Закрыть
Наверх Наверх

Джиперс Криперс 3
Jeepers Creepers 3: Cathedral

5,7 
56 голосов
Оценить:
IMDB 4,1/10

Страна, год: США, 2017

Жанр: триллер, ужасы, детектив

Режиссёр: Виктор Сальва

Сценарист: Виктор Сальва

Продюсер: Майкл Оуховен

Патриция "Триш" Дженнер"Джиперс Криперс"шериф Таштего

Актёры: Мег Фостер, Джина Филипс, Джонатан Брек, Кэрри Лазар, Стэн Шоу ...

Премьера в Украине: 23.11.2017

Мировая премьера: 16.11.2017

Кассовые сборы в Украине, грн.: 409 506

Продолжительность: 1 ч. 41 мин.PT1H41M

После 23-х лет затишья он возвращается – монстр, уничтожающий всех на своем пути. Полиция обнаруживает грузовик Джиперса Криперса, заполненный мертвыми телами. А вскоре Гейлен Брендон посещает видение, в котором ее сын Кенни, убитый Криперсом двадцать три года назад, предупреждает ее о том, что монстр вернулся и убьет их всех. 

Интересные факты о фильме "Джиперс Криперс 3":

- Фильм стал третьей частью франшизы, включающей "Джиперс Криперс" (2001) и "Джиперс Криперс 2" (2003).

- Работа над фильмом началась еще в 2015 году.

- В актерский состав нового проекта вошли участники предыдущих картин – Джонатан Брек (Джиперс Криперс), Брэндон Смит (сержант Таббс) и Джина Филипс (Триш Дженнер).

- Знаменитый фургон из первой части хранится у коллекционера из Мэрилэнда, предоставившего его для съемок третьей части.

- По словам режиссера Виктор Сальвы, "Джиперс Криперс" 2017 года получился самым страшным из серии.

- На роль Гейлен Брендон рассматривалась Эдриенн Барбо.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 26.11.2017 01:46

Історія летючого монстра.
Так. Загалом фільми жахів, навіть при простих сюжетах, проте нетривіальному виконанні, можуть робити дива, зачепивши серця глядачів і банально потрусивши їх гаманці. Ця історія відбулась і з сюжетом - Джипер Кріперс, - дві частини якого при бюджетах…

Історія летючого монстра.
Так. Загалом фільми жахів, навіть при простих сюжетах, проте нетривіальному виконанні, можуть робити дива, зачепивши серця глядачів і банально потрусивши їх гаманці. Ця історія відбулась і з сюжетом - Джипер Кріперс, - дві частини якого при бюджетах в 10 та 12 млн. доларів, зібрали 122 млн. зборів. Проте третя частина забарилась на цілі чотирнадцять років, а результат український глядач вже може оцінити в кінотеатрах.
Отже, «Джипер Кріперс 3» режисера і одночасно сценариста Віктора Сальви є інтерквелом (картиною, події якої розгортаються в часовому проміжку між частинами, що вийшли), в даному випадку – на наступний день, після подій першої частини. Бригада копів на чолі з сержантом Девісом Таббсом знаходить машину Джиперса, проте вона стає для них пасткою, а монстр тільки розпочинає своє полювання, так само як розпочинається полювання на самого Кріперса. Ми маємо сюжетну лінію яка приводить «бригаду боротьби з Кріперсом» до напівбожевільної Гайлен Брендон, її онуки Едісон, а також хлопця Бадді, що упадає за дівчиною, і власне всі полюють, лишень молоді люди – рятуються.
Власне, сам фільм не виглядає чимось дуже оригінальним, це один з багатьох фільмів класичної школи B-movie (головною лінією є розповсюдження на носіях, а також у прокаті – для поціновувачів). Якщо Ви не бачили перші дві частини, або не знаєте хоча б їх приблизний зміст – то Ви абсолютно нічого не зрозумієте. Сценарій виглядає одночасно і цільним, проте і таким, що, здається, автор фантазував на кожному кроці – як тільки міг. Зображення, як часто це буває у фільмах жахів – високонтарстне, при цьому автори досить вправно змогли впоратись з оригінальною композицією кадру. Дуже порадував і музичний супровід – ми ніби спостерігаємо класичний концерт, з музикою у класичному ключі, такий собі концерт «полювання та смерті». Власне, це єдине що рятує фільм, додає динаміки.
Гра акторів. Можна сказати, що вони в деякому сенсі «переграють», їх персонажі надмірно контрастні. Чи це є вадою – мабуть не особливою, бо як і високонтрастні кольори вони дозволяють зробити тривіальні речі цікавими. Таким є персонажі більшості акторів, хоча наприклад тут є і певні винятки – як, наприклад, Мег Фостер, що зіграла божевільну Гайлен, або Габриель Хо у ролі її онуки Едісон. Досить цікаво сказати і про виконавця ролі монстра - Джонатан Брек – власне, хоча загалом він ходить у напівмасці: його монстр – також картинний, власне, класичний з вищезгаданих B-movie – той, який своєю імпровізацією «витягує» зовсім початковий рівень спецефектів.
Як висновок. Рекомендації щодо цього фільму можна вести лише в одній площині – чи сподобались Вам дві минулі частини. Якщо так – то думаю особливо не пожалкуєте, якщо ні – то питання знімається. Так само, якщо Ви не бачили перші дві частини… Особисто сам знайшов в «Джиперс Кріперс 3» кіно, що гідно продовжує традиції «фільмів категорії Б», і дарує надію на нові перлини – так само, як вже готовий сценарій до четвертої частини історії про монстра, який виходить на полювання раз в двадцять три роки…
Недзельницький Андрій

Історія летючого монстра.
Так. Загалом фільми жахів, навіть при простих сюжетах, проте нетривіальному виконанні, можуть робити дива, зачепивши серця глядачів і банально потрусивши їх гаманці. Ця історія відбулась і з сюжетом - Джипер Кріперс, - дві частини якого при бюджетах…

+5 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 8

Отзывы о фильме Джиперс Криперс 3

всего - 4
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Не рекомендую тратить деньги на этот тупой фильм поклонникам джиперс Криперса)))

ответить

Хм,а вы уже успели посмотреть этот фильм,премьера ж вроде завтра?

ответить

Что это было?!где зловещая атмосфера ужаса и безысходности?!ее нет,как можно было так натупить и выпустить абы шо

ответить

не ужели все так плохо ? а я уже разогнался... дякую за інфу

ответить

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее