Закрыть
Наверх Наверх

Цена правды
Mr. Jones

8,8 
305 голосов
Оценить:
IMDB 7,0/10

Страна, год: Польша, Великобритания, Украина, 2019

Жанр: триллер, исторический

Режиссёр: Агнешка Холланд

Сценарист: Андреа Халупа

Продюсер: Клаудия Смея, Станислав Дзидзич ...

Гарет ДжонсАда БруксУолтер Дюранти

Актёры: Джеймс Нортон, Ванесса Кирби, Питер Сарсгаард, Яков Ткаченко, Олег Драч ...

Премьера в Украине: 28.11.2019

Мировая премьера: 10.02.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 3 970 940

Продолжительность: 2 ч. PT2H0M

В 1930-е годы СССР посещает молодой британский журналист Гарет Джонс с целью взять интервью у Сталина. Став очевидцем беспощадного террора и народных страданий, Гарет рискуя жизнью пишет статью о совершенно другой стороне советской утопии. 

Интересные факты о фильме "Гарет Джонс":

- Киноработа создана на основе истории британского журналиста Гарета Джонса, который освещал правду об СССР сталинских времен.

- Это художественная обработка реальных фактов биографии Гарета Джонса.

Сеансы в кинотеатрах Киева на воскресенье 8 декабря
Декабрь
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  25
  26
  27
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  14
  15
  17
  18
  19
  20
  21
  22

Boomer
Правый зал 70..125 грн.
Cinema Citi
Зал 7 80..110 грн.
Зал 5 80..130 грн.
Зал 4 80..130 грн.
KINOMAN
Сеансы
10:30
14:45
19:00
21:20
23:40
Multiplex Lavina Mall
Зал 13 50..215 грн.
Multiplex SkyMall
Зал 3 90..215 грн.
Multiplex Атмосфера
Зал 3 250..350 грн.
Зал 2 125..175 грн.
Multiplex Караван
Зал 1 50 грн.
Multiplex Комод
Гринько 90..215 грн.
Multiplex Проспект
Зал 7 90..215 грн.
Зал 4 55..190 грн.
Wizoria
Зал 5 75..100 грн.
Баттерфляй Нивки
Бордо
20:40
22:55
Баттерфляй Ультрамарин
Синий 55..120 грн.
Днепр (Ленинград)
Средний зал 40..70 грн.
Жовтень
Киноман 45..75 грн.
12:10
Аншлаг 65..115 грн.
14:20
19:00
Планета Кино
Зал 1
15:20
20:10
22:30
Планета Кино (River Mall)
Cinetech 2D
12:00
20:45
Спутник
Гамма 50..65 грн.
Флоренция
Синий 40..100 грн.
Зеленый зал (Новый) 40..100 грн.
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 2
Оксана Чередник 30.11.2019 02:58

«На вас усіх заготовлені долари та кулі, кого не куплять, того вб’ють»

Коли рейтинги західних критиків не дотягують до 7 з 10, шедевру очікувати не варто. Була приємно здивована. Адже пішла подивитися стрічку в пам’ять загиблої рідні та щоб знати,…

«На вас усіх заготовлені долари та кулі, кого не куплять, того вб’ють»

Коли рейтинги західних критиків не дотягують до 7 з 10, шедевру очікувати не варто. Була приємно здивована. Адже пішла подивитися стрічку в пам’ять загиблої рідні та щоб знати, як бачать нашу трагедію на Заході.

Позитив

Кінострічка надзвичайно багатопланова: проводяться історичні паралелі між недалеким минулим та сучасністю, піднімається проблема журналістської етики, є відсилка до сатирично-філософських робіт Оруела.

Але головною стає вічна філософська тема протистояння добра та зла. Сам фільм побудовано в чорно-білих тонах. Добро та зло показані як абсолютні категорії. Немає «своєї правди». Немає виправдань ні тим, хто цинічно переслідує власні інтереси, ні тим хто, ховається за «інтереси держави», ні тим, хто виправдовує жертви заради великої мети.
Більш того, фільм настільки жорстко таврує фарисейство, що образ антипода Гарета – Дюметрі несподівано отримує якусь воландівську привабливість

Така от непопулярна сьогодні нетолерантність підкреслюється чорно-білим зображенням українського апокаліпсису. Ця частина стрічки займає порівняно не багато часу, але вона дуже сильна.
Автор грає на контрастах. Коли Гарет Джонс повертається у звичайне сите життя, воно починає сприйматися ним як інша «несправжня» реальність і це почуття передається глядачу.
На мою думку, остання частина стрічки – найсильніша, оскільки саме вона показує, як рухає людиною голос совісті. Варто відмітити чудову гру головних героїв. Якщо не рахувати Оруела, що час від часу читає власний текст, то їх тільки троє: рафінований цинік Дюметрі, наївний шукач правди Гарет Джонс та журналістка Ада Брукс, перед якою стоїть страшний вибір: або нацистська Німеччина, або більшовицький СРСР.

Усі інші герої зливаються в одне сите самовдоволене огидно товсте обличчя «звичайної людини», за мовчазною згодою якої твориться все зло світу. Філософська тема чудово підкреслюється уривками Оруела, які несподівано отримують зовсім інше звучання.

Стрічка ставить жирний знак дорівнює між НКВДістом, який вихваляється, що в нього вдома завжди повно їжі та ситим британським журналістом – їм обом хочеться вірити, що масштаби трагедії перебільшені, а жертви потрібні заради майбутнього щастя. Але насправді всі чудово знають, що все це далеко не так.

Негатив

З недоліків, які кидаються у вічі – надзвичайна кількість ляпів, які псують враження. Сучасні будинки в сільській місцевості. Одежа міліціонерів у Москві. Загалом Москва – найгірша частина фільму, як на мою думку.

Щоб ви зрозуміли наскільки це важливо переповім враження моєї мами, що добре пам’ятає голод 46/47 років: «Зовсім не схоже на Україну. Але хліб, хліб справжній показано. Саме такий хліб видавали на пайку. Чорний, важкий.» Отакі моменти – це як якір, що пов’язує ірраціональний жах з реальністю. Що це було. Це дійсно було. Тут. Ще вчора.

Якби я не прочитала статтю сценариста і продюсера фільму Андреа Халупи про Дюранті, то вважала б сюрреалістичну вечірку художньою вигадкою: «Дюранті був дуже непростою фігурою. Є документальні підтвердження, що він брав участь у чорних «магічних» оргіях в 1920-х роках в Парижі разом зі знаменитим сатаністом Алістером Кроулі, тим самим, який надихнув Міка Джаггера написати Sympathy for the Devil. Дюранті відвідував найбільш дикі вечірки в Москві, на одній з них, подейкували, молодих хлопця і дівчину частково замурували в стіну і залишили там на всю ніч…».

Надзвичайно прикро, що цих помилок легко було б уникнути. І це не обійшлося б в таку вже високу ціну. Тому за ляпи варто зняти 2 бала.
Але в цілому фільм надзвичайно сильний і безумовно вартий перегляду – 8 з 10.

«На вас усіх заготовлені долари та кулі, кого не куплять, того вб’ють»

Коли рейтинги західних критиків не дотягують до 7 з 10, шедевру очікувати не варто. Була приємно здивована. Адже пішла подивитися стрічку в пам’ять загиблої рідні та щоб знати,…

+6 / -2
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Катерина Ремез 29.11.2019 11:34

Перше, що потрібно знати про фільм "Ціна правди" це те, що він створений на реальних подіях... На жахливих подіях, що відбувалися в Україні в 1932-1933 роках.
В основі фільму лежить біографічна історія британського репортера Гарета Джонса, який не дивлячись на…

Перше, що потрібно знати про фільм "Ціна правди" це те, що він створений на реальних подіях... На жахливих подіях, що відбувалися в Україні в 1932-1933 роках.
В основі фільму лежить біографічна історія британського репортера Гарета Джонса, який не дивлячись на ризик для його кар'єри і, власне, для життя відправляється до України, де стає свідком жорстоких репресій, страшного голоду та знущань нам українським народом. Побачена ним картина абсолютно суперечить кремлівській пропаганді про щасливе і сите радянське життя, що лунає на увесь світ. Джонс вирішує розповісти світу страшну правду. Саме записи з його щоденника згодом стануть підґрунтям для роману Джорджа Орвелла «Колгосп тварин».
Крім цього у фільмі показано протистояння Гарета Джонса з Волтером Дюранті, американським журналістом, який очолював московське бюро газети «Нью-Йорк Таймс» і наполегливо заперечував Голодомор у своїх роботах.
Фільм знятий лауреаткою “Золотого глобусу” й номінанткою на “Оскар” Аґнєшкою Голланд. На мою думку, вона вдало передала атмосферу тих часів, показану на контрасті між бенкетуючими чиновниками кремля та помираючими від голоду українськими селянами. Подекуди у фільмі відсутні діалоги і ця тиша ніби дає відчути всю безвихідь, у якій опинилися у той час українці.
Головну роль у фільмі грає британський актор Джеймс Нортон, відомий завдяки ролі Андрія Болконського в британській екранізації роману "Війна і мир". Варто зазначити, що актор чудово впорався з роллю талановитого, відважного і дещо наївного репортера, який вирішує йти проти системи, всупереч усім ризикам, що загрожують йому.
Такі роботи як «Ціна правди» потрібно знімати і необхідно дивитися усім без виключення, як у нашій країні, так і поза її межами, адже вона чітко показує жахливий вплив радянської системи на долі мільйонів людей.

Перше, що потрібно знати про фільм "Ціна правди" це те, що він створений на реальних подіях... На жахливих подіях, що відбувалися в Україні в 1932-1933 роках.
В основі фільму лежить біографічна історія британського репортера Гарета Джонса, який не дивлячись на…

+8 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 13

Отзывы о фильме Цена правды

всего - 18
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Знятий класно. Це що стосується костюмів, декорацій чи гри акторів. Сценарій також сильний. Можливо що хотілося "сильнішої бомби" в кінці. Тема важка і надзвичайно актуальна. Тому раджу усім. П.с. ледь стримав сльози

ответить

Дуже сильний фільм. Варто дивится всім, щоб зрозуміти відношення світової спільноти до москви і до України.

ответить

Странно, что поляки снимают фильм про массовый голод, который не имеет к ним ни какого отношения и является трагедией другого народа, но при этом не снимают фильмы про геноцид поляков.

ответить

Земля Довженка - це фільм знятий в 1930 році і є більшовицькою пропагандою трагедії одного Василя, а цей фільм, крім біографії журналіста, показує трагедію цілого народу на фоні антилюдського московсько-комуністичного режиму

ответить

На мою думку, всім варто переглянути цей фільм

ответить

хороший фильм, особенно нужно смотреть тем кто думает что можно "дагаваритца с мацквой"

ответить

Дуже добре, що з'являються такі фільми які відкривають нові сторінки в історії Голодомору. Але як на мене, сам фільм зроблений трохи топорно

ответить

Тема Голодомору - 10% фільму. Як мазок до фону в авторитрній, НКВДшній державі і пригод журналіста в ній. Фільм про Гарета Джонсона, про політику, про корупцію... Не про Голодомор. Поки нічого жахливішого і правдивішого, ніж "Земля" не зняли.

ответить

Оговорилась. Не "Земля" - фільм "Голод-33".

ответить

Потрібний фільм

ответить

Хороший фильм, советую идти. Показывает СССР со стороны иностранных журналистов и скрытие преступлений. Снято неплохо.

ответить
Смотрите в кинотеатрах
Зов предков Новое британское кино - 2019 Свадебный год
приключения star 10
фестиваль star 2,9
комедия star 6,5

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее