Наверх Наверх

Аннабель 3
Annabelle Comes Home

7,7 
472 голоса
Оценить:
IMDB 5,9/10

Страна, год: США, 2019

Жанр: ужасы

Режиссёр: Гари Доберман

Сценарист: Гари Доберман, Джеймс Ван

Продюсер: Джеймс Ван, Питер Сафран

Джуди УорренЛоррейн УорренЭд Уоррен

Актёры: МакКенна Грейс, Мэдисон Айсмен, Кэти Сариф, Вера Фармига, Патрик Уилсон ...

Премьера в Украине: 27.06.2019

Мировая премьера: 27.06.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 13 743 590

Мировые кассовые сборы, $: 217 127 287

Продолжительность: 1 ч. 46 мин.PT1H46M

Третья часть киноленты, повествующая про проклятую куклу Аннабель, которой управляет демон. Аннабель несет своим владельцам смерть и горе... 

Интересные факты о фильме "Аннабель 3":

- По словам Джеймса Вана, кинолента расскажет историю, которая произошла сразу после того, как Эд и Лорейн Уоррены взяли куклу Аннабель в первом фильме. Поэтому действие фильма будет происходить в доме Эда и Лорейн.

- МакКенна Грейс заменила Стерлинг Джеринс на Джуди Уоррен. Джеринс играла Джуди в первых двух фильмах.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 27.06.2019 15:26

Атракціон жахів
Жанр фільмів жахів досить різноманітний за своїми «відтінками». А чи це може бути жахливі, натуралістичні картини тортур в «матераілістичному» світі, а чи містичні таємниці, від розв’язання яких залежить життя героїв. Серед останніх можна виділити цілий піджанр, пов’язаий з…

Атракціон жахів
Жанр фільмів жахів досить різноманітний за своїми «відтінками». А чи це може бути жахливі, натуралістичні картини тортур в «матераілістичному» світі, а чи містичні таємниці, від розв’язання яких залежить життя героїв. Серед останніх можна виділити цілий піджанр, пов’язаий з «екзорцизмом», вигнанням та спілкування з духами. Їх успіх можна пояснити традиціями перших поселенців-колонізаторів як і США, так і Латинської Америки. Тому не дивно, що успіх спіткали не тільки окремі стрічки, а і цілі містичні кіновсесвіти, як ось «Закляття», - пов’язані з діяльністю розслідувачів паранормальних явищ Еда і Лорейн Ворренів. Одна з сюжетних ліній цього кінопростору пов’язана з лялькою Анабель – що була неначе маяком злих духів; 27 червня на кіноекрани України виходить третя частина, за її «участю» - «Прокляття Анабель 3» (Annabelle Comes Home) режисера Гарі Добермана.
Розвиток подій третьої частини відбувається в помешканні подружжя екстрасенсів. Батьки залишають малу Джуді, з нею залишається наглядати дівчина Мері Елен. Саме подруга останньої, Даніела, і випускає злих духів на свободу, відкривши скриньку з лялькою… Ця ніч буде довгою – і глядач переживе з героями її разом.
Загалом, можна відзначити, що «Анабель 3» - це не стільки фільм жахів, скільки пригодницький фільм з прийомами «жахастиків». Так, тут нема натуралістичних сцен насилля, і останнього теж нема в такому її чистому вигляді драми і страждань. Проте, є сама атмосфера квесту, всі ці предмети, що акумулюють втілюють самі різні містичні прояви – полтергейст, втілення самих різних легенд, наприклад, про привидів, артефатки, що зберігають пам’ять про колишніх господарів. Загалом, це більш захопливо, аніж в прямому сенсі лячно – оскільки візуалізація, передача атмосфера, з вдало підібраним реквізитом – така собі атмосфера живого музею; у форматі IMAX-версії (хоч звісно тут набір спецефектів не є вирішальним) він виглядає досить-таки велично. При цьому автори намагалися – і досить вдало - зробити атмосферу ідеальної родини з сімейними цінностями.
Гра акторів. Власне, виконавиця ролі Джуді Воррен – юна акторка Маккена Грейс – зіграла свою роль досить впенено. Це дитина, що від батьків успадкувала дар спілкування з духами і сама навчилась користатись ним. І звісно ж Даніела (Кеті Саріф) і Мері (Медісон Айсмен)– що самі стануть учасниками пригоди, допоможуть Джуді…Постатям Еда і Лорейн, як і іншим – призначені більш другорядні ролі, проте виглядають вони впевнено.
Як висновок. Стрічка вийшла більше містичною адвентюрою, аніж хорором у чистому його значенні. Для поціновувачів чистих жахастиків він досить м’який, проте підійде для широкого кола глядачів, що люблять пригоди – дивно, що позиціонується картина як лише доросла стрічка.
Недзельницький Андрій

Атракціон жахів
Жанр фільмів жахів досить різноманітний за своїми «відтінками». А чи це може бути жахливі, натуралістичні картини тортур в «матераілістичному» світі, а чи містичні таємниці, від розв’язання яких залежить життя героїв. Серед останніх можна виділити цілий піджанр, пов’язаий з…

+6 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 11

Отзывы о фильме Аннабель 3

всего - 1
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

ответить
Смотрите также
Обещание на рассвете Отель Мумбаи Сумасшедшая парочка
драма, мелодрама, биография star 5,8
триллер, драма, исторический star 6,0
комедия star 5,7

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее