Закрыть
Наверх Наверх

Джунгли
Jungle

7,6 
94 голоса
Оценить:
IMDB 6,7/10

Страна, год: Австралия, 2017

Жанр: триллер, приключения

Режиссёр: Грег МакЛин

Сценарист: Джастин Монжо

Продюсер: Тодд Фелмэн, Майк Габрави ...

Йосси ГинсберКарлКевин

Актёры: Дэниэл Рэдклифф, Томас Кречманн, Алекс Расселл, Лили Салливан, Ясмин Кассим ...

Премьера в Украине: 02.11.2017

Мировая премьера: 03.08.2017

Кассовые сборы в Украине, грн.: 3 598 303

Продолжительность: 1 ч. 55 мин.PT1H55M

История израильского путешественника Йосси Гинзберга, который отправляется с друзьями в приключения по джунглям Боливии. Йосси придется оказаться в одиночестве в непроходимых чащах Амазонки и вести отчаянную борьбу за выживание, сражаясь с ядовитыми змеями и смертоносными термитами, а также выбираясь из топких болот.

Интересные факты о фильме "Джунгли":

- Киноработа основана на автобиографии израильтянина Йосси Гинсберга, отправившегося искать племя аборигенов в джунглях Амазонки в 1981 году.

- Дэниэл Рэдклифф до этого уже играл персонажа с фамилией Гинсберг в фильме "Убей своих любимых" (2013).

- Сцены фильма были сняты в долине Боногин (Квинсленд, Австралия) в апреле 2016-го. Кроме того, съемки проходили в Боготе, Тобии, Гуадуасе, Хонде и на озере Неуса (Колумбия).

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 31.10.2017 13:52

Метафізика виживання.
Остання людська свобода – це обирати власний шлях
(«Джунглі»
Джунглі Амазонії завжди – як магніт – притягували різноманітних мандрівників, вчених-дослідників, митців, і звісно – зважаючи на їх природний потенціал – авантюристів. Комусь вони приносили славу, комусь – багатство,…

Метафізика виживання.
Остання людська свобода – це обирати власний шлях
(«Джунглі»
Джунглі Амазонії завжди – як магніт – притягували різноманітних мандрівників, вчених-дослідників, митців, і звісно – зважаючи на їх природний потенціал – авантюристів. Комусь вони приносили славу, комусь – багатство, проте багато для кого зустріч з ними вартували життя. Одну з історій зіткнення людини і первозданної природи зняли австралійські кінематографісти на чолі з режисером і продюсером Грегом Макліном, - на основі бестселера Йоссі Ґінсберґ «Джунглі: неймовірна і справжня історія виживання» - за адаптованим сценарієм Джастіна Монджо. В український прокат стрічка виходить 2 листопада, а на допрем’єрному показі фільм був представлений компанією Kinomania Films Distribution 30 жовтня – у кінотеатрі Жовтень.
Отже, для шукача пригод Йосифа «Йоссі» Ґінсберґа мандри стали сенсом життя – і власне заради них він і багато працював, а мандрівка привела його в Болівію. Тут він зустрічає швейцарського шкільного вчителя Маркуса Штамма і його друга - американського фотографа Кевіна Гейла. В Ла-Пасі вони зустрічаються з мандрівником Карлом Рухпректером –останній обіцяє їм наступний рівень – знайти в джунглях загублені поселенні індіанців…. Проте в Маркуса трапляється прикрість зі станом здоров’я у вигляді захворювання ніг, між подорожуючими зростає непорозуміння, і ось Карл та Маркус ідуть шляхом через джунглі до цивілізації, а Йоссі та Гейл – вирішують сплавлятись по річці, де гублять один одного, і врешті-решт Йозеф вимушений виживати в джунглях сам.
Композиційно повествування стрічки відбувається досить м’яко, на відміну від голлівудської традиції, автори фільму не «накручують» глядача а чи тривожною музикою, а чи драматичною роботою з камерою, а чи намаганням вкладання глибокого пафосу. Взагалі, ми ніби у жорсткому варіанті передачі «Клуб мандрівників» - де акцент в першій третині стрічки робиться саме на красотах природи, «суворому та жорстокому світі» - ягуарах, мавпах, на різнобарвними і чудернацькими метеликами і птахами. Потім, коли головний герой залишається сам – автори, поряд з відчайдушними картинами боротьби Йоссі за виживання, актори візуалізують його внутрішній світ – який простягається від біографії цієї цікавої людини, єврейської культури до образів, пов’язаних з віруваннями індіанців…
Центральний образ фільму – це, звісно, образ Йоссі – що його втілив Деніел Редкліфф – втілив його майстерно, проте, на мою думку, у контексті надмірної безпомічності. Так, джунглі суворі, проте реальний Йозеф був все-таки на «домашнім хлопчиком», - за його плечима була трьохрічна служба у військово-морських силах Ізраїлю, і вже значний обсяг мандрівок. Так, джунглі ламали і сильніших, проте в даному випадку акцент у стрічці був зроблений на вольовій складовій героя. Щодо інших персонажів – Маркус, зіграний Джоелом Джексоном, виглядає тут найбільш «зайвим» персонажем, фотограф Кевін (Алекс Расселл) – такий собі сплав прагматичного підходу – як фотографа і романтичного – як мандрівника, а їх провідник Карл – вправний як мандрівник, знавець джунглів, а пізніше ми розуміємо що він був авантюристом зі стажем.
Як підсумок. Власне, «Джунглі» - це достатньо видовищний фільм, проте не у голлівудському сенсі надмірного пафосу, а скоріше контексту осмислення зіткнення людини і природи в можливо одному з найбільш контрастному варіанті дотику, що тільки, думаюЮ ще існує на даний момент. Як фільм він може бути стрічкою для широкого загалу, який цікаво подивитись навіть в контексті робочого тижня, зважаючи на плавні переходи як сюжету, так і візуального наповнення.
Недзельницький Андрій

Метафізика виживання.
Остання людська свобода – це обирати власний шлях
(«Джунглі»
Джунглі Амазонії завжди – як магніт – притягували різноманітних мандрівників, вчених-дослідників, митців, і звісно – зважаючи на їх природний потенціал – авантюристів. Комусь вони приносили славу, комусь – багатство,…

+6 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 34

Отзывы о фильме Джунгли

всего - 7
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Не могу никак убрать образ Даниэла Рэдклиффа от фильма про Гарри Поттера, а после его фильма человек Швейцарский нож вообще смотреть не могу на него

ответить

Кто терялся в походах и ночевал один пару ночевок - оценит !

ответить

Фильм очень понравился.

ответить

Крутий фільм)

ответить

Никакой.

ответить

А можно со взрослыми?????

ответить

очень хороший фильм

ответить
Смотрите также
Альфа Пассажир Форма воды
приключения star 7,1
триллер, экшн star 7,5
приключения, фэнтези star 6,4

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее