Закрыть
Наверх Наверх

Ветреная река
Wind River

9,3 
91 голос
Оценить:
IMDB 7,5/10

Страна, год: Великобритания, Канада, США, 2017

Жанр: триллер, боевик, криминал

Режиссёр: Тейлор Шеридан

Сценарист: Тейлор Шеридан

Продюсер: Элизабет А. Белл, Браден Афтегуд

Джейн БеннерКори ЛамбертМэттУилма ЛамбертБенНатали Хэнсон

Актёры: Элизабет Олсен, Джереми Реннер, Джон Бернтал, Мартин Сенсмейер, Джулия Джонс ...

Премьера в Украине: 17.08.2017

Мировая премьера: 21.01.2017

Кассовые сборы в Украине, грн.: 502 727

Мировые кассовые сборы, $: 4 138 505

Продолжительность: 1 ч. 50 мин.PT1H50M

Молодая агент ФБР получает задание по расследованию убийства в индейской резервации. Местные суровые погодные условия усложняют расследование и агент обращается за помощью к местному охотнику на хищников из Департамента рыболовства и охоты.

Интересные факты о фильме: "Ветреная река":

- Это первый самостоятельный проект Тэйлора Шеридана, на котором он выступил в роли и режиссера, и сценариста. 

- На роль главного героя претендовал Крис Пайн, однако он выбыл из проекта.

- Это третьи совместные съемки Элизабет Олсен и Джереми Реннера, ранее они играли вместе в картинах "Мстители: Эра Альтрона" (2015) и "Первый Мститель: Противостояние" (2016).

- В процессе съемок Элизабет Олсен подверглась снежной слепоте — воспалению глаз, вызванному солнечными лучами, отраженными от снежного покрова. 

- Съемки киноленты проходили в Парк-Сити (Юта). Здесь же проводится кинофестивале "Сандэнс", где 21 января 2017 года состоялась премьера фильма. 

- В программе "Особый взгляд" Каннского кинофестиваля фильм получил приз за режиссуру. 

Сеансы в кинотеатрах Киева на среду 23 августа
Август
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  31
  1
  2
  3
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17

Для покупки билетов в кинотеатр нажмите на время сеанса
Boomer
Ексклюзив 40..90 грн.
21:50
Multiplex Караван
Зал 2
22:20
им. Шевченко
Зеленый 35..40 грн.
16:00
19:40
Магнат
Красный зал 30..55 грн.
21:30
Оскар
Сеансы 60 грн.
Оскар в ТРЦ "Gulliver"
Зал 6 60..120 грн.
22:30
Планета Кино
Зал 9
10:15
14:20
18:20
Зал 5
22:30
Проминь
Кино 40..45 грн.
21:00
Спутник
Омега 40..75 грн.
21:30
Старт
Сеансы 35..40 грн.
15:30
Флоренция
Малый зал 40 грн.
21:50
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky позавчера в 00:27

Там, де не живе удача…
Життя американських індіанців завжди була «незручною темою» американської історії, минулого і сьогодення – незважаючи на їх теперішній зростаючий вплив на усі грані життя США. Проте і зараз, значна частина корінного населення так і живе в…

Там, де не живе удача…
Життя американських індіанців завжди була «незручною темою» американської історії, минулого і сьогодення – незважаючи на їх теперішній зростаючий вплив на усі грані життя США. Проте і зараз, значна частина корінного населення так і живе в так званих «резерваціях». Власне, на цю проблему, крізь призму детективної історії, поглянув режисер і автор сценарію Тейлор Шерідан у драматичному трилері «Вітряна ріка», що отримав перемогу за режисуру в конкурсі «Особливий погляд» Канського кінофестивалю.
…Єгер, Корі Ламберт, переживає важку частину свого життя – його сім‘я розвалюється, проте, вироблена у спілкуванні з природою, життєва мудрість та сила волі, дозволяють йому прийняти виклик обставин. Одного разу, будучи відрядженим до резервації Вітряна Ріка, він стикається з убивством молодої дівчини, і – згадуючи трагедію з власного життя, намагається допомогти агенту ФБР Джейн Бенер. Разом їм прийдеться зіткнутись з бюрократичною машиною і проблемами території з «особливим статусом».
На чому можна акцентувати увагу – це, думаю, на соціальній проблематиці фільму – причому автори не намагаються робити це з певним епатажем або апломбом. Так, «Вітряна ріка» - це місцевість, яку часто ігнорують правоохоронні органи, молоді хлопці втягуються у наркоманію, а дівчата мріють поїхати звідси, вийшовши заміж. Тут «немає удачі, яка є в містах» - ти або перемагаєш, або суворі умови не дають тобі шанс на виживання. І – ще, – неймовірна, прекрасна і сувора природа Вайомінгу – сліпучій діамантовий сніг, гори, ліси, де багато хижаків, людина або гартується, або просто вмирає. Операторська робота вповні передає зв‘язок внутрішнього світу героїв з тими подіями, що кидають їм виклик. Так само, автори намагаються відмовитись від усіляких сентиментів та «фольклористики», передають і поточний конфлікт індіанців і компаній, що замаються відбутком корисних копалин - проте саме ця щирість важкого побуту додають особливої атмосфери. Фільм, його перебіг – неквапливий, проте зовсім не нудний – скоріше, наповнений змістом і логікою…
Гра акторів власне відповідає сценарному задуму – без прикрас, проте з глибоким розкриттям образів. Так, Джеремі Ренер втілив образ слідопита Корі Ламберта – звичайної людини, що має силу заглянути в обличчя небезпеці, проте не втративши людські цінності. Він не говорить гучних фраз – проте самим своїм прикладом передає твердість іншим. Образ акторки Елізабет Олсен — агента ФБР Джейн Бенер, це образ дівчини, яка вперше зіткнулась з серйозним викликом, справою, з якою в контексті роботи – лтше одна від відомства, проте єгер стан їй наставником. Так само і інші мешканці – вони є або переможеними, або знайшли щось особливе – в цій негостинній частині країни.
Можна сказати, що цей фільм можна назвати представником жанру «інше кіно». Того прошарку кінематографу, що лежить на межі артхаусу і все-таки популярного кіно, того кіно, в якому відчувається лекало «мейнстріму», що робить його доступним сприйняття в контексті масового кінопрокату, проте з підняттям актуальних проблем. Власне, думаю, що в більшості він буде цікавий уважному і вдумливому глядачу – будь-якого дорослого віку.
Недзельницкий Андрій

Там, де не живе удача…
Життя американських індіанців завжди була «незручною темою» американської історії, минулого і сьогодення – незважаючи на їх теперішній зростаючий вплив на усі грані життя США. Проте і зараз, значна частина корінного населення так і живе в…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 15
Ветреная река фильм Ветреная река фильм с Элизабет Олсен Элизабет Олсен в фильме Ветреная река Джереми Реннер в фильме Ветреная река Джон Бернтал в фильме Ветреная река лучшый кадр фильма Ветреная река смотреть кадр к фильму Ветреная река все кадры фильма Ветреная река новый кадр к фильму Ветреная река интересные моменты фильма Ветреная река кадры из Ветреная река кадры из фильма Ветреная река Ветреная река кадры Ветреная река картинки

Отзывы о фильме Ветреная река

всего - 1
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

Добротный фильм. Стоит посмотреть. 8 из 10.

ответить

Смотрите также

Вдовы
Widows
Праведник 2
The Equalizer 2
Ренегаты
Renegades
Терминатор 2: Судный день
Terminator 2: Judgment Day
2Pac: Легенда
All Eyez on Me
Выстрел в пустоту
Shot Caller
Такси 2
Taxi 2
Время бешеных псов
Hunter’s Prayer