Закрыть
Наверх Наверх

Безумная миссия в Майами
Belleville Cop

3,8 
287 голосов
Оценить:
IMDB 4,7/10

Страна, год: Франция, 2018

Жанр: комедия

Режиссёр: Рашид Бушареб

Сценарист: Рашид Бушареб

Продюсер: Аллен Бэйн

Себастьян БушарРикардо ГарсияРоланд

Актёры: Омар Си, Луис Гусман, Франк Гастамбид, Эрик Эбони, Биюна ...

Премьера в Украине: 28.02.2019

Мировая премьера: 17.10.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 3 752 100

Продолжительность: 1 ч. 51 мин.PT1H51M

История сотрудничества неугомонного афро-французского полицейского и законопослушного детектива, которые объединяют свой профессионализм, чтобы поймать дипломатов-наркобаронов.

Интересные факты о фильме "Бельвильский коп":

- Производство киноленты "Бельвильский коп" было запланировано еще в 2011 году с Жамелем Деббузом и Куин Латифой в главных ролях.

- По словам создателей, фильм "Бельвильский коп" - это нечто среднее между известными комедиями "48 часов" и "Час Пик".

- Съемки фильма проходили в Париже, Майами, Лос-Анджелесе, Боготе и Колумбии.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 03.03.2019 21:59

Під пекучим сонцем
Жанр комедійного поліцейського бойовика в контексті історії – два напарники проти злочинності – мабуть, класичний сценарій, який розучує будь-який режисер популярного кіно так само, як школяр – таблицю множення. Цих стрічок було знято настільки багато, що важко…

Під пекучим сонцем
Жанр комедійного поліцейського бойовика в контексті історії – два напарники проти злочинності – мабуть, класичний сценарій, який розучує будь-який режисер популярного кіно так само, як школяр – таблицю множення. Цих стрічок було знято настільки багато, що важко навіть згадати, яка більше припала для душі - мені, наприклад, «Шоу починається» з Едді Мерфі, з якою познайомився в той час, коли відео тільки починало свій шлях в широкі маси. Загалом, Голлівуд випускає по декілька стрічок подібного класу на рік – і Європа намагається не відставати від «заокеанських» колег. Такою собі відповіддю і стала французька стрічка «Шалена місія у Маямі» (Belleville Cop) від режисера Рашида Бушареба, яка вийшла на екрани України 28 лютого 2019.
Сюжет, як ми згадували, простий і невибагливий. Паризький поліцейський, з неблагополучного району Белльвіль, Бааба Кейта розслідує загибель друга. Слід приводить його до Майамі, де йому дають в напарники детектива Рікардо Гарсію – і поряд з кумедними ситуаціями «зіткнення культур», йому потрібно владнати відносини з кмітливою матір‘ю, і амурні – з коханою, що працює в Інтерполі.
…Сюжет не намагається нас здивувати незвичними сюжетними ходами – затятому кіноману тут знайомий кожен його зворот. В принципі, це не є поганим, коли ти ідеш з метою просто розслабитись, абстрагуватись від проблем, просто посміятись. Основна ставка тут зроблена на гумор, що досить простий, проте ніколи не переходить межу з грубощами; екшену тут теж достатньо, особисто мені його хотілось трохи більше. Операторська робота, робота з декораціями, музичний супровід – на рівні, проте все-таки хотілось якусь особливу родзинку.
Гра акторів. Для Омара Сі та Луїса Гусмана образи поліцейських не нові, тим більш, зважаючи на поширений образ людей, які віднаходять після протиріч, дружбу – впоратись зі завданням не було складно. Так, вони демонструють усі грані свого таланту, навіть – виходячи за межі простого сюжету. Серед акторів другого плану слід виділити акторку Бійону, що зіграла матір Бааби, - яскраво виділяючись серед інших.
Щодо висновку. Так, «Шалена місія у Майямі» не хапає зірок з неба, іноді можна сказати, що пригоди (не)простого злопця з Парижу і спочатку трошки пихатого детективу з Маямі, можуть дати голлівудському кіно фору у теплоті та щирості – яка дасть глядачу приємних дві години відпочинку.
Недзельницький Андрій

Під пекучим сонцем
Жанр комедійного поліцейського бойовика в контексті історії – два напарники проти злочинності – мабуть, класичний сценарій, який розучує будь-який режисер популярного кіно так само, як школяр – таблицю множення. Цих стрічок було знято настільки багато, що важко…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 12

Отзывы о фильме Безумная миссия в Майами

всего - 1
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

не смешно и не интересно ((

ответить
Смотрите также
Ричард говорит "Прощай" Монстры на каникулах 3 Безумные богачи
драма, комедия star 7,1
комедия, мультфильм, фэнтези, семейный star 6,8
комедия star 6,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее