Закрыть
Наверх Наверх

Бобот и энергия вселенной
Бобот

7,7 
82 голоса
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: приключения, семейный

Режиссёр: Максим Ксьонда

Сценарист: Иван Тимшин

Продюсер: Алексей Москаленко

Актёры: Виктор Григорьєв, Иванна Бородай, Игор Мирошниченко, Владимир Ращук, Тарас Шевченко ...

Премьера в Украине: 30.08.2018

Уведомить о выходе фильма в прокат

Ok

"Бобот" - украинский семейный приключенческий сай-фай о подростке, который волей судьбы оказывается в центре противостояния инопланетной цивилизации, представители которой маскируются под видом людей, и, таинственной Энергии, которую люди знают как электрический ток.

История рассказывает про 12 летнего мальчика, энергичного фантазера и выдумщика, от мужества которого зависит судьба человечества.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 21.05.2018 00:30

Пришестя Бобота
Є проекти, яких дійсно чекаєш, - наприклад, науково-фантастична стрічка «Бобот» режисера Максима Ксьонди за сценарієм Івана Тимшина. Чекаю, оскільки результат тут можна назвати непередбачуваним, і забігаючи вперед, навіть після сьогоднішнього пришестя –в контексті продемонстрованого нового трейлера та «робочих…

Пришестя Бобота
Є проекти, яких дійсно чекаєш, - наприклад, науково-фантастична стрічка «Бобот» режисера Максима Ксьонди за сценарієм Івана Тимшина. Чекаю, оскільки результат тут можна назвати непередбачуваним, і забігаючи вперед, навіть після сьогоднішнього пришестя –в контексті продемонстрованого нового трейлера та «робочих матеріалів» на зльоті KyivComicCon – для журналістів та усіх небайдужих. Власне стрічку презентували – режисер режисера Максима Ксьонда, виконавчий продюсер Олексій Москаленко, соліст гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та виконавець один з головних ролей – хлопчика Вадика –Віктор Григор‘єв, а також представник спонсора картини(електроенегргія, ж!!!) - ДП Укренерго – Всеволод Ковальчук.
Власне, на зустрічі творці картини наголосили на тому, що світ Бобота – це спеціально виписаний Всесвіт, і тому, що при створенні картини черпали натхнення з підручників з електротехніки (доречи, автор цих рядків теж закінчив електроенергетичний факультет КПІ), а також напряму стрічка в чомусь ж продовженням кліпу ТНМК «Новина» (він був знятий вісім років тому, і є у вільному доступі – про ходячі трансформатори). Як було зазначено, бюджет стрічки досить невеликий, з правками він склав 20 мільйонів гривень, частково за допомги Держкіно, частково спонсорів, робота акторів була мотивована власне своїм бажанням, часто вони знаходили час для зйомок у власному графіку а чи навчання, а чи роботи - а не гонорарами, і нас дійсно чекає сюрприз. Основним критерієм, звісно, буде питання, чи буде стрічка цільною, чи буде в ній родзинка – адже витримати нерівний бій навіть з базовим рівнем голлівудських спецефкетів, костюмів, організації зйомочного процесу, буде важко. Так само можна відзначити все-таки рівень певної наївності, харатктерного для «юнацького/дитчяого кінематогрфу» – навіть у тих діалогах, що з ними довелось ознайомитись. Великим плюсом є і навчальний, виховний акцент – битва за майбутнє точиться не тільки в красивому і «героїчному» декорі, і не тільки супергероями, до самого фільму планується випустити ряд матеріалів контексту соціальної реклами, а також настільну гру – «де гра буде грати проти гравців»
Щодо підсумку. Власне, думаю що Бобота чекає складне, проте славне майбутнє, навіть у контексті вже часу, коли глядач не прощає огріхи, навіть власному, «рідному» кінематографу. Для початку, думаю, він повинен завоювати серця молоді, а дорослі, думаю, оцінять щирість творців стрічки. Подивимось.
Недзельницький Андрій

Пришестя Бобота
Є проекти, яких дійсно чекаєш, - наприклад, науково-фантастична стрічка «Бобот» режисера Максима Ксьонди за сценарієм Івана Тимшина. Чекаю, оскільки результат тут можна назвати непередбачуваним, і забігаючи вперед, навіть після сьогоднішнього пришестя –в контексті продемонстрованого нового трейлера та «робочих…

+4 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 3

Другие трейлеры фильма Бобот и энергия вселенной

Кадры к фильму

всего - 5
Бобот и энергия вселенной фильм Бобот и энергия вселенной фильм с  в фильме Бобот и энергия вселенной  в фильме Бобот и энергия вселенной

Отзывы о фильме Бобот и энергия вселенной

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также

Форсаж 9
Fast & Furious 9
Чудо-женщина 1984
Wonder Woman 1984
Фокстер & Макс
Фокстер & Макс
Фиксики: Большой секрет
Фиксики: Большой секрет

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее