Закрыть
Наверх Наверх

Абсолютно новые приключения Аладдина
Alad'2

3,0 
85 голосов
Оценить:
IMDB 3,2/10

Страна, год: Франция, 2018

Жанр: комедия

Режиссёр: Лайонел Стекти

Сценарист: Деве Коэн

Продюсер: Дэниэл Торджман, Джонатан Блюменталь

АладдинМаркоСофия

Актёры: Кев Адамс, Жамель Деббуз, Ванесса Гуид, Эрик Жюдор, Рамзи Бедиа ...

Премьера в Украине: 14.03.2019

Мировая премьера: 15.09.2018

Бюджет, $: 16 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 1 342 281

Продолжительность: 1 ч. 38 мин.PT1H38M

Новые приключения Аладдина во дворце. Диктатор Шах Заман намерен захватить дворец и жениться на принцессе. Аладдин отправляется на поиски Джина, чтобы защитить город и свою возлюбленную.

Интересные факты о фильме "Абсолютно новые приключения Аладдина":

- Это сиквел киноработы 2015 года режиссера Артура Бензакена "Новые приключения Аладдина".

- Фильм "Новые приключения Аладдина" получил успех во Франции, заработав в кассовом прокате более 4,3 миллионов долларов, что сделало его одним из самых кассовых картин года.

- Съемки киноленты проходили в Варзазате, Марракеше и Касабланке в Марокко, некоторые сцены снимали в Шантайи и Уаза во Франции.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 14.03.2019 13:36

«В Багдаде все спокойно…»
Так, в кожному дорослому живе частинка дитини… Дорослі казки все-таки так само наївні, як і дитячі, проте теми – стати султаном, одружитись з принцесою або стати нею, бути улюбленцем жінок, займатись справою «до душі», при цьому…

«В Багдаде все спокойно…»
Так, в кожному дорослому живе частинка дитини… Дорослі казки все-таки так само наївні, як і дитячі, проте теми – стати султаном, одружитись з принцесою або стати нею, бути улюбленцем жінок, займатись справою «до душі», при цьому не досить таки напружуючись. Звісно, так чи інакше це бажання «розмов у вихідні» має свої назви, наприклад, «американської мрії» в контексті лише фантазій, так само як епохальні плани стати мачо, депутатом, олігархом… Ось і режисер французький режисер Лайонел Стекті взявся з відомої східної казки – про відомого багдадського крадія, Алладіна – у стрічці «Абсолютно нові пригоди Аладдіна». Стрічка в Україні була презентована в кінотеатрі СінемаСіті, поряд з проектом кіномережі «Народна премія за кращий український дубляж та озвучку» - адже креативність наших майстрів відома і за кодоном.
…Отже, Аладдін і його кохана принцеса Шалія готуються до одруження – хоча сам наречений веде себе як дитина – співає на балконі, грабує власну майбутню (порожню) скарбницю… В цей же час Шах Заман влаштовує державний переворот, намагається спокусити дівчину, встановлює свої порядки в місті (від катувань до «перейменовує вулиці і провулки») - головним чином, щоб шантажем завоювати руку і серце східної красуні. І врятувати ситуацію може тільки Джинн та старі навички роботи Аладдіна…
Зауважимо (щоб не ввести в оману!), що до «класичної» «Тисячі і однієї ночі» (і дитячо-казкових втілень) творіння Лайонела Стекті має відношення лише в контексті дійових осіб – і взагалі, це розповідь хлопця Сема, що хоче повернути кохану Софію. Так, автор переносить реалії сучасності в казку – від сленгу до сучасних нам понять (Інстаграм відкрийся, або адаптованого «обіцяю в два рази знизити ціну на газ», рівня палива на коврі-літаку…). Сюжет - це переплетення візуального втілення сказки-фантазії і сучасного нам парубка в літаку, що без надії сподівається, - і кожен з епізоді «Абсолютно нових пригод…» можна вважати новелою «з відкритою кінцівкою»… Гумор стрічки «на грані пристойності», пару епізодів можна назвати – «і за гранню», проте сам автор в цілому зміг зберегти те, що називається – смак і глузд – зробивши основну ставку на гротеск. Так само тут можна відзначити, що «легкому сприйняттю» допомагає і вищезгаданий феномен українського дубляжу – він намагається звертатись до сучасних українцям реалій, проте дуже акуратно і лише у парі епізодів; основним тут є саме авторська дикція «голосів».
Гра акторів. Власне, Кев Адамс і Ванесса Гуід, які втілили образи Аладдіна і Шалії, Жамель Деббуз, що зіграв їх антагоніста, шаха Замана, актори другого плану зіграли в комедійному ключі образи «простого небуржуазного» Парижу – в обрамленні східної казки, стрічці, досить схематичною за декораціями і непоганими костюмами, з антуражем, який не відтіняє драйву та креативу….
Як висновок. «Абсолютно нові пригоди Аладдіна» - це все-таки доросла стрічка «за мотивами», для широкого кола глядачів, які можуть сприйняти навіть не нове прочитання, а просто відв’язний гумор, і поринути у казку – казку для дорослих.
Недзельницький Андрій

«В Багдаде все спокойно…»
Так, в кожному дорослому живе частинка дитини… Дорослі казки все-таки так само наївні, як і дитячі, проте теми – стати султаном, одружитись з принцесою або стати нею, бути улюбленцем жінок, займатись справою «до душі», при цьому…

+2 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 14

Отзывы о фильме Абсолютно новые приключения Аладдина

всего - 4
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Бред полнейший. Мы ушли с полсеанса. Перед нами еще уходили люди. В зале осталось человек 7-10))) Самые крепкие)) Не рекомендуем

ответить

тупейший и бездарнейший фильм. не мучайте ни себя, ни детей. лучше покажите им старые диснеевские мультики про алладина. если просто хотите убить время, лучшее посмотрите в потолок. это будет гораздо интереснее.

ответить

если вы хотите сводить своих детей на этот фильм, ни в коем случае не делайте этого - моральная травма обеспечена! лучше покажите старые диснеевские мультики про алладина. если хотите убить время - лучше посмотрите в потолок

ответить

Фильм никакой, смотреть довольно скучно, первая часть в разы лучше была

ответить
Смотрите также
Охотники за привидениями Я — миллиардер Пляжный бездельник
комедия, фэнтези star 8,1
комедия star 6,1
комедия star 4,6

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее