Закрыть
Наверх Наверх

Джиперс Криперс 3
Jeepers Creepers 3: Cathedral

5,7 
56 голосов
Оценить:
IMDB 4,0/10

Страна, год: США, 2017

Жанр: триллер, ужасы, детектив

Режиссёр: Виктор Сальва

Сценарист: Виктор Сальва

Продюсер: Майкл Оуховен

Патриция "Триш" Дженнер"Джиперс Криперс"шериф Таштего

Актёры: Мег Фостер, Джина Филипс, Джонатан Брек, Кэрри Лазар, Стэн Шоу ...

Премьера в Украине: 23.11.2017

Мировая премьера: 16.11.2017

Кассовые сборы в Украине, грн.: 409 506

Продолжительность: 1 ч. 41 мин.PT1H41M

После 23-х лет затишья он возвращается – монстр, уничтожающий всех на своем пути. Полиция обнаруживает грузовик Джиперса Криперса, заполненный мертвыми телами. А вскоре Гейлен Брендон посещает видение, в котором ее сын Кенни, убитый Криперсом двадцать три года назад, предупреждает ее о том, что монстр вернулся и убьет их всех. 

Интересные факты о фильме "Джиперс Криперс 3":

- Фильм стал третьей частью франшизы, включающей "Джиперс Криперс" (2001) и "Джиперс Криперс 2" (2003).

- Работа над фильмом началась еще в 2015 году.

- В актерский состав нового проекта вошли участники предыдущих картин – Джонатан Брек (Джиперс Криперс), Брэндон Смит (сержант Таббс) и Джина Филипс (Триш Дженнер).

- Знаменитый фургон из первой части хранится у коллекционера из Мэрилэнда, предоставившего его для съемок третьей части.

- По словам режиссера Виктор Сальвы, "Джиперс Криперс" 2017 года получился самым страшным из серии.

- На роль Гейлен Брендон рассматривалась Эдриенн Барбо.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 26.11.2017 01:46

Історія летючого монстра.
Так. Загалом фільми жахів, навіть при простих сюжетах, проте нетривіальному виконанні, можуть робити дива, зачепивши серця глядачів і банально потрусивши їх гаманці. Ця історія відбулась і з сюжетом - Джипер Кріперс, - дві частини якого при бюджетах…

Історія летючого монстра.
Так. Загалом фільми жахів, навіть при простих сюжетах, проте нетривіальному виконанні, можуть робити дива, зачепивши серця глядачів і банально потрусивши їх гаманці. Ця історія відбулась і з сюжетом - Джипер Кріперс, - дві частини якого при бюджетах в 10 та 12 млн. доларів, зібрали 122 млн. зборів. Проте третя частина забарилась на цілі чотирнадцять років, а результат український глядач вже може оцінити в кінотеатрах.
Отже, «Джипер Кріперс 3» режисера і одночасно сценариста Віктора Сальви є інтерквелом (картиною, події якої розгортаються в часовому проміжку між частинами, що вийшли), в даному випадку – на наступний день, після подій першої частини. Бригада копів на чолі з сержантом Девісом Таббсом знаходить машину Джиперса, проте вона стає для них пасткою, а монстр тільки розпочинає своє полювання, так само як розпочинається полювання на самого Кріперса. Ми маємо сюжетну лінію яка приводить «бригаду боротьби з Кріперсом» до напівбожевільної Гайлен Брендон, її онуки Едісон, а також хлопця Бадді, що упадає за дівчиною, і власне всі полюють, лишень молоді люди – рятуються.
Власне, сам фільм не виглядає чимось дуже оригінальним, це один з багатьох фільмів класичної школи B-movie (головною лінією є розповсюдження на носіях, а також у прокаті – для поціновувачів). Якщо Ви не бачили перші дві частини, або не знаєте хоча б їх приблизний зміст – то Ви абсолютно нічого не зрозумієте. Сценарій виглядає одночасно і цільним, проте і таким, що, здається, автор фантазував на кожному кроці – як тільки міг. Зображення, як часто це буває у фільмах жахів – високонтарстне, при цьому автори досить вправно змогли впоратись з оригінальною композицією кадру. Дуже порадував і музичний супровід – ми ніби спостерігаємо класичний концерт, з музикою у класичному ключі, такий собі концерт «полювання та смерті». Власне, це єдине що рятує фільм, додає динаміки.
Гра акторів. Можна сказати, що вони в деякому сенсі «переграють», їх персонажі надмірно контрастні. Чи це є вадою – мабуть не особливою, бо як і високонтрастні кольори вони дозволяють зробити тривіальні речі цікавими. Таким є персонажі більшості акторів, хоча наприклад тут є і певні винятки – як, наприклад, Мег Фостер, що зіграла божевільну Гайлен, або Габриель Хо у ролі її онуки Едісон. Досить цікаво сказати і про виконавця ролі монстра - Джонатан Брек – власне, хоча загалом він ходить у напівмасці: його монстр – також картинний, власне, класичний з вищезгаданих B-movie – той, який своєю імпровізацією «витягує» зовсім початковий рівень спецефектів.
Як висновок. Рекомендації щодо цього фільму можна вести лише в одній площині – чи сподобались Вам дві минулі частини. Якщо так – то думаю особливо не пожалкуєте, якщо ні – то питання знімається. Так само, якщо Ви не бачили перші дві частини… Особисто сам знайшов в «Джиперс Кріперс 3» кіно, що гідно продовжує традиції «фільмів категорії Б», і дарує надію на нові перлини – так само, як вже готовий сценарій до четвертої частини історії про монстра, який виходить на полювання раз в двадцять три роки…
Недзельницький Андрій

Історія летючого монстра.
Так. Загалом фільми жахів, навіть при простих сюжетах, проте нетривіальному виконанні, можуть робити дива, зачепивши серця глядачів і банально потрусивши їх гаманці. Ця історія відбулась і з сюжетом - Джипер Кріперс, - дві частини якого при бюджетах…

+5 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 8

Отзывы о фильме Джиперс Криперс 3

всего - 4
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Не рекомендую тратить деньги на этот тупой фильм поклонникам джиперс Криперса)))

ответить

Хм,а вы уже успели посмотреть этот фильм,премьера ж вроде завтра?

ответить

Что это было?!где зловещая атмосфера ужаса и безысходности?!ее нет,как можно было так натупить и выпустить абы шо

ответить

не ужели все так плохо ? а я уже разогнался... дякую за інфу

ответить
Смотрите также
Монахиня Винчестер. Дом, который построили призраки Все деньги мира
ужасы star 7,4
триллер, ужасы, фэнтези, детектив, биография star 7,6
триллер, детектив, криминал star 8,2

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее