Закрыть
Наверх Наверх

22 мили
Mile 22

6,6 
189 голосов
Оценить:
IMDB 6,1/10

Страна, год: США, 2018

Жанр: боевик

Режиссёр: Питер Берг

Сценарист: Грэм Роланд

Продюсер: Питер Берг, Стивен Левинсон ...

Джеймс СильваБишоп

Актёры: Марк Уолберг, Джон Малкович, Пурна Джаганнатан, Сала Бэйкер, Лорен Коэн ...

Премьера в Украине: 23.08.2018

Мировая премьера: 16.08.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 4 724 136

Мировые кассовые сборы, $: 66 308 758

Продолжительность: 1 ч. 35 мин.PT1H35M

22 опаснейшие мили должен преодолеть офицер американской разведки, чтобы переправить ключевого свидетеля до аэропорта Индонезии. На кону - разоблачение крупнейшего полититческого сговора.

Интересные факты о фильме "22-я миля":

- Режиссер Питер Берг анонсировал трилогию, если фильм "22-я миля" окупится в прокате.

- Марк Уолберг сыграл главную роль в фильме, а также выступил продюсером и сценаристом.

- "Ground Branch" - рабочее название киноленты. 

- Съемки фильма проходили в Атланте (штат Джорджия) и Колумбии. На одно из мест съемок в Колумбии приезжал президент Колумбии Хуан Мануэль Сантос, чтобы лично приветствовать съемочную команду.

- Это четвертая совместная работа актера Марка Уолберга и режиссера Питера Берга после фильмов "Уцелевший", "Глубоководный горизонт" и "День патриота". 

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 23.08.2018 12:51

22 милі доблесті
«Останній аргумент королів» - так називають у світовій політиці загони швидкого реагування, які є предметом гордощів наддержав. Бійці - люди і над законом і поза правовим полем – іх існування, діяльність, підготовка - цікава і публіцистам документальної…

22 милі доблесті
«Останній аргумент королів» - так називають у світовій політиці загони швидкого реагування, які є предметом гордощів наддержав. Бійці - люди і над законом і поза правовим полем – іх існування, діяльність, підготовка - цікава і публіцистам документальної журналістики і історії, і авторам, що працюють в царині масової культури. Ось і режисера Пітера Берга напівлегенда (доречі, в цій стрічці вона буде не одна) «про таємні загони ЦРУ» надихнула на створення стрічки «22 милі».
Загалом, підоснова та сценарій стрічки виглядає тут досить простими, проте потім з’ясовується, що це не зовсім таки так. Оперативник ЦРУ Джеймс Сілва, керуючи загоном елітних командос, бере штурмом явочну квартиру російської розвідки, - і для керівників останньої вендета стає справою не тільки честі, проте і особистої помсти. Проте, «російська» лінія є все-таки досить другорядною, а основною стає завдання вивезення з міфічної країни Індокар (що загалом є натяком на країни Південно-Східної Азії) Лі Нура - військового, який може розкрити місцезнаходження сировини для створення зброї масового ураження, а також передати компромат на корумповане керівництво держави.
Загалом, «22 милі» стилістично нагадує чисельні стрічки контексту «сутички на вулиця» (потрібно з боями пройти 22 милі від посольства до аеродрому), що тут в прямому сенсі схожі на справжню війну, іноді з недвозначними відсилками до знаменитого індонезійського «Рейду» Гарета Еванса. Загалом сценарні елементи не можна назвати оригінальними, а часто мотивація і аргументація рішення виглядає у контексті «а що це було?». Так, оперативники спецзагону, у перервах між завданнями займаються паперовою роботою, а при кожній новій операції пишуть заяву на звільнення, - використовуючи при цьому весь арсенал техніки і зброї, доступний лише уряду США. Холоднокровністю вони теж не відзначаються, часто нервуючи, а сам герой Марка Волберга тут представлений як вундеркіндом на службі ЦРУ. «Російська» лінія тут представлена шаблонними персонажами, «росіян, що готові на все заради ідеї», і скоріше образами, з таким собі напускним пафосом, які виглядають для мешканців пострадянського простору дещо кумедно. Постановка сутичок на досить непоганому рівні, кадр вирізняє «рваний» темп та холодна гама кольорів картинки, хоча до логіки рішення епізодів часто можна пред’явити певні претензії.
Гра акторів. На мою думку, більш цікавим і рельєфним образом стрічки став образ Лі Нура, що його втілив актор Іко Ювайс, зірка індонезійського «Рейд» – саме він є втіленням незворушності, бажання йти до самого кінця. Образи героїв секретного спецзагону виглядають дещо дивно як для образу представників спецслужб – вони нервують з найменшої дрібниці, зриваються з-пів оберта, хоча свою роботу «знають і вміють» добре. Герой Марка Волберга теж виглядає людиною з дещо сумбурним характером, проте достатньо цільним образом; цікава також епізодична роль Джона Малковича, що втілив координатора «таємних операцій». Персонажі другого плану втілені «на рівні», хоча загалом їм не вистачило певної «родзинки» і харизми.
Щодо висновку. «22 милі» є стрічкою, як на бойовик, з багатьма цікавими задумками, проте які не були втілені вповні, а часто зійшли на штампи. Загалом, фільм можна проглянути між справами, проте, на роль значного представника свого жанру він не претендує.
Недзельницький Андрій

22 милі доблесті
«Останній аргумент королів» - так називають у світовій політиці загони швидкого реагування, які є предметом гордощів наддержав. Бійці - люди і над законом і поза правовим полем – іх існування, діяльність, підготовка - цікава і публіцистам документальної…

+5 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма 22 мили

Кадры к фильму

всего - 28

Отзывы о фильме 22 мили

всего - 5
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Дуже слабкий. Довго збирався переглянути, так би мовити, апетит нагулював, але отримав повне розчарування. Вже на середині фільму було дуже нудно, а персонажі так паскудно прописані, що навіть на улюблених акторів було неприємно дивитися.

ответить

Сюжет странный для американской ленты - в итоге русские победили! )))

ответить

Фільм слабенький без фантазії. Деякі кадри просто жахливо непрофесійні. Сюжет прямолінійний і без логічного кінця. Один раз подивитися можна, щоб просто вбити час, але емоцій ніяких не залишає.

ответить

ответить

ответить
Смотрите также
Терминатор: Фатум Агент Джонни Инглиш: Новая миссия Горячие копы
фантастика, боевик, приключения star 3,9
комедия, экшн star 7,9
комедия, боевик star 7,4

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее