Наверх Наверх

Процесс
The trial: The state of Russiz vs Oleg Sentsov

7,8 
5 голосов
Оценить:

Страна, год: Эстония, Польша, Чехия, 2017

Жанр: документальный

Режиссёр: Аскольд Куров

Актёры: Олег Сенцов, Дмитрий Динзе, Наталья Каплан, Геннадий Афанасьев, Александр Кольченко

Премьера в Украине: 06.04.2017

Продолжительность: 1 ч. 10 мин.PT1H10M

Уведомить о выходе фильма в прокат

Ok

Олег Сенцов – український режисер, активіст Євромайдану і уродженець Криму. Після анексії півострова Росією він став активним супротивцем окупації. У травні 2014 року ФСБ заарештувало Сенцова, звинуватило його у плануванні терактів і вивезло до Москви. Після року ув’язнення його було засуджено до 20 років колонії – попри те, що свідоцтва з боку звинувачення були надані під тиском, а докази у справі – відсутні. Олег Сенцов своєї провини не визнає.
Режисер фільму Аскольд Куров стежить за процесом суду і спробами сім’ї Олега, його друзів та адвокатів звільнити режисера з в’язниці. Прикрий процес викликав протести по всьому світу: Європейська кіноакадемія і низка всесвітньо відомих кінематографістів – Педро Альмодовар, Вім Вендерс, Агнешка Голланд, Кен Лоуч, Джонні Депп та інші – закликали звільнити Сенцова. Розслідування Аскольда Курова поступово розкриває абсурдну і лячну кафкіанському історію про те, як будь-яка людина може стати жертвою безжальної державної машини.
Світова прем’єра фільму відбулася на 67-му Берлінському кінофестивалі.

Рецензии к фильму

всего - 0

К сожалению, рецензий к фильму «Процесс» в данный момент ещё нет. Но Вы можете быть первым пользователем, который её напишет.

Для того чтобы написать рецензию

Отзывы о фильме Процесс

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют