Закрыть
Наверх Наверх

Бобот и энергия вселенной
The Bobot

6,9 
309 голосов
Оценить:
IMDB 5,2/10

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: приключения, семейный

Режиссёр: Максим Ксьонда

Сценарист: Иван Тимшин

Продюсер: Алексей Москаленко

Валера

Актёры: Виктор Григорьєв, Иванна Бородай, Игор Мирошниченко, Владимир Ращук, Тарас Шевченко ...

Премьера в Украине: 30.08.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 1 405 084

Продолжительность: 1 ч. 40 мин.PT1H40M

12-летний выдумщик и фантазер Вадик попадает в зону противоборства инопланетной цивилизации, представители которой маскируются под видом людей и таинственной энергии. От храбрости главного героя зависит судьба человечества.

Интересные факты о фильме "Бобот и энергия вселенной":

- Вся кинолента, включая спецэффекты, создавалась в Украине.

- Более 50% экранного времени занимает компьютерная графика, по словам создателей, столько графики не было еще ни в одной украинской киноленте.

Рецензии к фильму

всего - 2
Nedzelnitsky Andrey 29.08.2018 13:50

Електроенергетична легенда
Творці молодіжного та підліткового кіно, якщо сказати прямо – беруть на себе подвійну відповідальність. По перше, стрічки подібного класу потребують щирості – адже саме підлітки і діти, як ніхто інший, не вибачають фальші і обману. По друге –…

Електроенергетична легенда
Творці молодіжного та підліткового кіно, якщо сказати прямо – беруть на себе подвійну відповідальність. По перше, стрічки подібного класу потребують щирості – адже саме підлітки і діти, як ніхто інший, не вибачають фальші і обману. По друге – саме цей пласт кінематографу несе величезну виховну роль, саме прикладами однолітків на екрані можна прищепити найкращі людські цінності – доброту, повагу до оточуючих і природу, дружбу… Тому і творцям сімейної стрічки «Бобот та енергія Всесвіту» - режисеру Максиму Ксьонді та сценаристу Івану Тимішину -випало нелегке, проте дійсно почесне завдання. Сам фільм був презентований 28 серпня у форматі прес-показу та допрем’єрного сеансу в київському кінотеатрі СінемаСіті, а в прокат фільм потрапить 30 серпня.
…Ідея стрічки зародилась ще в далекому 2010 році, з кліпу на пісню групи ТНМК «Новина» - в якій були проілюстровані пригоди трансформаторної будки, яка подалась у мандри… Відео отримало чимало схвальних відгуків – і творча група почала працювати над створенням повнометражної картини. Через дуже непростий шлях, через допрацювання спецефектів, працюючи часто на ентузіазмі, проте знайшовши опору в обличчі корпорації «Укренерго» і мобільного оператора LifeCell, стрічка дійшла до фінального релізу, при всьому об’ємі роботи з бюджетом лише 20 мільйонів гривень.
Власне, автор цих рядків мав деяку фору, оскільки сам закінчив електроенергетичний факультет, і буде намагатись абстрагуватись від своїх знань. Сюжет стрічки базується на історії хлопчика Вадика, який в результаті кумедних подій, потрапляє у центр протистояння між людською цивілізацією, в обличчі дивакуватого Професора, та цивілізацією Сміттярів – останні намагаються здолати опір зростаючої могутності Енергії, відключивши захисний екран, і, внаслідок електромагнітного імпульсу, привести в непридатність електроенергетичні мережі, генеруючі потужності і більшість електроніки. Саме Енергію і уособлює Бобот – трансформаторна будка-істота, що має змогу ходити, давати відсіч Сміттярам, а також вряди-годи відпускати оригінальні жарти…
Отже, власне про враження. Так, величезним кроком уперед в українському кіно став той факт, що нарешті автори звільнились від традиційної міфології «середніх і давніх віків» і взялись за сучасність, і саме сучасність українських реалій. Тренер, разом з керівником скаутського загону, шукають хлопця – і їздять вони на машині з «єврономерами», по «шляхам, які не відповідають європейським стандартам»; так, Сміттярі як певною валютою користуються батарейками – і саме ними бере «за вдячність» представник правоохоронних органів – вже не кажучи, що зйомки проводились на об’єктах корпорації УкрЕнерго, як-то розподільчі трансформаторні підстанції. Так само головний герой – самий простий хлопчик, який не є втіленням «золотої молоді», не супергерой, на початку він трохи лукавить, проте сама пригода робить його сильним і мужнім. Також слід відзначити роботу зі спецефектами – вони дійсно «на рівні», проте в деяких епізодах виявляються дещо контрастними. Автори досить сміливо експериментували з декораціями і костюмами героїв, ба навіть часто згадувалось поняття артхаузу – хоча загалом це все те саме кіно для в більшості для дітей середнього шкільного віку і юнацтва – з утвердженням, як згадувалось, всього того, з чого складається дитинство-пригод, життєвого вибору, оптимізму..
Щодо героїв. Центральним героєм є дванадцятирічний хлопчик Вадик – що його зіграв юний актор Віктор Григор'єв, - як ми згадували, самий простий, з традиційним для свого віку проблемою вибору – іти вперед чи зупинитись?; проявити милосердя чи пройти повз?, і усвідомити, що кожна дія має свій наслідок. Так само, інші герої утворюють цільний світ «техноказки», який, доречи, втілений в окремо виданій настільній грі - чудернацький Професор, Сміттярі з «піксельними» обличчями, а також такі звичні незвичайні люди.
Як підсумок. Власне, нарешті «технарі» отримали свою стрічку, і їм буде про що помудрувати – тепер міфи в українському кіно належать не тільки «історикам та гуманітаріям», хоча задоволення від гумору вони також отримають вповні. Другою особливістю стрічки слід відзначити той факт, що вона потребує дуже уважного перегляду, особливо переходів між локаціями – власне, це і обумовлює певний вік глядача, про вікову аудиторію говорили вищче. Окреме задоволення отримають глядачі, що знаються на електротехніці – саме тут стрічка вже «для всіх», і як сказав генеральний продюсер Олексій Москаленко: щоб цей фільм став прикладом того, що все у житті можливо зробити, якщо дуже прагнеш.
Недзельницький Андрій

Електроенергетична легенда
Творці молодіжного та підліткового кіно, якщо сказати прямо – беруть на себе подвійну відповідальність. По перше, стрічки подібного класу потребують щирості – адже саме підлітки і діти, як ніхто інший, не вибачають фальші і обману. По друге –…

+6 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Andrey Nedzelnitsky 21.05.2018 00:30

Пришестя Бобота
Є проекти, яких дійсно чекаєш, - наприклад, науково-фантастична стрічка «Бобот» режисера Максима Ксьонди за сценарієм Івана Тимшина. Чекаю, оскільки результат тут можна назвати непередбачуваним, і забігаючи вперед, навіть після сьогоднішнього пришестя –в контексті продемонстрованого нового трейлера та «робочих…

Пришестя Бобота
Є проекти, яких дійсно чекаєш, - наприклад, науково-фантастична стрічка «Бобот» режисера Максима Ксьонди за сценарієм Івана Тимшина. Чекаю, оскільки результат тут можна назвати непередбачуваним, і забігаючи вперед, навіть після сьогоднішнього пришестя –в контексті продемонстрованого нового трейлера та «робочих матеріалів» на зльоті KyivComicCon – для журналістів та усіх небайдужих. Власне стрічку презентували – режисер режисера Максима Ксьонда, виконавчий продюсер Олексій Москаленко, соліст гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та виконавець один з головних ролей – хлопчика Вадика –Віктор Григор‘єв, а також представник спонсора картини(електроенегргія, ж!!!) - ДП Укренерго – Всеволод Ковальчук.
Власне, на зустрічі творці картини наголосили на тому, що світ Бобота – це спеціально виписаний Всесвіт, і тому, що при створенні картини черпали натхнення з підручників з електротехніки (доречи, автор цих рядків теж закінчив електроенергетичний факультет КПІ), а також напряму стрічка в чомусь ж продовженням кліпу ТНМК «Новина» (він був знятий вісім років тому, і є у вільному доступі – про ходячі трансформатори). Як було зазначено, бюджет стрічки досить невеликий, з правками він склав 20 мільйонів гривень, частково за допомги Держкіно, частково спонсорів, робота акторів була мотивована власне своїм бажанням, часто вони знаходили час для зйомок у власному графіку а чи навчання, а чи роботи - а не гонорарами, і нас дійсно чекає сюрприз. Основним критерієм, звісно, буде питання, чи буде стрічка цільною, чи буде в ній родзинка – адже витримати нерівний бій навіть з базовим рівнем голлівудських спецефкетів, костюмів, організації зйомочного процесу, буде важко. Так само можна відзначити все-таки рівень певної наївності, харатктерного для «юнацького/дитчяого кінематогрфу» – навіть у тих діалогах, що з ними довелось ознайомитись. Великим плюсом є і навчальний, виховний акцент – битва за майбутнє точиться не тільки в красивому і «героїчному» декорі, і не тільки супергероями, до самого фільму планується випустити ряд матеріалів контексту соціальної реклами, а також настільну гру – «де гра буде грати проти гравців»
Щодо підсумку. Власне, думаю що Бобота чекає складне, проте славне майбутнє, навіть у контексті вже часу, коли глядач не прощає огріхи, навіть власному, «рідному» кінематографу. Для початку, думаю, він повинен завоювати серця молоді, а дорослі, думаю, оцінять щирість творців стрічки. Подивимось.
Недзельницький Андрій

Пришестя Бобота
Є проекти, яких дійсно чекаєш, - наприклад, науково-фантастична стрічка «Бобот» режисера Максима Ксьонди за сценарієм Івана Тимшина. Чекаю, оскільки результат тут можна назвати непередбачуваним, і забігаючи вперед, навіть після сьогоднішнього пришестя –в контексті продемонстрованого нового трейлера та «робочих…

+7 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 4
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Бобот и энергия вселенной

Кадры к фильму

всего - 9

Отзывы о фильме Бобот и энергия вселенной

всего - 14
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

ну якщо шо ппало не спонсоруйте лузерів і не ходіть на фільми погані ходіть на нормальні фільми!!!

ответить

шопопало....

ответить

Фільм- повна Х..ня. Ми встали і вийшли з зали за пів години до закінчення. І то,Єдине, що нас тримало, так це бородатий чувак зі своєю тачкою. Це провал, рєб'ята... Фантастіш- не ваш каньок. Ну нічого, на падіннях вчаться злітати.

ответить

Шлак

ответить

Загалом фільм сподобався! Він був кращим за очикування. Сподобалося: головні актори, графіка, прибульці, загальна атмосферність. З того що не сподобалося: провели в сюжеті, гра другорядних акторів, іноді звуки не давали розчути персонажів.

ответить

Несмотря на некоторую путаницу в сюжете, фильм в целом отставил приятное впечатление. Рад , что подобное кино, вообще начинает возникать и что кто-то пытается придумать своих локальных героев

ответить

Увы, но фильм с негативной оценкой.

ответить

Первый фильм, с которого я ушёл до завершения. Ужасно, не советую. Такая бредятина.

ответить

отстой

ответить

Фууууу....

ответить
Смотрите также
Чудо-женщина 1984 Форсаж 9 Фокстер & Макс
боевик, приключения star 3,5
триллер, боевик, приключения, криминал star 8,4
комедия, приключения, фэнтези, семейный star 8,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее