Наверх Наверх

Холодная месть
Cold Pursuit

7,6 
240 голосов
Оценить:
IMDB 6,2/10

Страна, год: Великобритания, 2019

Жанр: триллер, драма, боевик

Режиссёр: Ханс Петтер Муланд

Сценарист: Фрэнк БолдуинФрэнк Болдуин, Ким Фупц Окесон

Продюсер: Финн Гьердрум, Стейн Б. Квае ...

НелсДетективВикинг Брок КоксманГрейс Коксман

Актёры: Лиам Нисон, Эмми Россам, Том Бейтман, Уильям Форсайт, Лора Дерн ...

Премьера в Украине: 07.02.2019

Мировая премьера: 07.02.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 945 689

Мировые кассовые сборы, $: 73 532 557

Продолжительность: 1 ч. 58 мин.PT1H58M

Размеренная жизнь работника снегоуборочной машины рушится после смерти его сына, который умер от передозировки наркотиков. Истерзанный горем отец решает самостоятельно отомстить местным наркодилерам.

Интересные факты о фильме "Холодная месть":

- Это ремейк криминальной черной комедии "Дурацкое дело нехитрое" 2014 года режиссера Ханса Петтера Муланда.

- "Он убирает снег и… наркодилеров" - слоган киноленты "Холодная месть". 

- Снимали фильм в Альберте и в Ферни в Британской Колумбии, Канада. 

- По словам актера Лиама Нисона, это его последняя роль в боевике. 

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 07.02.2019 13:39

Кров і сніг
Європейське кіно – багатогранне і своєрідне, проте так сталось, що американці не дуже люблять озвучку, а навпаки, віддають превагу своєму-рідному. Ресурси Голівуду дозволяють перезнімати найбільш оригінальні стрічки, ба навіть серіали, і тому не дивно, що і норвезька…

Кров і сніг
Європейське кіно – багатогранне і своєрідне, проте так сталось, що американці не дуже люблять озвучку, а навпаки, віддають превагу своєму-рідному. Ресурси Голівуду дозволяють перезнімати найбільш оригінальні стрічки, ба навіть серіали, і тому не дивно, що і норвезька чорна комедія 2014 року «Дурне діло нехитре»(Kraftidioten), отримала свою американську версію. Тепер це «Холодна помста» (Cold Pursuit), а зняв її той самий режисер, що і «оригінал» - Ганс Петтер Муланд.
Отже, в невеличкому містчку Кехо, поблизу Денвера, працює Нельс Коксман – водієм, що прибирає сніг. Ця робота досить почесна, оскільки чисті дороги – запорука процвітання туристичної галузі, його обирають громадянином року. Аж ось, від рук наркоторговців гине його син – і батько виходить на стежку війни: а його дії запускають справжню ланцюгову реакцію, яка розпочинає безкомпромісну війну кланів. Проте це не чергова «Жага смерті» - автори зробили все, щоб глядач відчув усе багатство чорної кінокомедії як напярмку, не залишивши поза увагою і драматичні ноти.
Загалом, навіть не побачивши оригінал, можна зауважити, що стрічка виглядає набагато «легшою», ніж загалом голлівудські кримінальні комедії. Сюжет майже зразу звільняється від драми трагедії чоловіка і впевнено переходить у справжню феєрію вбивств, розбірок, а також…віртуозних діалогів. Ми потрапляємо у світ без честі, кохання, з проявами усіх видів жорстокості – і це справді весело. Так, автор розвінчує поняття «кримінальної романтики» - насправді, це жорстокі і цинічні люди, які ставлять владу понад усе – а чи в особистих стосунках, а чи задля утвердження на ринку. Навіть сама помста переходить у кривавий фарс – отямившись від шоку, Нельс відчуває азарт і мало зважає що в його драму втягнуто забагато людей. Гумор стрічки пов’язаний і з криміналом, і власне іронізує над суспільством – наприклад, на традиційному індіанському вбранні можна побачити «Made in China». Стрічка знята переважно у холодних кольорах, що передає дух північного містечка; можна відзначити майстерну операторську роботу, а також міцний та динамічний сценарій, в якому досить багато екшену.
Акторська гра відмінно передає настрій кримінальної чорної комедії. Так, Ліам Нісон, зіграв роль батька, що втратив сина – переступивши грань, він поступово тамує біль у величі помсти. Так само колоритні і інші персонажі – кожен з них це своєрідний типаж, що не губиться в тіні, автори змогли досить глибоко розкрити і образ головного антагоніста героя – наркоторгівця Вікінга (Том Бейтмен) – і разом вони передають і загальний настрій стрічки, і утворюють блискучий акторський ансамбль.
Як висновок. «Холодна помста» - це справжня знахідка для поціновувачів гротескних кримінальних комедій, без зайвого натуралізму, - відмінна стрічка на легкий вечір для дорослого глядача.
Недзельницький Андрій

Кров і сніг
Європейське кіно – багатогранне і своєрідне, проте так сталось, що американці не дуже люблять озвучку, а навпаки, віддають превагу своєму-рідному. Ресурси Голівуду дозволяють перезнімати найбільш оригінальні стрічки, ба навіть серіали, і тому не дивно, що і норвезька…

+7 / -2
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 13

Отзывы о фильме Холодная месть

всего - 5
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Пошли только из-за главного героя. Что-попало. Понравилась только снегоуборочная машина.

ответить

мені та сину 13 років спообалося. Забагато вбивств, але ж то трилер. Деневер не в Канаді, а в Штатах.б а пейзажі дійсно захоплюють

ответить

Замечательная комедия абсурда)) Ооочень красивые пейзажи(это Канада)) Много снега, черного юмора и великолепная игра актеров 2часа былоине скучно))

ответить

ответить

ответить
Смотрите также
Плейбой под прикрытием Под Сильвер Лэйк Харви и магический музей
комедия, боевик, криминал star 6,8
драма, комедия, криминал star 6,6
комедия, мультфильм, приключения, анимация star 5,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее