Закрыть
Наверх Наверх

Хищники
Crawl

6,6 
162 голоса
Оценить:
IMDB 6,2/10

Страна, год: США, 2019

Жанр: фантастика, ужасы

Режиссёр: Александр Ажа

Продюсер: Александр Ажа

Хейли КеллерДейв Келлер

Актёры: Кая Скоделарио, Барри Пеппер, Росс Андерсон, Энсон Бун, Джордж Сомнер ...

Премьера в Украине: 11.07.2019

Бюджет, $: 17 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 7 402 698

Мировые кассовые сборы, $: 87 132 735

Продолжительность: 1 ч. 27 мин.PT1H27M

Ураган разрушительной силы обрушивается на Флориду. Главная героиня отважно спасает своего тяжело раненного отца и вместе они пытаются спастись от наводнения, которое несет за собой еще больше разрушений и смертей.

Интересные факты о фильме "Хищники":

- Это вторая киноработа режиссера Александра Ажа. В 2010 году он выступил в качестве режиссера фильма "Пираньи 3DD".

- На создание киноленты "Хищники" создателей вдохновили события, которые проходили во время урагана "Florence".

- Фильм стал 5-й совместной работой режиссера Александра Ажа и оператора Максима Александра после киноработ "Кровавая жатва", "У холмов есть глаза", "Зеркала" и "Девятая жизнь Луи Дракса".

- Съемки фильма "Хищники" проходили в Белграде (Сербия) с августа по сентябрь 2018 года.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 15.07.2019 00:45

Смертельний поєдинок
Людина – головний хижак планети, проте іноді реальність змінює ролі. Так, іноді сама людина, загалом часто що не мала до руйнації жодного відношення – стає жертвою. Такого роду ситуації регулярно обігрувались в кіномистецтві, цей жанр викристалізувався після появи…

Смертельний поєдинок
Людина – головний хижак планети, проте іноді реальність змінює ролі. Так, іноді сама людина, загалом часто що не мала до руйнації жодного відношення – стає жертвою. Такого роду ситуації регулярно обігрувались в кіномистецтві, цей жанр викристалізувався після появи «Щелеп» Спілберга – і загалом тварин наділяли додатковою силою, агресією та інтелектом – щоб зробити хоч якось рівною людині. Так, цього разу мені випала нагода оглянути стрічку режисера Александр Ажа «Хижаки» (Crawl) - я дивився її в 2D версії, проте більш вимогливі глядачі, наприклад київського СінемаСіті можуть переглянути і у форматі 4DX – якщо звісно доповнена реальність і фінансові можливості їм «по зубах»
Отже, історія стрічки – це історія дівчинки Гейлі Келлер, що бореться за місце в команді по плаванню, - і перед настанням урагану вирішує провідати батька Дейва в зоні шторму – і опиняється в пастці. Так, в них лише невеличка частина підвального приміщення, а вода несе смерть, чи як стихія, чи як місце полювання хижаків. Проте їх суперником стає і ураган – в них зовсім мало часу, щоб потрапити у безпечне місце.
Загалом, стрічка вийшла достатньо динамічною – її можна переглядати на одному диханні. Загалом, головна сіль картини – в тому що герої, як розуміємо, «малі американці» самі відчайдушно боролись за своє місце «під сонцем». Гейлі загартувало життя, коли вона бореться за стипендію, батько – за рідний дім, і власне ця твердість (а для дівчини – фізична форма) є головною у боротьбі з хижаками - аллігаторами. Останніх автори сценарію наділяють прям таки маніакальним бажанням полювати виключно на людей, причому для різних їх наполегливість зовсім різна. Відчуваються певні шаблони такого кіно, проте операторська робота надає фільму додаткового драйву, дивитись його справді цікаво, тим більш, що особливого акценту на натуралізмі нема. Кожний наступний епізод для героїв «піднімає ставки» і складність в грі виживання; сам сценарій досить вміло скомпонований, на симбіозі викликів «хижаки-стихія», проте відчувається, що знайти родзинку автори на меті не ставили. Звуковий супровід вправно доповнює екранне дійство, якісно, проте не більше.
Гра акторів. Головні і основні персонажі – це батько і донька, яким самим доводилось виживати в непростому світі, і яких відповідно зіграли актори Кая Скоделаріо та Баррі Пеппер. Так, і поєдинок з крокодилами – це лише продовження складного життєвого поєдинку, повсякденної праці, бажання перемогти – порівняно з алігаторами вони виглядають більш щиро.
Як висновок. «Хижаки» - така собі стрічка на раз, величезним внеском в її якісне виконання якої є внесок акторського складу, більше трилер, аніж фільм жахів, скоріше перше, аніж друге. Так, її можна порадити поціновувачам даного жанру, ба навіть тим, хто хоче чогось погостріше…
Недзельницький Андрій

Смертельний поєдинок
Людина – головний хижак планети, проте іноді реальність змінює ролі. Так, іноді сама людина, загалом часто що не мала до руйнації жодного відношення – стає жертвою. Такого роду ситуації регулярно обігрувались в кіномистецтві, цей жанр викристалізувався після появи…

+2 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Хищники

Кадры к фильму

всего - 11

Отзывы о фильме Хищники

всего - 2
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Понравился. Зрелищный и эмоциональный

ответить

Нормас ! Челюсти отдыхают! )))

ответить
Смотрите также
Водитель для копа Зоопарк Приключения маленького Реми
комедия, боевик star 7,4
семейный star 5,8
приключения, семейный star 7,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее