Закрыть
Наверх Наверх

Плохие времена в "Эль Рояле"
Bad Times at the El Royale

6,9 
495 голосов
Оценить:
IMDB 7,5/10

Страна, год: США, 2018

Жанр: триллер

Режиссёр: Дрю Годдард

Сценарист: Дрю Годдард

Продюсер: Дрю Годдард, Джереми Латчем

Билли ЛиЭмили СаммерспрингДэниел ФлиннЛарами Сеймур Салливан

Актёры: Крис Хемсворт, Дакота Джонсон, Джефф Бриджес, Ник Офферман, Джон Хэмм ...

Премьера в Украине: 11.10.2018

Мировая премьера: 27.09.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 808 271

Продолжительность: 2 ч. 22 мин.PT2H22M

В отеле "Эль-Рояль", расположенном на границе штатов Калифорния и Невада, встречаются семь незнакомцев со своей подноготной. В течение одной ночи им представится возможность исправить свои проступки перед тем как попасть в ад. 

Интересные факты о фильме "Плохие времена в "Эль Рояле"":

- Это вторая совместная работа Криса Хэмсворта с Дрю Годдардом, ранее они вместе работали над фильмом "Хижина в лесу" (2012)

- Сценарий фильма "Плохие времена в "Эль Рояле"" был засекречен и передан продюсерам лично в руки с последующим возвращением копии.

- Для роли в фильме Крис Хемсворт похудел на 10 килограмм.

- Рассел Кроул рассматривался на одну из ролей в фильме.

- Том Холланд и певица Бейонсе также могли сняться в фильме.

- Съемки киноленты "Плохие времена в "Эль Рояле"" проходили в Бернаби и Ванкувере (Канада).

Сеансы в кинотеатрах Киева на субботу 20 октября
Октябрь
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  26
  27
  28
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11

Для покупки билетов в кинотеатр нажмите на время сеанса
Boomer
Левый зал 45..125 грн.
12:15
Multiplex Lavina Mall
Зал 8 50..210 грн.
Зал 13 75..190 грн.
Зал 1 250..260 грн.
Multiplex SkyMall
Зал 8 75..190 грн.
Зал 4 50..210 грн.
Зал 10 (vip) 350..400 грн.
Multiplex Атмосфера
Зал 3 260..350 грн.
Multiplex Караван
Зал 2 65..150 грн.
12:25
Multiplex Проспект
Зал 3 50..210 грн.
Wizoria
Зал 5 55..190 грн.
12:20
Баттерфляй Гатне
Теракот зал
13:30
18:00
22:55
Баттерфляй Космополит
Желтый зал 55..110 грн.
Баттерфляй Ультрамарин
Красный 45..110 грн.
Днепр (Ленинград)
Средний зал 60..75 грн.
Жовтень
им. Шевченко
Фиолетовый зал 40..70 грн.
Киевская Русь
Малый зал 50..70 грн.
Кинотеатр Киев
Красный 50..100 грн.
Киото (Россия)
Зал С 40..70 грн.
Лейпциг
Желтый 40..75 грн.
12:00
Линия кино в ТЦ Аладдин
Зал 3 45..85 грн.
Линия кино в ТЦ Магеллан
Зал 1 45..75 грн.
Линия кино в ТЦ Метрополис
Зал 3 45..75 грн.
Одесса-кино в ТРЦ "Квадрат"
Зал 4 90..110 грн.
Оскар
Вишневый 75..100 грн.
Оскар в ТРЦ "Gulliver"
Зал 5 450 грн.
Зал 1 55..140 грн.
Планета Кино
Зал 9
Зал 7
RE'LUX
Спутник
Дельта 70..85 грн.
V.I.P. 80..90 грн.
12:05
Флоренция
Малый зал 40..75 грн.
Аметист 40..65 грн.
11:45
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 11.10.2018 12:04

Готель розплати
Жанр нуару можна вважати самобутнім жанром американського кінематографу. Загалом, це напрям чорно-білого кіно, що зародився в 40-і – на початку 50-х років, що відображав атмосферу песимізму, недовіри, розчарування і цинізму, характерну для західного суспільства під час Другої світової…

Готель розплати
Жанр нуару можна вважати самобутнім жанром американського кінематографу. Загалом, це напрям чорно-білого кіно, що зародився в 40-і – на початку 50-х років, що відображав атмосферу песимізму, недовіри, розчарування і цинізму, характерну для західного суспільства під час Другої світової війни і в перші роки Холодної війни. Друга хвиля захоплення подібною тематикою, після певного періоду економічного піднесення відбулась у першій половині 70-х, на тлі війни у В’єтнамі – проте вже і у кольорі – і отримали назву нео-нуару Так, до цього жанру звертались і пізніше, і ось в 2018 режисер і сценарист Дрю Годдард представив стрічку Погані часи у "Ель Роялі" (Bad Times at the El Royale) в традиціях даного напряму – яка виходить у прокат з 11 жовтня, і яка є представлена компанією UFD.
За основу в даному випадку взятий типовий сюжет, який здасться ніби-то знайомим, про людей, незнайомців, для яких ця поїздка відкриє темні сторінки їх минулого, а для когось – стане роковою. Отже, в готель «Ель-Рояль» приїжджають незнайомці - священик Деніел Флінн, комівояжер Ларамі Сеймур Салліван, хіпарка Емілі Саммерспрінг,співачка Дарлін Світ, власне, це царство молодого конс’єржа, а пізніше до них приєднається лідер напівтоталітарної секти, авантюрист Біллі Лі. Багато з них хто носить маски, а багато кого вже просто зламані життям.
Якщо подивитись, то Погані часи у "Ель Роялі" – це масштабний нарис, зріз США початку 70-х, що постали з кризою безкінечної війни у В’єтнамі, що виснажувала країну. Загалом автор розігрував як і типове «протистояння незнайомців в замкнутому отелі», найближчим з подібних картин можна назвати недавню стрічку «Готель «Артеміда», так і поряд з цим кожен персонаж отримав свою окрему, повноцінну біографію у вигляді окремого сюжету. Автор (власне це той приклад коли режисер реалізовував свій сценарій «на всі 100»)не йшов на компроміси в контексті зробити стрічку компактною, і можна зрозуміти, що значний хронометраж (майже дві з половиною години) тут цілком виправданий. Так, фільм має досить тривалий час розкачки сюжету, і навіть він набуває динамізму, проте все ж так само не починає бути «скомаканим». За цей час ми можемо познайомитись і з культом сект «дітей квітів», і з епохою просто тотального шантажу та контролю, апогеєм якого незабаром стане «вотергейтський скандал», і темних сторін і таємниць людини – розкаяння від неможливості щось змінити, світу «кар’єри через ліжко», домашнього насильства, збочень багатих, впливових і знаменитих. Автор не випустив ні єдиної деталі, можна відзначити важливу роль діалогів, майстерну операторську роботу, стилізовану кольорову гаму під «плівку». Взагалі ми маємо такий собі «нео-нуар» про нео нуар в чистому вигляді…
Гра акторів. Власне, це відмінно підібраний і підігнаний склад акторів, як відомих нам, так і з якими ми знайомі менше. Так, серед «чиї імена у всіх на слуху» - це Дакота Джонсон (хіпарка Емілі Саммерспрінг), Джефф Бріджес у ролі отця Деніала Флінна, або Кріс Гемсворт – лідер секти Біллі Лі; менш знайомі – це Сінтія Эріво, що зігрла співачку Дарлі Світ, і Джон Хемм – успішного комівояжера, що є ніби образом успішного чоловіка 60-х – 70-х… Сам готель є теж ніби діючою особистістю – він ніби символізує занепад старих часів, перед новою епохою..
Як підсумок. Погані часи у "Ель Роялі" – це дійсно визначний, образний нарис США 70-х, що лежить на кордоні (як і сам отель між Каліфорнією та Невадою) між арт-кіно та популярним кіно, буде цікавим для поціновувачів історії Америки, стрічкою для вдумливого глядача, на яку потрібно налаштуватись, посунувши поспіх буденного життя - і яка точно не залишить вас байдужою.
Недзельницький Андрій

Готель розплати
Жанр нуару можна вважати самобутнім жанром американського кінематографу. Загалом, це напрям чорно-білого кіно, що зародився в 40-і – на початку 50-х років, що відображав атмосферу песимізму, недовіри, розчарування і цинізму, характерну для західного суспільства під час Другої світової…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 14
Плохие времена в "Эль Рояле" фильм Плохие времена в "Эль Рояле" фильм с Крис Хемсворт Крис Хемсворт в фильме Плохие времена в "Эль Рояле" Дакота Джонсон в фильме Плохие времена в "Эль Рояле" Джефф Бриджес в фильме Плохие времена в "Эль Рояле" лучшый кадр фильма Плохие времена в "Эль Рояле" смотреть кадр к фильму Плохие времена в "Эль Рояле" все кадры фильма Плохие времена в "Эль Рояле" новый кадр к фильму Плохие времена в "Эль Рояле" интересные моменты фильма Плохие времена в "Эль Рояле" кадры из Плохие времена в "Эль Рояле" кадры из фильма Плохие времена в "Эль Рояле" Плохие времена в "Эль Рояле" кадры

Отзывы о фильме Плохие времена в "Эль Рояле"

всего - 14
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

А мені фільм сподобався. Сюжет має мінімум кліше, непередбачуваний та присутня інтрига. Словом - клас!

ответить

Так и не до сидели до конца ....... пару раз засыпал (вечерний сеанс) . Сзади человек вообще заснул , при чем крепко .... Реально оооочень затянут сюжет. Эти резкие , громкие звуки как типа в фильме ужасов только раздражали.

ответить

От куда такая высокая оценка - не понятно. Фильм очень затянут и уныл. Показатель, что абсолютно все кто были в кинотеатре смотрели в телефоны на часы, по нескольку раз. За весь фильм 3 экшн сцены, которые больше похожи на скримеры... Не тратьте время

ответить

п.с. алe трeкі і звук - на висоті!

ответить

Ідeя “Мерзенноі вісімки” Тарантіно, алe сильно розвeдeний водою, слабкий сюжeт та рeжисура, нeдинамічний, сирий. Фінал щe гіршe. Дeякі фільми нe варто дивитись вдругe, а цeй і впeршe нe варто

ответить

Не понятно откуда такие высокие оценки у этого фильма?! Ведь многие по среди фильма вставали и уходили. А те кто остались досмотреть, то у всех было разочарование от сюжета.

ответить

Ти зараз просто описала враження людей від "скаженого весілля".

ответить

Друзья, не тратье время и деньги на эту ерунду, абсолютно нет смысла у фильма, глупый сюжет в котором на протяжении 2.20 ч сплошное кровавое месиво, концовкой была разочарована! Ни о чем просто!

ответить

Криваве місиво - це якраз те що потрібно!

ответить

Если бы оно там было, он был бы хоть немного интересен. Здесь же 2 часа и 10 минут мутной тягомотины и 10 минут кровавых пострелушек. С Димой полностью согласен, это омерзительная восьмерка разбавленная водой. От себя добавлю, что разбавлял гомеопат.

ответить

Самый тупой фильм который я видел за свою жизнь!!!! Я киноман, и очень люблю триллеры, но это гавнище ещё редкое!!!! Во первых это ВЕНСТР а не триллер, а во вторых это говно из говна!!! Я все сказал.....

ответить

А что самое высокоинтеллектуальное , что вы видели ?

ответить

походу яйца судьбы)

ответить

Вау, який акторський склад! Піду на фільм обов'язково.

ответить

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее