Закрыть
Наверх Наверх

DZIDZIO первый раз
DZIDZIO перший раз

6,5 
612 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: комедия

Режиссёр: Тарас Дронь, Михайл Хома

Актёры: Михаил Хома, Сергей Либа , Анна Тихомирова

Премьера в Украине: 25.10.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 22 272 979

Продолжительность: 1 ч. 39 мин.PT1H39M

Дзидзьо не успевает на рейс в Португалию, где его ждала мама и незнакомая девушка Зоряна, с которой хотела познакомить его мама. Легкомыслие сына разгневало мать и она отправила сына жить в деревню, где и начинается новая жизнь Дзидзьо.

Интересные факты о фильме "DZIDZIO первый раз":

- В съемках фильма принимала участие мама Михаила Хомы (DZIDZIO).

- Съемки фильма проходили в родном селе актера Михаила Хомы.

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 24.10.2018 10:20

Одісея DZIDZIO
Жанру комедії в розрізі українського кіно дістався почесний титул найкасовішого жанру – спочатку чемпіоном по касовим зборам стала стрічка «DZIDZIO Контрабас», потім пальму першості перебрало «Шалене весілля», і ось зі своїми амбіціями на екрани кінотеатрів виходить нова стрічка…

Одісея DZIDZIO
Жанру комедії в розрізі українського кіно дістався почесний титул найкасовішого жанру – спочатку чемпіоном по касовим зборам стала стрічка «DZIDZIO Контрабас», потім пальму першості перебрало «Шалене весілля», і ось зі своїми амбіціями на екрани кінотеатрів виходить нова стрічка за ідеєю Михайла Хоми (DZIDZIO)– і знята ним в режисерський співпраці з Тарасом Дронем - «DZIDZIO Перший раз», що була представлена творчим колективом 23 жовтня 2018 року в кінотеатрі Оскар прокатником B&H Distribution, та вийде у прокат з 25 жовтня.
Власне, глядач за трейлером і назвою, зважаючи на цілий ряд стрічок ніби подібного плану – робить справедливе припущення, що йдеться про перший «інтимний» раз. Взагалі, це дійсно так, проте і не так – пошук головним героєм дівчини тут не виглядає залицянням до усіх підряд осіб жіночої статі, а навпаки скоріш йдеться про самі різні «перші рази». Перші самостійні кроки і рішення героя в житті, коли він запізнився на літак до Португалії, де його чекала мати; перший серйозний вибір товариша Боді Павука, бабія і гульвіси; перший виступ церковного хору в селі, яким буде диригувати герой; перше кохання дівчини Квітки…
Стрічка «DZIDZIO Перший раз» з точки зору кіно – проста і одночасно приречена на успіх водночас. Вона зразу підкупає своєю щирістю, незважаючи на сміливість теми, - величезною добротою і наївністю. Так, характери героїв досить схематичні, так само як досить схематичні декорації, з традиційною для українських комедій глянцевим, насиченим кольорами, яскравим кадром. Загалом, це не вада – головним чином, що з буденності життя тут залишилось лише натяк на масове заробітчанство, все інше лежить у площині іронічного, вибачте за каламбур, майже цнотливого гумору, пасторальних картинок, і стрічка переходить з комедій «агресивно-сексуального» «молодіжного плану», у площину стрічок для широкого, майже сімейного загалу. В ній кожен знайде щось своє, з інтригою і, звісно, щасливим фіналом.
Головні герої – це звісно, сам DZIDZIO-Михайло Хома, що грає самого себе, - вже скажімо не юнак, проте романтик і дитина в душі… Його товариш, Бодя Паук (Сергій Либа) втілює свій сценічний образ легковажного парубка, з повною йому протилежністю – сестрою Квіткою (Анна Тихомирова), юною романтичою дівчиною. У якості музичного супроводу звучать пісні репертуару DZIDZIO – їх не так багато, проте вони дають розвиток більше простору саме «комедії положень».
Щодо підсумку. «DZIDZIO Перший раз» використовує традиційні інгрідієтни традиційної української комедії, яка підкупає щирістю та наївністю, і стане чудовим вибором для легкого дозвілля.
Недзельницький Андрій

Одісея DZIDZIO
Жанру комедії в розрізі українського кіно дістався почесний титул найкасовішого жанру – спочатку чемпіоном по касовим зборам стала стрічка «DZIDZIO Контрабас», потім пальму першості перебрало «Шалене весілля», і ось зі своїми амбіціями на екрани кінотеатрів виходить нова стрічка…

+6 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма DZIDZIO первый раз

Кадры к фильму

всего - 22

Отзывы о фильме DZIDZIO первый раз

всего - 54
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

де можна переглянути фільм і в інтернеті на українській мові. Дякую)

ответить

Підкажіть що за діджей звучить коли вони приїхали на дискотеку

ответить

ФАЙНИЙ .ЛЕГКИЙ ФІЛЬМ!:

ответить

Ужасная актёрская игра, особенно у главной героини Квiтки

ответить

ПОКИ ЩО ЦЕ НАЙКРАЩИЙ НАШ УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ,

ответить

Фільм сууууупер! щиро дякую творцям фільму за чудовий настрій і щирі емоції!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ответить

На голову вище (цензура) під назвою скажене весілля, добрий фільм, хоч і пустий і беззмістовними. Але поки один з найкращих сучасних українських фільмів.

ответить

киньте будь ласка силку фільму бо я не можу знайти

ответить

Коли буде в інтернеті

ответить

Коли появиться в інтернеті????

ответить
Смотрите также
Встреча одноклассников Аферисты поневоле От семьи не убежишь
комедия star 6,3
комедия star 6,2
комедия star 8,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее