Закрыть
Наверх Наверх

Смертные машины 3D
Mortal Engines

8,2 
164 голоса
Оценить:
IMDB 6,5/10

Страна, год: Новая Зеландия, США, 2018

Жанр: фантастика, экшн

Режиссёр: Кристиан Риверс

Сценарист: Питер Джексон, Филиппа Бойенс

Продюсер: Дебора Форте, Питер Джексон

Таддеус ВалентайнТом НатсвортиШрайк

Актёры: Хьюго Уивинг, Роберт Шиэн, Стивен Лэнг, Джихае, Гера Хилмарсдоттир ...

Премьера в Украине: 06.12.2018

Мировая премьера: 06.12.2018

Бюджет, $: 100 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 13 898 239

Продолжительность: 1 ч. 59 мин.PT1H59M

Глобальный военный конфликт постапокалиптического будущего превратил города в движущиеся машины, которые вступают в схватки между собой за оставшиеся природные ресурсы и технологии.

Интересные факты о фильме "Смертные машины":

- Фильм является экранизацией одноименного романа Филипа Рива.

- Это полнометражный дебют для Кристиана Риверса.

Сеансы в кинотеатрах Киева на воскресенье 16 декабря
Декабрь
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  3
  4
  5
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30

Для покупки билетов в кинотеатр нажмите на время сеанса
Boomer
Премєр 45..60 грн.
Левый зал 45..150 грн.
Multiplex Lavina Mall
Зал 4 250..260 грн.
Зал 13 75..210 грн.
Зал 11 50..210 грн.
Multiplex SkyMall
Зал 8 50..100 грн.
Зал 6 50..210 грн.
Зал 10 (vip) 350..400 грн.
Multiplex Атмосфера
Зал 2 125..175 грн.
Multiplex Караван
Зал 3 50 грн.
Зал 1 50 грн.
Multiplex Комод
Рене 75..210 грн.
Multiplex Проспект
Зал 6 50..210 грн.
Зал 3 75..190 грн.
Баттерфляй Нивки
Синий зал
14:00
Зеленый зал
19:15
21:40
Баттерфляй Ультрамарин
Синий 60..130 грн.
Антрацит 60..140 грн.
Днепр (Ленинград)
Средний зал 50..75 грн.
21:10 (2D)
Жовтень
Сеансы
10:00
13:50 (2D)
15:40
21:10 (2D)
им. Шевченко
Фиолетовый зал 40..70 грн.
Киевская Русь
Малый зал 40..85 грн.
Киото (Россия)
Зал С 40..70 грн.
Зал D 40..50 грн.
Лейпциг
Зеленый 40..95 грн.
Линия кино в ТЦ Аладдин
Зал 3 55..95 грн.
Линия кино в ТЦ Магеллан
Зал 2 55..85 грн.
Линия кино в ТЦ Метрополис
Зал 3 55..85 грн.
Магнат
Синий зал 70..75 грн.
Одесса-кино в ТРЦ "Квадрат"
Зал 4 70..120 грн.
Зал 2 60..110 грн.
Оскар
Фиолетовый 80..120 грн.
Красный 60..120 грн.
Оскар в ТРЦ "Gulliver"
Зал 4 70..180 грн.
Зал 3 100..160 грн.
Планета Кино
Зал 6
Зал 4DX
Зал 1
Спутник
Гамма 50..85 грн.
V.I.P. 80..100 грн.
Факел
Сеансы 50 грн.
Флоренция
Зеленый зал (Новый) 40..100 грн.
Аметист 40..95 грн.
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 06.12.2018 12:53

Безумний Макс Міст
Жанр фентезі – жанр з усталеними канонами, дуже улюблений як письменниками, так і кінематографістами. Своєрідним стандартом стала екранізація «Володаря кілець», проте час не стоїть на місці, і індустрія береться за незвичні в своєму плані сюжети. Ось студія…

Безумний Макс Міст
Жанр фентезі – жанр з усталеними канонами, дуже улюблений як письменниками, так і кінематографістами. Своєрідним стандартом стала екранізація «Володаря кілець», проте час не стоїть на місці, і індустрія береться за незвичні в своєму плані сюжети. Ось студія Universal Pictures представляє «Смертні Машини» (Mortal Engines), - нову приголомшливу епічну пригоду, створену лауреатом премії Оскар Крістіаном Ріверсом («Кінг-Конг) за однойменним романом Філіпа Ріва. Сама стрічка в Україні була представлена компанією B&H на допремьєрному IMAX-показі в кінотеатрі «Планета кіно» - а у широкий прокат фільм вийде з 6 грудня.
Всесвіт «Смертних машин» - це всесвіт пост-апокаліптичного світу після «Шістдесятихвилинної війни» - міста тепер не статичні, а в буквальному сенсі рухаються, змінюючи своє місцеположення. Тут є монстри, як «Лондон», які поглинають невеличкі мирні позеленення, є міста, котрі займаються дрібною злочинністю та работоргівлею. Взагалі, це історія базується на науковій теорії зростання звичайних міст, а саме – муніципального дарвінізму. Продюсер стрічки, Пітер Джексон(Володар кілець), сформулював цю формулу так: «Більші міста харчуються меншими»,- «Менші міста харчуються невеликими містами, а маленькі міста їдять крихітні маленькі містечка. В цьому вони вбачають природну еволюцію». Якщо поглянути ще більш прискіпливо – то історія Лондону – це алегоричне зображення екстенсивної колоніальної політики, притаманної Британській імперії – яка численними завоюваннями змагалась за дешеву робочу силу та ресурси.
…Величезний Лондон захоплює невеличкі міста- і в ньому молодий історик Том Натсворті (Роберт Шієн) крім захоплення історією, ще упадає за дочкою одного з найбільш впливових людей міста інженера Тадеуща Валентайна (Г'юго Вівінг)- Кетрін (Лейла Джордж). Проте після того, як він врятував Тадеуша від замаху – він сам стає вигнанцем, разом з таємничою незнайомкою Естер Шоу – і йому разом з рухом опору прийдеться стати одним з тих, хто змінить історію.
…Загалом, «Смертні машини» - це класичне, більш підліткове, фентезі, в досить незвичному обрамленні. Так, ми знайомі з цим – підлітки дають бій консервативним дорослим, їх завзяття і палкі почуття не зупинять ані зброя, ані традиції. Картинка IMAX 3D дійсно неймовірна, як сама концепція, закладена в сюжет, хоча однозначний канон, - що повторює стиль давніх легенд про роль фатуму - підліткового фільму тут йде буквально до стилю і тексту діалогів. Слід відзначити продуманий стиль декорацій, і яким часто незграбними з точки зору логіки не були механізми, що показані у стрічці – ми можемо сказати: «Вірю!»
Гра акторів. Оскільки сюжет, його основні елементи досить таки традиційні, то вдало підібраному акторському складу було не досить важко «приборкати» їх, так само як Тадеушу – величезне місто і над-зброю. Свою родзинку вносять виконавці головних ролей, хлопця Тома Натсворті зіграв Роберт Шіен, а його подругу по боротьбі - Естер Шоу – акторка Гера Гілмар. І в цьому фільмі велика роль присвчяена сильним жіночим персонажам, як ось лідерці опору Джії (Анна Фенг).
Як певний підсумок. «Смертні машини» - більше підліткова стрічка, яка дійсно зацікавить глядачів цієї вікової категорії, проте її можна розглядати як непоганий вибір в якості дозвілля і для глядачів більш старшого віку, які прагнуть відчути пристрасть і ентузіазм молодості.
Недзельницький Андрій

Безумний Макс Міст
Жанр фентезі – жанр з усталеними канонами, дуже улюблений як письменниками, так і кінематографістами. Своєрідним стандартом стала екранізація «Володаря кілець», проте час не стоїть на місці, і індустрія береться за незвичні в своєму плані сюжети. Ось студія…

+6 / -2
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 3

Другие трейлеры фильма Смертные машины

Кадры к фильму

всего - 14
Смертные машины фильм Смертные машины фильм с Хьюго Уивинг Хьюго Уивинг в фильме Смертные машины Роберт Шиэн в фильме Смертные машины Стивен Лэнг в фильме Смертные машины лучшый кадр фильма Смертные машины смотреть кадр к фильму Смертные машины все кадры фильма Смертные машины новый кадр к фильму Смертные машины интересные моменты фильма Смертные машины кадры из Смертные машины кадры из фильма Смертные машины Смертные машины кадры

Отзывы о фильме Смертные машины

всего - 26
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

НЕОБЫЧНЫЙ ФИЛЬМ. Смотрел с удовольствием. Превосходно передали атмосферу постапокалипсиса: мрачный пейзаж, гигантские следы от колес "городов"... да и игра актеров на уровне. Те, кому нравиться DARK, меня поймёт.

ответить

Огидна антихристиянська і антиєвропейська фабула, мастурбування на міф прр казкову країну на Сході, де всі люди добрі і милі. Феміністична дічь. Бой-дєвка мстить злому мужику за свою добру-хорошу матір. І бійциці, звісно, жінки. Ну і дайвьорсіті, звісно

ответить

Фильм состоит из набора клише, обратный отсчет и остановка в последние секунды, под дулом пистолета получасовые изъяснения, влюбленные взгляды главных героев будучи на волоске от смерти... фигня полная, еще и затянут до невозможности.

ответить

Ну книжку читав, таке. Сподіваюсь Пітер Джексон зррбить краще (Володар Перснів теж був книгою, нк сильно, але фільм- свмі знаєте) )

ответить

Фильм очень динамичный, от начала и до конца напряженный, переживаешь за героев, в общем супер, рекомендую любителям экшна

ответить

фильм понравился,хоть и тошнило от динамики.Для носителей слабого вестибулярного аппарата тяжеловато,но смотрела на одном дыхании снимая и одевая очки,так легче и садитесь подальше.На минутку.мне 56 лет, вроде и не для моей аудитории снято,но мне зашло.

ответить

Супер фильмец для любителей экшна, постапокалипсиса и творений Питера Джексона.

ответить

Фiльм дуже сподобався. Дивіться в 3D не пожалкуєте. Дивлячись цей фільм звертайте увагу на те, що автор насправді хотів сказати, яку глобальну картину в світі він описує. Фільм Має прихований пiдтекст.

ответить

ох и фильм... динамика зашкаливает. Он очень нестандартный и напряженный - и эта напряженность даже не в том мега количестве спецэффектов, а в их содержании - вроде бы и все просто, старо и довольно обыденно, но как обыграли... круто+++

ответить

это не пустая фантастика - здесь каждый герой имеет "нужные" оттенки, качественно сыграны... а экшн-сцены - захватывают.. словила себя на мысли, что первые минут 20 - вообще не двигалась... как и соседи... советую 3д формат - это того стоит

ответить

Фильм хороший,правильно кто-то написал -кому понравился трейлер,поноавится и фильм.Довольно зрелищный.

ответить

Смотрите также

Человек-паук: Вокруг вселенной
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Аноним
Anon
На расстоянии дыхания
Just a breath away (Dans la brume)
Титан
The Titan
Доктор Кто: Дважды во времени
Doctor Who: Twice Upon a Time
Отряд самоубийц 2
Suicide Squad 2

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее