Закрыть
Наверх Наверх

Джокер
Joker

7,7 
562 голоса
Оценить:
IMDB 8,9/10

Страна, год: США, 2019

Жанр: драма, боевик, криминал

Режиссёр: Тодд Филлипс

Сценарист: Тодд Филлипс, Скотт Сильвер

Продюсер: Тодд Филлипс, Мартин Скорсезе

Артур Флек / ДжокерМюррей ФранклинСофи ДюмондПолицейский из Департамента полиции ГотэмастриптизершаПенни ФлекАльфред Пенниворт

Актёры: Хоакин Феникс, Роберт Де Ниро, Зази Битц, Ши Уигхэм, Брайан Коллен ...

Премьера в Украине: 03.10.2019

Мировая премьера: 03.10.2019

Бюджет, $: 55 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 64 765 472

Продолжительность: 2 ч. 2 мин.PT2H2M

Новая история легендарного и неуловимого преступника Готэм Сити Джокера. Никто ничего не знает о его прошлом... Когда он появляется в городе, ему без труда удается подняться на самый пик преступного синдиката и возглавить список главных врагов самого Бэтмена.

Интересные факты о фильме "Джокер":

- Роль Джокера предлагали Леонардо ДиКаприо, но актер отказался, ради съемки в фильме Квентина Тарантино "Однажды в Голливуде".

- На главную роль рассматривались Брэдли Купер, Джейк Джилленхол, Адам Драйвер, Джеймс Франко, Пол Дано, Иван Реон и Билл Скарсгард.

- В киновселенной DC Джокера уже играет Джаред Лето, однако новый фильм об антигерое станет самостоятельным проектом, рассказывающим его предысторию.


Сеансы в кинотеатрах Киева на субботу 19 октября
Октябрь
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  30
  1
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  24
  25
  26
  27
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  28
  29
  30
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24

Boomer
Правый зал 70..125 грн.
KINOMAN
Сеансы
10:00
11:30
12:30
13:55
15:00
17:30
19:20
20:00
22:30
Баттерфляй Нивки
Синий
12:50
15:10
21:40
Днепр (Ленинград)
Средний зал 40..75 грн.
им. Шевченко
Синий зал 40..70 грн.
Киевская Русь
Малый зал 50..85 грн.
Киото (Россия)
Зал С 40..75 грн.
Зал D 40..65 грн.
Лейпциг
Синий NEW 2 40..95 грн.
Красный 40..100 грн.
Зеленый 40..85 грн.
Линия кино в ТЦ Аладдин
Зал 4 55..95 грн.
Линия кино в ТЦ Магеллан
Зал 2 55..85 грн.
Зал 1 55 грн.
Линия кино в ТЦ Метрополис
Зал 3 55 грн.
Зал 2 55..85 грн.
Одесса-кино в ТРЦ "Квадрат"
Зал 2 75..110 грн.
Оскар
Оранжевый 80..120 грн.
Красный 80..120 грн.
Оскар в ТРЦ Smart Plaza
Сеансы
18:50
20:20
22:40
Планета Кино
Зал 9
11:50
14:25
16:50
19:15
21:40
Зал 8
14:30
17:00
22:00
Зал 7
10:50
Зал 5
21:30
Зал 4
12:30
RE'LUX
12:15
19:45
22:15
RE'LUX
19:00
Планета Кино (River Mall)
RE'LUX
12:30
20:00
RE'LUX
14:30
22:00
RE'LUX
16:30
19:00
Cinetech 2D
21:10
Cinetech 2D
23:45
Cinetech 2D
15:00
19:15
Спутник
Дельта 55..90 грн.
Бета 75..100 грн.
Флоренция
Синий 40..100 грн.
Зеленый зал (Новый) 40..100 грн.
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 5
Дмитро Кушнір вчера в 11:57

Подивився "Джокера". Варто зазначити, що якщо повністю абстрагуватись від всесвіту DC і Готему, то сам по собі фільм доволі хороший. Гра акторів, діалоги, постановка сцен.

Але є два великих "але".

По-перше, всі знайомі з історією Бетмена знають, що Джокер був…

Подивився "Джокера". Варто зазначити, що якщо повністю абстрагуватись від всесвіту DC і Готему, то сам по собі фільм доволі хороший. Гра акторів, діалоги, постановка сцен.

Але є два великих "але".

По-перше, всі знайомі з історією Бетмена знають, що Джокер був не просто злочинцем, а ГЕНІАЛЬНИМ злочинцем. Так, дещо божевільним, але геніальним. Він був настільки крут і прораховував настільки складні комбінації, що протистояти йому (і то не з 100% успіхом) міг тільки Бетмен, з усіма своїми ґаджетами, технічною базою та фінансовую потужністю. А в фільмі нам показали ображеного психопата, у котрого остаточно зірвало дах після того, як він перестав приймати таблетки. Неврівноваженість очевидна, а от геніальністю навіть і не пахне. Хоча певний інтелект персонаж має. Отже, особистість Джокера в фільмі, що мав показати його становлення, не розкрито. Кореляція між персонажем фільму та його образом в інших фільмах про Бетмена практично відсутня. Не вірю.

По-друге. Мені дуже не подобається головна ідея, що практично нав'язується глядачу: про вину суспільства в цілому (і ненажерливих багатіїв зокрема) в тому, що Артур Флек остаточно падає на темну сторону і стає Джокером. В наші голови протягом фільму буквально вдовблюється думка про те, що головний герой став вилупком саме тому, що його ображали, не чули, нехтували ним, а часом навіть принижували. А ще тому, що в фінансовому плані він практично постійно балансував на межі виживання. Ой ні, хлопці і дівчата, ніякі злидні і навіть знущання не зроблять з нормальної (нехай навіть і неврівноваженої) людини такого жорстокого вилупка, яким він показаний в кінці трансформації своєї особистості. Лівакам дуже не хочется цього визнавати, але зазвичай вилупки є просто вилупками, і не варто звинувачувати в цьому суспільство чи оточення.

Підсумовуючи: Джокер в даному фільмі не відповідає своїм подальшим (згідно хронології подій у всесвіті) вчинкам в плані здібностей, метаморфоза персонажа неправдоподібна і загалом фільм - триумф лівацького інфантилізму. Маю передчуття, що Голівуд ще не раз годуватиме нас подібним в майбутньому. На жаль.

Подивився "Джокера". Варто зазначити, що якщо повністю абстрагуватись від всесвіту DC і Готему, то сам по собі фільм доволі хороший. Гра акторів, діалоги, постановка сцен.

Але є два великих "але".

По-перше, всі знайомі з історією Бетмена знають, що Джокер був…

+0 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Ольга Омельченко 14.10.2019 17:09

NB Обережно, багацько спойлерів!)

І знову про «перетрахування» основ – фільм Джокер.
Джокер – не перший фільм про те, як реально добрий хлопчина перетворюється на гівнюка під впливом життєвих обставин.
Та, мабуть, один із найяскравіших. Я не пам’ятаю ні такої…

NB Обережно, багацько спойлерів!)

І знову про «перетрахування» основ – фільм Джокер.
Джокер – не перший фільм про те, як реально добрий хлопчина перетворюється на гівнюка під впливом життєвих обставин.
Та, мабуть, один із найяскравіших. Я не пам’ятаю ні такої тиші в наповненому вщент поркорном і людьми залі, ані сміху після кривавих убивств. Автори фільму примушують глядачів захоплюватися естетикою безнадійності, жорстокості, психопатії, бачити у насильстві чи не єдиний вихід з цього потворного місива тіл, сміття, душ і будинків.
Картина (як і в інших фільмах про Бетмена) епічна. Велике місто, що перебуває в епіцентрі урагану насильства і класової ненависті, і посеред усього цього – маленький хлопчик Артур, який більш за все хоче бути хорошим сином для своєї хорошої матері. Бо бути завжди усміхненим і щасливим – це правильно і за це тебе будуть хвалити, любити і навіть можуть показати по телевізору у популярному телешоу Мюррея Франкліна.
Хоррор у фільмі – не у вбивствах. Хоррор у облуді, в якій виросла дитина і яка обплутує її з ніг до голови, не даючи вивільнитись, бодай вдихнути на мить чистого повітря.
- А чи існував я у минулому? – нескінченну кількість разів запитує Артур.
- А чи було насправді те минуле, де я існував? – наступне, не озвучене запитання.
Фільм зображує як почувається дитина, бажання якої ігноруються, а мрії нікого не цікавлять. Син, який ніжно доглядає старіючу матір в усіх інтимних і непривабливих моментах, стикається з повною байдужістю, повіряючи їй справді важливі для нього речі – про заповітну мрію чи перше побачення.
Світ Артура перевертає догори дригом дещиця правди. Хлопчик, чиї бажання та інтереси завжди і всіма ігнорувалися, який не навчився реалізувати свої інстинкти назовні – вивільняє їх через гнів.
І от – колишні ідоли скинуті з п’єдесталів. Цінності відкинуті як непотріб.
І порожнечу, що утворилася, заповнює гнів. Гнів, який вирвався на волю, стає новою цінністю і новим богом.
Бог помер.
Славімо його!
Так говорив Заратустра.
Брехунів скинуто з п’єдесталу.
Матір вбито.
Лже-друга вбито.
Мюррея Франкліна вбито.
Місто вільне.
Вільне не «для» чого, а «від» чого.
"Мені немає чого втрачати і мене нічого не обмежує", - говорить Джокер.
Готем перетворився на кривавий безум, посеред якого – людина, яка бачила своє покликання у тому, щоб дарувати радість. У авторів фільму дійсно своєрідне та непересічне почуття гумору і найкривавіші моменти розцвічені неповторною іронією.
Насправді ж ключовим питанням фільму є влада. Влада одних людей над іншими. Дорослих над дітьми. Сильних світу цього – політиків, шоуменів – над натовпом. Влада у її здатності створювати світи, визначати реальність, в якій живуть і формуються душі залежних людей.
Мати створює світ для сина, називає його не інакше як Щасливчиком і він мріє дарувати людям радість і сміх. Натомість отримуючи самі копняки, нерозуміння і насмішки. Дитина живе у світі фантазій душевно хворої жінки, сприймає її бачення за реальність. Саме тому Артур і не бачить себе у цьому світі, і мучиться питанням чи існує він взагалі чи ні.
Вейн і Франклін створюють світ для Готем-сіті, вони диктують мешканцям що є добром, а що злом, над чим сміятися, а що піддавати осуду. Багатій і шоумен називають натовп клоунами, ставляться до людей як до стада нижчих істот і примушують їх почуватися і поводитися відповідно.
Питання що краще – бути хорошим, виправдовуючи очікування більшості, чи бути собою – у Джокері вирішується однозначно. Бути собою. Звільнитися від влади чужих богів, страху, осуду, побачити світ і себе такими, як вони є, вийти з матриці чужих очікувань, випустити на волю себе, свій гнів, інстинкти, фрустрацію.
І ще Джокер говорить приятелю: «Іди, я тебе не зачіплю, ти єдиний хто був добрим до мене».
І не використовує силу щодо жінки, любові якої прагне.
В діях Джокера є логічна обумовленість. Ти – поганий, помри. Ти – хороший, живи.
Він несе людям звільнення від брехунів. Як раніше – радість і сміх.
Але не несе нічого собі.
Він може вивільнити себе, свій гнів. Але йому нічим себе наповнити.
Бо він маленький хлопчик, якого ніхто ніколи не любив.
Загублене в жорстокому і нерозумному світі дитя, скалічене, ув’язнене і прив’язане до батареї.
Жорстокість породжує ще більшу жорстокість. Ідея, що слідує через весь фільм і виводиться у ранг аксіом завдяки неповторній естетиці та грі Хоакіна Фенікса.
В моєму житті навряд би щось змінилося, якби я не подивилася Джокера. Позаяк прості істини не часто викладаються у школах – добре що вони доносяться до глядача у такий доступний спосіб як кіно.

NB Обережно, багацько спойлерів!)

І знову про «перетрахування» основ – фільм Джокер.
Джокер – не перший фільм про те, як реально добрий хлопчина перетворюється на гівнюка під впливом життєвих обставин.
Та, мабуть, один із найяскравіших. Я не пам’ятаю ні такої…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Anna Rakitina 09.10.2019 15:06

Посмотрела нашумевший фильм "Джокер" в самом любимом кинотеатре Синема Сити и получила море удовольствия, комфорт, цены и качество картинки меня радует! И так о фильме...
Почему Джокер является “правильным” фильмом и вселяет надежду на то, что супергеройские блокбастеры могут быть…

Посмотрела нашумевший фильм "Джокер" в самом любимом кинотеатре Синема Сити и получила море удовольствия, комфорт, цены и качество картинки меня радует! И так о фильме...
Почему Джокер является “правильным” фильмом и вселяет надежду на то, что супергеройские блокбастеры могут быть сугубо личными, интимными и очень человечными даже, когда речь идет о таком злодее, как Джокер? На эти и все другие вопросы можно ответить углубляясь в магию игры персонажей и суть каждого гениального кадра.

"Джокер" – это фильм, о котором сейчас говорят все! Фильм рассказывает о преобразовании Артура Флека из угнетенного, забитого неудачника, в героя, которым он себя считает, причём порой это лишь в его фантазиях. В последний раз мы видим Артура выходящим из комнаты для допросов в Государственной больнице Аркхем, вскоре после триумфальной ночи, когда он убил Мюррея Франклина и стал иконой бунтарского движения.

Феноменальная игра Хоакина Феникса просто завораживает и восхищает, его перевоплощение на столько правдоподобное и зрителю порой кажется, что он наблюдает за реалиями, нежели за картинкой фильма. И Джокер - персонаж, который по праву можно считать чуть не самым интересным злодеем, то точно уникальным

Один и важным структурных аспектов Джокера - насколько мал внутренний мир Артура, у него есть только воображаемые друзья, любовь, признание в его альтруизме касательно своей матери и гениальности, особенности в своем творчестве.

На протяжении всего фильма, пока Артур погружается в жестокое насильственное безумие, огромное количество людей поддерживают его прямо под носом, как будто подсказывая, что зверские преступления прям необходимы данному обществу во благо справедливости. К концу фильма Артур полностью принимает действия людей, которые полностью стали его последователями и выглядит настоящим лидером в этот триумфальный момент.

Джокер – это история происхождения злодея и совсем не та версия, которую мы привыкли видеть на страницах комиксов и на большом экране. К концу фильма Артур Флек прямо просит людей называть его Джокером и широкая улыбка из его собственной крови, и правда кажется, подтверждает это.

Безусловно, могу оценить фильм по самой высокой шкале, т.к послевкусие от просмотра остается на длительное время, хочется анализировать психологию актера, понять проблему личного характера героя и общества, в целом, сопереживать и сочувствовать, понимать и ужасаться…

Посмотрела нашумевший фильм "Джокер" в самом любимом кинотеатре Синема Сити и получила море удовольствия, комфорт, цены и качество картинки меня радует! И так о фильме...
Почему Джокер является “правильным” фильмом и вселяет надежду на то, что супергеройские блокбастеры могут быть…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Джокер

Кадры к фильму

всего - 12

Отзывы о фильме Джокер

всего - 59
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Каждый увидит свое, в зависимости от своего опыта и уровня образованности. Если закрывать глаза на таких людей и продолжать принижать их достоинство, то последствия будут плачевными. Фильм заставляет увидеть мир глазами этих людей и задуматься...

ответить

Нверное я тупой, но делать с психически больного человека героя как-то не очень, а если те кто посмотрят захотят повторить и в глубине души оправдают себя этим фильмом. Да общество несправедливо с самого начала. Джунгли тоже несправедливы. Но жить надо.

ответить

Но фильм тупой отстой. Знал бы и бесплатно не пошел.

ответить

Каждый увидит свое, в зависимости от своего опыта и уровня образованности. Если закрывать глаза на таких людей и продолжать принижать их достоинство, то последствия будут плачевными. Фильм заставляет увидеть мир глазами этих людей и задуматься...

ответить

Важкий депресивний фільм...

ответить

Я думаю клованов у нас и так выше крыши, уже ими давимся чтоб очередное вот это смотреть(

ответить

Очень сильно ! Марвелистам и ДиСиаунам, просьба не беспокоиться ))))

ответить

Фільм дуже класний! Вартий перегляду. не хотіла на нього йти, бо ну дуже погані відгуки були. з кінозалу вийшла з дивним відчуттям зтурбованості. Насправді в фільмі дуже глибокий смисл.

ответить

Фильм оставил странное ощущение какой-то опустошенности. Идею я поняла -зло порождает зло. Жил себе мужчина и никого не трогал, но постоянные издевательства над ним привели к его жестокости. Не смотря на это, фильм не очень понравился.

ответить

Перегляд даного фільму нікому не рекомендую. Я була дуже вражена, коли його переглядала, про психічно хворих людей і так всі знають, в чому ж досі сенс роботи???

ответить

Хуже фильма еще не видел. И более аморального фильма не видел.

ответить

10 из 10. просто отличный фильм. не про то, как чувак валит, а про то, какие люди среди нас. на что могут быть способны. заставляет задуматься. и да, эффекты тоже сделали свое дело

ответить

То что показано в фильме это цветочки, а не люди. Просто ангелы. Люди среди нас ты где живешь ?

ответить
Смотрите в кинотеатрах
Операция "Колибри" Невинный Йети
триллер star 6,8
драма star 4,8
мультфильм, приключения, анимация star 7,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее