Наверх Наверх

Затерянный город Z
The Lost City of Z

8,1 
66 голосов
Оценить:
IMDB 7,1/10

Страна, год: США, 2016

Жанр: драма, боевик, приключения

Режиссёр: Джеймс Грэй

Сценарист: Джеймс Грэй, Дэвид Гранн

Продюсер: Джеймс Грэй, Деде Гарднер

Перси ФосеттДжек ФосеттНина ФосеттГенрих Костин

Актёры: Чарли Ханнэм, Том Холланд, Сиенна Миллер, Роберт Паттинсон, Энгус МакФадьен ...

Премьера в Украине: 11.05.2017

Мировая премьера: 15.10.2016

Кассовые сборы в Украине, грн.: 1 125 958

Продолжительность: 2 ч. 21 мин.PT2H21M

В центре сюжета - реальная история британского археолога и путешественника Перси Фосетта, который в течение многих лет искал в южноамериканских джунглях затерянные города древних цивилизаций.

Интересные факты о фильме "Затерянный город Z":

- Кинолента "Затерянный город Z" основана на одноименном произведении писателя Дэвида Гранна.

- На роль Перси Фосетта рассматривался Бенедикт Камбербэтч, но из-за занятости на съемках "Доктора Стрэнджа" (2016) ему пришлось отказаться от проекта. 

- Роль главного героя также мог сыграть Брэд Питт. 

- Премьера фильма "Затерянный город Z" прошла на Международном кинофестивале в Нью-Йорке 15 октября 2016 года.


Сеансы в кинотеатрах Киева на вторник 23 мая
Май
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11

Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 3
AVA
Ксения П 21.05.2017 00:07

Фильмы о приключениях всегда привлекают много внимания, а если этот фильм снят на реальных событиях, то есть вероятность, что это будет отличный фильм.
Но только не в тот раз.
Хотя есть и главный герой авантюрист и его верные подельники; и…

Фильмы о приключениях всегда привлекают много внимания, а если этот фильм снят на реальных событиях, то есть вероятность, что это будет отличный фильм.
Но только не в тот раз.
Хотя есть и главный герой авантюрист и его верные подельники; и нехоженые тропы и чудесные пейзажи, а также дикие племена и пираньи, которые обгладывают тело за 3 минуты.
Однако, фильм невероятно нудный и затянутый.
Игра актеров все же доставляет удовольствие, умница Перси Фосетт идеальный во всем, отправляется в географическую экспедицию, со временем он начинает с такой одержимостью верить в свое дело, что волей-неволей начинаешь ему сопереживать.
Его жена, Нина Фосетт понимающая и любящая женщина, которая осталась одна воспитывать детей в ожидании своего мужа. Ее терпение и любовь вызывает восхищение.
Фильм подойдет для просмотра зимним вечером, когда хочется окунуться в приключения и есть на это время.

Фильмы о приключениях всегда привлекают много внимания, а если этот фильм снят на реальных событиях, то есть вероятность, что это будет отличный фильм.
Но только не в тот раз.
Хотя есть и главный герой авантюрист и его верные подельники; и…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
AVA
Andrey Nedzelnitsky 15.05.2017 14:13

Жага мандрів
Епоха географічних відкриттів завжди народжувала героїв – а чи широко відомих, а чи рядових, проте чий внесок був також величезним – оскільки кожна риска на карті давалась людству значними людськими жертвами. Ось і режисер Джеймс Грей взяв за…

Жага мандрів
Епоха географічних відкриттів завжди народжувала героїв – а чи широко відомих, а чи рядових, проте чий внесок був також величезним – оскільки кожна риска на карті давалась людству значними людськими жертвами. Ось і режисер Джеймс Грей взяв за історію свого фільму «Загублене місто Z» життєпис реального дослідника Амазонії – Персі Фоссета.
Отже, початок 20-го сторіччя. Британська Імперія взялась за роль арбітру суперечки між Бразилією та Болівією, а виконання її доручають офіцеру Персі Фоссету. Останній не дуже й в захваті – покинути чарівну і люблячу дружину, сина, проте це єдиний шлях просування по службі. Він береться за завдання, успішно його виконує, проте в нього з’являється «ідея фікс» - знайти загублене місто, яке назвав «Z», разом з однодумцем Генрі Костіном,- місто, яке було би символом цивілізації місцевих індіанців, які на цей час були лише предметом експлуатації місцевих каучукових баронів або ховались в джунглях…
Стилістично фільм має досить міцну структуру сценарію, де власне автори не намагались впадати у якийсь надмірний пафос, хоча і не відійшли від шаблонних прийомів типу картин «протистояння дослідника з консервативним науковим товариством». Власне, можна сказати що в такому стилі зараз знімаються фільми класу National Geographic, що відчувається навіть в роботі з компоновкою кадру – поєднанням інтриги та одночасно демонструвати складність підготовки. Також присутня і ліричний мотив – як образ дружини, що підтримувала захоплення чоловіка, а потім – і сина. В плані декорацій автори намагались не робити їх помпезними, власне взявши за направлення м’які кольори – для змалювання суворих буднів дослідників. Фонова музика органічно переплітається з візуальним рядом.
Гра акторів виконана також в концепції відмови від пафосу. Образ Персі Фоссета – це образ людини яку прям-таки змінюють відкриття – від спочатку скептицизму – до майже одержимості. Актор Чарлі Ханнем здається іноді переграє – проте думаю це зумовлено особливостями сценарного втілення біографії. Роберт Патінсон втілив складний образ помічника Генрі Костіна – від людини, що живе мандрами, до особистості – яка вагається між бажанням іти у нову експедицію і сімейним затишком. Сієнна Мілер розкрила образ дружини мандрівника – Ніни Фоссет – ніжної, люблячої, тої, що підтримає чоловіка у його бажанні пізнати незвідане. З ролей другого плану можна виділити персонажів індіанців – які часто і є прикладом пригноблених корінних жителів, і разом з тим – серед незалежних племен сповідуючи нечувану жорстокість… Досить цікаво, що вирішив поглянути на стрічку «мовою оригіналу з українськими субтитрами» (Планета Кіно) – можна відкрити, яким багатою і емоційно насиченою є оригінальна текстовка картини…
Як висновок. «Загублене місто Z» важко назвати класичним яскравим пригодницьким фільмом, проте це той фільм скоріше про те, що є за лаштунками географічних відкриттів – величезний обсяг праці, важкі умови, шлях уперед – не зважаючи ні на що…
Недзельницький Андрій

Жага мандрів
Епоха географічних відкриттів завжди народжувала героїв – а чи широко відомих, а чи рядових, проте чий внесок був також величезним – оскільки кожна риска на карті давалась людству значними людськими жертвами. Ось і режисер Джеймс Грей взяв за…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
AVA
Yevhen Sadoviy 11.05.2017 16:32

Режисер Джеймс Грей, предки якого походять з єврейської родини у Хмельницькій області, взявся за непросту і майже безпрограшну справу. Тема досліджень та фінішу (не буду спойлерити) експедицій англійця Персі Фосетта одна з найбільш цікавих загадок історії. Відзнято мінімум три документальних…

Режисер Джеймс Грей, предки якого походять з єврейської родини у Хмельницькій області, взявся за непросту і майже безпрограшну справу. Тема досліджень та фінішу (не буду спойлерити) експедицій англійця Персі Фосетта одна з найбільш цікавих загадок історії. Відзнято мінімум три документальних фільми з цієї теми. Усюди пишуть, що Фосетт є прототипом майбутнього Індіани Джонса (дуже несхожі).
В нашому випадку екранізовано сучасну (2009 р.) однойменну книжку про цього британського мандрівника. Девід Гранн (американський журналіст) ще не встиг видати свою одіссею як права на екранізацію було придбано продюсерською агенцією Бреда Пітта, який сам виступає у ролі продюсера і мав за першою версією ще й зіграти головного героя (а потім Камбербетч – ото вже відповідальність була у актора Ханнема!).

У підготовці до перегляду я уважно прочитав записки самого Фосетта, які опублікував його молодший син Брайн у 1953 р. Дві суттєві відмінності. Перша, власне родині полковника присвячено у книзі максимум 1% матеріалу. Діти собі народжувалися, дружина терпляче очікувала. Друга різниця, єдиною ціллю більшості експедицій, особливо до рокового 1914 р. була топографічна зйомка місцевості прикордоння між Перу, Болівією та Бразилією з метою остаточної демаркації кордону і уникнення майбутніх міждержавних конфліктів. Робив він це на замовлення урядів цих країн. Тобто, прочитавши 70% книги, про місто Z, крім передмови, там і не йдеться. З його записок нічого не свідчить про одержимість саме пошуком міста чи золота.

Переглянувши фільм, зрозумілим стає, що підтримувало його в тилу, за спиною усі ці роки надважких експедицій, що давало можливо мінімум 60% заряду енергії, натхнення і т.д. – дружина. Розумна, вродлива, зважена, турботлива мати. Просто ідеал. Навіть самостійно пройшла підготовку до мандрівки в джунглі (у книзі такого нема). Як і на роль головного героя тут вдало підібрана Сієнна Міллер. Влучно, в саму точку.

Фільм довготривалий. Затребуваними будуть терпіння, посидючість. Не буде шаленої гонитви за індіанцями на конях чи навпаки. Трохи стрілянини стрілами як у «Апокаліпсис сьогодні». Просто стежимо за дослідницькою одержимістю військового за фахом, мета якого екзотично, і не лише, дуже цікава. В книзі він припускає, що йдеться скоріше не про інків, а про цивілізацію більш давню, плодами якої останні лише користувалися. Хоча фільм майже на 2,5 год., але у ньому не вмістилося й мізерної долі усіх тих пригод та численних зіткнень зі смертю, що трапилися з протагоністом за роки його мандрівок. Дуже очікував на сцену з чорною пантерою – найстрашнішим звіром на думку туземців, але "тема не розкрита")) Зате перші 15 хвилин присвячено мотивації, поясненню того, що рухало, спонукало майора погодитися на цю роботу в хащах Амазонки.

Загальна оцінка: 9 балів. Дуже вже довго очікував цей фільм. Поточний не низький рейтинг IMDB 7,1 дивує. Мінімум 8,0-8,2.

Деякі нюанси, цікавинки, зауваження:

1. Знаний як англійський «серіальщик» Чарлі Ханнем «ввірвався» до нас в ці дні на екрани одразу з двох постерів. На них він виглядає навіть схожим чином – згадуваний тут фільм і ще «Король Артур».
2. Англійський актор грає англійського дослідника.
3. Тим, кому за 45 пам’ятають радянську акторку Єлєну Соловєй. Побачите її тут.
4. Подивіться на динаміку рейтингу фільмів, у яких знімалася Сієнна Міллер – повзучий стабільний спад.
5. У фільмі не показано як же Фосетт долав мовний кордон, адже іспанської та португальської він не знав.
6. Дуже оригінальні зйомки у племенах справжніх амазонських індіанців, хоча й сучасних.
7. У його книзі про участь в Першій Світовій один абзац. У фільмі є батальні сцени.
8. У своїй книзі він не приділяє уваги тому як наукове товариство Лондона його не сприймало, насміхалося з його планів, ідей…
9. Неспівпадіння з біографічною книгою: а) при зустрічі з індіанцями у фільмі Малні грає на гармошці, у книзі – на акордеоні; б) коли ледь не вмерли з голоду, то підстрелили оленя, а у фільмі чітко говорять і показують веприка; в) в книзі і слова нема про доньку.
10. Вважаю, що у фільмі недостатньо уваги приділили каучуковій лихоманці. А вона добряче пояснює взагалі контекст, в якому та вся територія тоді знаходилася. Хоча мабуть картина тривала б тоді 3 год.
11. У фільмі геть ні слова про можливу одержимість Фосетта до поїздок в ті краї внаслідок захоплення ідеями Блавацької. В одному з документальних фільмів-розслідувань ця версія ледь не як головна висувається. Там цікаво також чому він потащив старшого сина із собою.
12. Костін у книзі «Незавершена подорож» фігурує у парочці експедицій і то епізодично. У фільмі йому віддано третю за значенням роль (Паттінсон із «Сутінків» грає, навіть в одній сцені намастився на обличчі кров’ю, але не тому…)))
13. Жанри: драма, пригоди, мандрівка, біографія, кіноадаптація книги.
14. Усі припущення Фосетта справдилися. Він був правий! І ще й тому слід переглянути фільм.

Режисер Джеймс Грей, предки якого походять з єврейської родини у Хмельницькій області, взявся за непросту і майже безпрограшну справу. Тема досліджень та фінішу (не буду спойлерити) експедицій англійця Персі Фосетта одна з найбільш цікавих загадок історії. Відзнято мінімум три документальних…

+2 / -3
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 22
Затерянный город Z фильм Затерянный город Z фильм с Чарли Ханнэм Чарли Ханнэм в фильме Затерянный город Z Том Холланд в фильме Затерянный город Z Сиенна Миллер в фильме Затерянный город Z лучшый кадр фильма Затерянный город Z смотреть кадр к фильму Затерянный город Z все кадры фильма Затерянный город Z новый кадр к фильму Затерянный город Z интересные моменты фильма Затерянный город Z кадры из Затерянный город Z кадры из фильма Затерянный город Z Затерянный город Z кадры Затерянный город Z картинки фото из Затерянный город Z фото из фильма Затерянный город Z фото к фильму Затерянный город Z Затерянный город Z фото первые кадры из фильма Затерянный город Z фотографии Затерянный город Z Затерянный город Z кадры из фильма

Отзывы о фильме Затерянный город Z

всего - 8
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

мура

ответить
AVA

Страх не спрячешь за нудняком... Побывал бы на их месте- не соскучился бы!

ответить
AVA

Нудняк полный !!! ))) не советую! Лучше посмотрите с тем же Чарли Ханнэмом параллельно идущий Король Артур Гая Ричи - вот то лента !!!

ответить
AVA

Нудный и затянутый и неинтересный. Хотя на этом сайте высокий рейтинг. Больше не буду доверять этому сайту. Фильм мрачный про мучения людей. Не советую никому

ответить
AVA

Слабый сценарий...

ответить
AVA

Это был самый нудный фильм в моей жизни!!! Жалко потраченное время

ответить
AVA

Пока эта реальность частью не пришла в твою жизнь.. И вдруг стало вовсе не нудно, а страшно, ужасно и..лучше мультик про улитку давай посмотрим! )))

ответить
AVA

"Переглянувши фільм, зрозумілим стає, що" ... автор не в ладах з стилістикою.

ответить

Смотрите также

Человек-муравей и Оса
Ant-Man and the Wasp
Червоный
Red
Валериан и город тысячи планет
Valerian and the City of a Thousand Planets
Овердрайв
Overdrive
Мумия
The Mummy
Золото
Gold
Дивергент, глава 4
The Divergent Series: Ascendant
Дорога чести
Road to Paloma
Снеговик
The Snowman