є такою самою таємницею, як і сенс її життя. Багато хто хоче заглянути за цю грань, проте вдаючись до негуманних експериментів, що також стало об‘єктом вивчення і загалом засудження з боку митців. Отже, зараз нас чекає черговий експеримент – «Експеримент «Офіс»» (The Belko Experiment) режисера Грега Макліна.
…Перед нами – типовий офіс, де є типові типажі – закохані, соціопати, охоронці, обслуговуючий персонал… Проте будинок корпорації Белко розташований поза містом, де кожен співробітник «чіпований», як аргументують – заради запобігання викраденням – все-таки Колумбія (чесно, дуже б здивувався якби мені щось вживляли).
Черговий робочий день – проте його відрізняє той факт, що на подвір‘ї чергують військові. І ось будинок стає замкненим полем битви за виживанням – всі вони повинні тепер зійтись в сутичці зі своїми ж товаришами. Відсидітись теж не вийде – інакше помреш по волі «гравців»…
Сам фільм має досить довгу розкачку, дещо «рваний» сценарій, що думаю, було б більше характерно для реалістичного втілення, проте аніяк не до пригодницької картини. Проте коли розпочинається війна – кожен з ентузіазмом вступає в гру на виживання, навіть не сподіваючись що після буде нагороджений життям. Тут драйв досягає максимуму – в гру вступають усі можливі і неможливі підручні засоби знищення, динамізм і драйв просто таки зашкалюють. Розв‘язка теж виписана в нетрадиційній манері, проте з долею пафосу. Гра акторів на досить пристойному рівні, вони змогли розкрити «зріз» буття офісного «планктону», без якогось вимальовування «ідеалізованих» персонажів так само як і сподівань щодо милосердя і капітуляції без спротиву - і дзеркало людини в атмосфері насильства, для кожного автори змогли яскраво змалювати «еволюціонування» персонажу. Операторська робота на досить високому рівні, так само як і підбірка музичного супроводу.
Власне, сам фільм справляє неоднозначне враження. Йому недостає певного динамізму, як наприклад в чудовому, драйвовому фільмі 2009 року Джонатана Лібесмана «Кімната смерті» (Killing Room), проте на даний період, між появою потенційних хітів, як наприклад «Піла 8» він буде непоганим вибором на вечір, хоча навіть в своєму псевдореалізмі здається більщ жоростоким, аніж приназні метри цього жанру.
Недзельницький Андрій

Еексперимент – виживання.
Так, поведінка особистості в критичних ситуаціях, і взагалі - природа людини є такою самою таємницею, як і сенс її життя. Багато хто хоче заглянути за цю грань, проте вдаючись до негуманних експериментів, що також стало об‘єктом вивчення…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 7
Эксперимент "Офис" фильм Эксперимент "Офис" фильм с в фильме Эксперимент "Офис" Тони Голдуин в фильме Эксперимент "Офис" в фильме Эксперимент "Офис" лучшый кадр фильма Эксперимент "Офис"

Отзывы о фильме Эксперимент "Офис"

всего - 1
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

ух

ответить