Закрыть
Наверх Наверх

Благородные бродяги
Шляхетні волоцюги

6,8 
223 голоса
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: комедия, боевик, музыка

Режиссёр: Александр Березань

Сценарист: Тарас Боровок, Дмитрий Наумов

Продюсер: Дмитрий Кравченко

Актёры: Ирина Гришак, Иван Шаран, Юрий Хвостенко, Олег Примогенов, Павел Кружнов ...

Премьера в Украине: 27.09.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 588 123

Продолжительность: 1 ч. 50 мин.PT1H50M

Кинолента рассказывает про батяров - субкультуру, которая была популярной во Львове в прошлом веке. В центре внимания Бодя и Мирек - яркие представители батяров, которые боготворят Львов, женщин и шутки. Правда, не каждый их выходка действительно веселая и доводит до добра. Поэтому однажды им приходится заниматься опекунством юной Кристины.

Интересные факты о фильме "Благородные бродяги":

- В киноленте поют и играют "Братья Гадюкины", к саундтрекам также присоединились группы "The Вйо" и "Ray Band".

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 26.09.2018 12:04

Львівські батяри - ціла наша родина..
Міста на перехрестях культур, цивілізацій, з яскраво вираженим соціальним розшарування не могли не породжувати свій своєрідний колорит, в якому можна виділити прошарок легких на підйом, авантюристичних молодих людей. Такою була і в чомусь була…

Львівські батяри - ціла наша родина..
Міста на перехрестях культур, цивілізацій, з яскраво вираженим соціальним розшарування не могли не породжувати свій своєрідний колорит, в якому можна виділити прошарок легких на підйом, авантюристичних молодих людей. Такою була і в чомусь була є Одеса, а на Заходній України таким химерним містом став Лемберг або Львів. Саме його цікавій субкультурі батярства і присвятили свій музично-комедійний бойовик «Шляхетні волоцюги» режисер Олександр Березань та сценаристи Тарас Боровок, Дмитро Наумов – і який був презентована у Києві авторами та акторами на допрем‘єрному показі в кінотеатрі СінемаСіті.
Отже, невеличке вступне слово. Назва «батяр», імовірно, виникла від угорського «betyar», що означає особу, яка має дивні погляди і робить непередбачувані вчинки, авантюриста, гульвісу. Саме такими і є Богдан (Бодя) та Мірек – вони не цураються дрібних крадіжок, проте, загалом мають велике і чуйне серце. В цьому ж місті живе і чарівна дівчина Христя, що взаємно закохана у лялькара Збишека – так, вони разом організовують театральні вистави, проте грошей, як і у багатьох молодих закоханих, в них катма. На вулиці сонце, це затишшя перед бурею 1939 року, - проте ніхто не думає про майбутні похмурі часи – а про їх прихід свідчать і невеличкі сатиричні вистави хлопця про лялькових Гітлера та Сталіна, і саме основна канва стрічки – про сутичку агентів НКВС та німецької розвідки за право захопити таємничий артефакт – Браслет Перемоги, який належить наївній дівчині, над якою взяли опіку гульвіси…
Власне, «Щляхетні волоцюги» - це в більшій мірі стрічка, яка взяла максиму з опереточного жанру, що відчувається в дещо театральному характері екраранного дійстав. За основу був взятий такий своєрідний «львівський фон», з притаманною йому говіркою та жаргоном (хоча більшість фраз більше стилізована під неї, в розрахунку, звісно на глядачів всієї України). Для фільму характерні яскраві, теплі кольори, вміння авторів тримати темп повествування, хоча, загалом з якого іноді випадає логіка, як у локальних вчинках героїв, так і більш в глобальній формі. Хоча… за атмосферою водевілю, гротеску ви не побачите вад, скоріше, це полегшить сприйняття у загальному вирі пригод, любовної історії, просто дружби. Гумор стрічки легкий, гротеск більш характерний у змалюванні «спецслужб» - радянського НКВС та агентів нацистської Німеччини. Перші зображені у карикатурно-лубочному плані, другі – у сатирично-суворому, а загалом дійові особи – у поверхнево фольклорних образах, що загалом створює такий самий легкий настрій історії, що посилюється музичним оформленням групи «Брати Гадюкіни»
Гра акторів вповні розкрила їх образи відповідно до сценарного задуму. Так, Іван Шаран та Юрій Хвостенко втілили образи, власне, батярів – Богдана та Ярослава, актора Ірина Гришак – їх підопічної Христі. В епізодах ми впізнаємо відомих українських акторів, а сценарій дозволив розкрити себе кожному з акторського колективу.
Про вищезгадане можна забути і прийняти «Шляхетних волоцюг» як легку, динамічний комедію на вечір, яка, звісно, не передає історичний зріз Львова перед Другою Світовою, проте настрій «старого Лемберга» є у майже кожному кадрі – і надихає оптимізмом в наш нелегкий історичний період.
Недзельницький Андрій

Львівські батяри - ціла наша родина..
Міста на перехрестях культур, цивілізацій, з яскраво вираженим соціальним розшарування не могли не породжувати свій своєрідний колорит, в якому можна виділити прошарок легких на підйом, авантюристичних молодих людей. Такою була і в чомусь була…

+9 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 4
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Благородные бродяги

Кадры к фильму

всего - 8

Отзывы о фильме Благородные бродяги

всего - 9
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Безусловно лучшая стёбовая комедия, совершенно бесподобная, необычная в Украине за последнее время. 9 из 10 за такое оригинальное сочетание. Наконец-то настоящее кино. Браво!

ответить

Асоціація з робтами Махульського"посольССтво","ва-банк" тільки брак таланту постановник намагається компенсувати метушнею, декораціями і брєдом який видає за "оригінальне бачення". на разок для ознайомлення

ответить

Сподобалась гра в ролях Боді та Мирослава. Решта-слабо,хоча може так задумано.Затягнуті сцени,дуже багато вульгарності

ответить

Класний, ржачний фільм, з елементами трешу, який все одно заставляє сміятись.

ответить

Кіно з разряду "дурне, але смішне". Ходили всією родиною. Не знаю чому там стоїть 12+, моєму 10-річному сину сподобалося більше, ніж дорослим. Раджу подивитися тим, хто любить такого роду комедії.

ответить

Чудова комедія абсурду з гротескними ліходіями та благородними, але смішними головними героями! Весела та невідома для нас субкультура батярів на тлі шикарного передвоєнного Львова, класний музкальний супровід. Неодмінно рекомендую до просмотру.

ответить

Комедія в стилі " Смерть Сталіна" ,але ще більше жартів і львівська говірка ))) Супер!

ответить

Просто супер. Чудовий фільм для відпочинку. Гра акторів, музика, все на висоті. Можемо ж коли хочемо)))

ответить

Чудовий фільм і неперевершене музичне оформлення

ответить
Смотрите также
Хэллоуин За бортом Сотка
комедия, ужасы star 7,0
комедия, мелодрама star 7,5
комедия star 7,5

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее