Закрыть
Наверх Наверх

Киборги
Кіборги

9,1 
398 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2017

Жанр: драма, боевик

Режиссёр: Ахтем Сеитаблаев

Сценарист: Наталия Ворожбит

Продюсер: Иванна Дядюра

Актёры: Макар Тихомиров, Андрей Исаенко, Виктор Жданов, Александр Пискунов, Роман Ясинский ...

Премьера в Украине: 07.12.2017

Продолжительность: 1 ч. 52 мин.PT1H52M

"Киборги" - художественная кинолента о событиях на Донбассе, а именно - о борьбе украинских защитников за Донецкий аэропорт в сентябре 2014 года. 

Интересные факты о фильме "Киборги":

- Консультантами фильма выступили военнослужащие, оборонявшие аэропорт. По их словам, воссозданная атмосфера полностью передала реальную обстановку тех событий.

- Персонажи фильма имеют своих реальных прототипов в жизни, а пять основных действующих лиц играли актёры, выбранные среди более 150 украинских артистов.

- Половину бюджета фильма составили средства Государственного кино Украины. Всего на создание ленты ушло 47 млн грн.

Сеансы в кинотеатрах Киева на понедельник 11 декабря
Декабрь
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  27
  28
  29
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7

Для покупки билетов в кинотеатр нажмите на время сеанса
Wizoria
Зал 6
15:00
Зал 2
12:30
Зал 1
19:30
21:45
Баттерфляй De Luxe
10:00
12:15
14:30
16:45
19:00
21:15
Баттерфляй Гатне
11:15
13:30
15:45
18:00
20:15
22:30
Баттерфляй Кантри
11:15
13:30
15:45
18:00
20:15
22:30
Кинотеатр Киев
Синий 50..100 грн.
Красный 70..100 грн.
Киото (Россия)
Зал С 40 грн.
Зал В 60..85 грн.
Лейпциг
Красный 65..80 грн.
Зеленый 40..65 грн.
Ленинград
Большой зал 60..75 грн.
Линия кино в ТЦ Аладдин
Зал 1 45..75 грн.
Линия кино в ТЦ Магеллан
Зал 1 45..70 грн.
Линия кино в ТЦ Метрополис
Зал 3 45..70 грн.
Магнат
Синий зал 60..65 грн.
Одесса-кино в ТРЦ "Квадрат"
Зал 4 45..65 грн.
Зал 3 60..80 грн.
Зал 2 55..75 грн.
Оскар
Красный 50..95 грн.
Оскар в ТРЦ "Gulliver"
Зал 4 75 грн.
Зал 3 75 грн.
Зал 1 125 грн.
Планета Кино
Зал 8
Зал 7
Зал 3
Зал 2
Зал 1
RE'LUX
Проминь
Театр 40..60 грн.
Спутник
Альфа 50..80 грн.
Украина
Красный 40..80 грн.
Факел
Сеансы 50..55 грн.
Флоренция
Синий 40..85 грн.
Красный 60..85 грн.
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky 05.12.2017 13:59

Битва за Аеропорт
Війна на Сході України коштувала тисячі життів, як військових, так і цивільних громадян. Об’єктивних перспектив її завершення ще нема, - і незважаючи на той факт, що інтенсивність бойових дій значно вщухла, її вплив відчувається вже в кожному…

Битва за Аеропорт
Війна на Сході України коштувала тисячі життів, як військових, так і цивільних громадян. Об’єктивних перспектив її завершення ще нема, - і незважаючи на той факт, що інтенсивність бойових дій значно вщухла, її вплив відчувається вже в кожному аспекті життя країни – політичному, економічному, інформаційному, вона стала об’єктом міжнародних перемовин, що часто нагадують торги – проте все так само гинуть люди. Однією з легендарних військових операцій, легендарної для обох сторін, стала Битва за аеропорт – оборона Донецького Аеропорту ім. Прокоф’єва (у трьох страшних літерах – ДАП, разом з прилеглими територіями – селищами Піски, Спартак та містом Авдеєвка), між ЗСУ, солдатами добровольчих батальйонів, і просто – добровольців - з однією сторони, та військовим угрупуванням ДНР, до якого зазвичай зараховують і кадрових російських військових – з іншої. За цю неймовірну складну тему і взявся режисер Ахтем Сеїтаблаєв за сценарієм Наталії Ворожбит у своєму фільмі «Кіборги».
Отже, сюжет розгортається в контексті загону бійців з шістьох чоловік, що прибули на ротацію, і які утримують один з базових рубежів величезного терміналу – Субота (Андрій Ісаєнко), Серпень (В'ячеслав Довженко) – твердий і вправний командир, Гід (Роман Ясіновський), Мажор (Макар Тихомиров), Старий (Віктор Жданов), та Марс. Багато хто з них прийшов за покликом серця, відмовився від блискучих кар’єр – як ось «Мажор», а декому, як ось «Старому» - «прийшла повістка». Власне, в локальних боях вони повинні утримати оборону, а також іноді змушені вести контрнаступальні та диверсійні операції, захоплювати полонених, а також спілкуватись з представниками ДНР при обміні.
Власне, можна відзначити режисуру відмінної якості, автори не намагаються робити героїв у вигляді «суперсолдатів», і саме через те, що ці люди, зі своїми слабостями, змогли утримувати один з найскладніших, стратегічний з точки зору вогневого контролю околиць Донецька, рубіж, вони і були названі «кіборгами». Ми бачимо таких багато в чому різних людей – одні з них спілкуються російською, хтось дивиться на історію країни з точки зору націоналізму, хтось вбачає майбутнє країни в «складному» варіанті, побудови. Досить динамічно поставлені і сцени, що стосуються бойових зіткнень, проте основний контекст стрічки полягає в тому, що війна - все рівно зло, яке іноді просто неможливо проігнорувати. про що розмірковує і штатний психолог, проте вправний терапевт і хірург - боєць «Псих»
Власне, структура стрічки була б однорідною і композиційно цільною, якби регулярно автори не вводили досить довгі, такі, що випадають з контексту, і часто досить пафосного формату, діалоги-роздуми пов’язати події «тут і зараз» з усією історією України, намаганням розібратись з контекстом – коли все пішло не так, шукаючи першопричини а чи в СРСР, а чи в корупційно сформованій вертикалі влади, що втрималась і після Майдану, відділити складову зовнішнього впливу Росії від протиріч, що склалися в Україні протягом сторіч, самі події Майдану, європейський вибір…
Щодо «протилежної сторони». «Сепаратистів» показують головним чином як «сірі плями» у вогневих сутичках, проте у полоні та під час перемовин супротивник виглядає у вигляді цілком рельєфних персонажів, цілком реальними людьми, мотиви і вчинки яких автори намагаються зрозуміти, . Головним чином це військові з російськими паспортами, які або симпатизують ДНР, або просто виконують наказ. Хоча найбільш суперечливим є діалог з полоненим - саме мешканцем Донецька, технологом-добровольцем, батько якого був донецьким шахтарем, як і батько бійця з позивним «Серпень», що був гірником на Закарпатті і які прожили ледь більше п’ятдесятирічного віку. Представник сепаратистів вірить що захищає ДНР від фашизму, а представник українських ЗСУ - що їх вибір наблизить країну до європейських стандартів життя, проте вони лише воюють «тут і зараз»…
Отже, як певний висновок. На перший погляд, багато в чому це фільм, вирішений все-таки в пропагандистському ключі, який є у кожної держави - проте не одіозному, все-таки багато в чому будучи глибоко сміливим, глибоко цінним саме в контексті мужності авторів взятись за цю тему. Чи по факту, чи між рядків можна прочитати віконвічну трагедію України, країни, що в результаті постійних протиріч, завжди була ласим шматком для різного роду зовнішніх впливів. Питання їх подолання автор в дечому залишає глядачеві, проте беззаперечно і вповні віддає данину шану героям ДАП – «кіборгам». Символічно, що сам фільм є учасником програми #ЯНебайдужий фонду «Повернись живим», 5 гривень з кожного проданого квитка надійдуть саме в нього – на допомогу сім’ям загиблих українських військових в Донецькому аеропорту.
Недзельницький Андрій

Битва за Аеропорт
Війна на Сході України коштувала тисячі життів, як військових, так і цивільних громадян. Об’єктивних перспектив її завершення ще нема, - і незважаючи на той факт, що інтенсивність бойових дій значно вщухла, її вплив відчувається вже в кожному…

+22 / -5
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2

Другие трейлеры фильма Киборги

Кадры к фильму

всего - 59
Киборги фильм Киборги фильм с в фильме Киборги Андрей Исаенко в фильме Киборги в фильме Киборги лучшый кадр фильма Киборги смотреть кадр к фильму Киборги все кадры фильма Киборги новый кадр к фильму Киборги интересные моменты фильма Киборги кадры из Киборги кадры из фильма Киборги Киборги кадры Киборги картинки фото из Киборги фото из фильма Киборги фото к фильму Киборги Киборги фото первые кадры из фильма Киборги фотографии Киборги Киборги кадры из фильма фото из фильма Киборги бесплатно картинки из Киборги картинки к фильму Киборги фото из Киборги в Киборги Киборги с фильмы с участием роли роли в кино кадры из фильмов актеры в фильме Киборги новые фото Киборги новые картинки Киборги новые кадры Киборги Киборги фотографии свежие кадры к Киборги эпизоды из Киборги кадры фильма Киборги Киборги фильм Киборги фильм с в фильме Киборги Андрей Исаенко в фильме Киборги в фильме Киборги лучшый кадр фильма Киборги смотреть кадр к фильму Киборги все кадры фильма Киборги новый кадр к фильму Киборги интересные моменты фильма Киборги кадры из Киборги кадры из фильма Киборги Киборги кадры Киборги картинки фото из Киборги фото из фильма Киборги фото к фильму Киборги Киборги фото

Отзывы о фильме Киборги

всего - 78
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

Я з першої хвилі мобілізації. Добре памятаю, як легко було розумітися з хлопцями з добробатів (20 батальйон територіальної оборони м. Дніпро(петровськ)). Вони буквально рвалися в бій. Пізніше взнав, що багатьох, кого знав, вже немає в живих.

ответить
AVA

Сьогодні переглянули фільм всією родиною.Фільм нам усім сподобався.Зал був повний і аплодував на титрах.Дякуюємо!!!

ответить
AVA

Ще не ходив, але обов'язково піду. Не в Інтернеті вкрадене подивлюся, а саме піду до кінотеатру.

ответить
AVA

Сильный фильм

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

Запорожье. Полный зал. При титрах, зал аплодировал. Спасибо создателям фильма, но еще больше - от всего сердца, Спасибо всем кто защищал и защищает Украину!

ответить
AVA

Ми ходили всією сім`єю. Чоловік, я і мої сини: 22 і 12 років. Фільм дуже сподобався нам усім. Після фільму зал аплодував, жінки плакали. Показати цей фільм треба не тільки в Україні, а й за кордоном. Не соромно буде.

ответить
AVA

Чудовий фільм! Раджу подивитися всім жителям мирної частини України. Бо з настанням темряви, щодня на сході починається війна і більшість людей про це навіть не здогадуються. Знаю не за чутками, сам відслужив в АТО, якраз за 3км. від терміналу.

ответить
AVA

Фільм дуже крутий. Однозначно треба дивитись.

ответить

Смотрите также

Отважные
Thank You for Your Service
Уотергейт. Крушение Белого дома
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White Hous
Мама!
Mother!
Оно приходит ночью
It comes at night
Рокки
Rocky
Сырое
Raw
Роковое искушение
The Beguiled