Закрыть
Наверх Наверх

Пой 3D
Sing

9,0 
420 голосов
Оценить:
IMDB 7,3/10

Страна, год: США, 2016

Жанр: комедия, мультфильм, мюзикл

Режиссёр: Гарт Дженнингс

Сценарист: Гарт Дженнингс

Продюсер: Джанет Хили, Кристофер Меледандри ...

Актёры: Тэрон Эджертон, Скарлетт Йоханссон, Мэттью МакКонахи, Риз Уизерспун, Ник Офферман ...

Премьера в Украине: 29.12.2016

Мировая премьера: 21.12.2016

Бюджет, $: 75 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 52 454 025

Мировые кассовые сборы, $: 531 049 089

Продолжительность: 1 ч. 48 мин.PT1H48M

Воодушевленная и жизнерадостная история о том, что в каждом из нас есть частичка звезды. Неисправимый оптимист по имени Бастер хочет спасти свой театр, приходящий в упадок. Под громким лозунгом поиска новых талантов Бастер объявляет о самом масштабном песенном конкурсе в мире среди зверей.

Интересные факты:

Это четвертая полнометражная анимационная лента 2016 года после "Кунг-фу Панда 3", "Angry Birds в кино" и "Зверополис", где события разворачиваются в мире антропоморфных зверей.

Саундтрек мультфильма содержит более 85 музыкальных хитов. 

Это первый проект режиссера Гарта Дженнингса со времен выхода мультфильма "Сын Рэмбоу" (2007).

Сеансы в кинотеатрах Киева на пятницу 24 февраля
Февраль
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  2
  3
  4
  5
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19

Для покупки билетов в кинотеатр нажмите на время сеанса
Кадр
Сеансы
17:30
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky 03.01.2017 15:55

Музика щирості.
Коли ти внизу, ти точно знаєш,
куди рухатись-уверх!
«Співай», режисер Гарт Дженінгс
Анімаційні творіння Голівуду важко якось називати розважальними – оскільки більшість з них зразу стають шедеврами, цитати і кадри – сюжетами для мемів. В 2016 їх було…

Музика щирості.
Коли ти внизу, ти точно знаєш,
куди рухатись-уверх!
«Співай», режисер Гарт Дженінгс
Анімаційні творіння Голівуду важко якось називати розважальними – оскільки більшість з них зразу стають шедеврами, цитати і кадри – сюжетами для мемів. В 2016 їх було чимало, таких, наприклад, як Зоотрополіс, - і вже в кінці року режисер Гарт Дженінгс порадував нас анімаційним подарунком у вигляді мультфільму-мюзиклу «Співай».
Події стрічки розгортаються навколо коали – власника театру – Бастера Муна. Щоб врятуватись від банкурства, він оголошує конкурс талантів – для організації масштабного пісенного шоу. Так, в результаті відбору, залишається лише декілька претендентів на величезну суму призу, - 100,000 доларів- якого, фактично, нема, проте наш герой не падає духом, щоб стати організатором, на перший погляд, авантюри, а на самому ділі – щоб віднайти самого себе.
Приєднуючись до настрою мультфільму – не буду розглядати його академічно, оскільки емоційний малюнок фільму зовсім-таки інший. Власне-то ми маємо фактично реальну історію з життя, де кожна доля персонажу – це історія вибору. Як наприклад у горили Джонні, що робить вибір між життям грабіжника та заняттям музикою, з його щирою безкорисливою пристрастю до мистецтва, або намаганням поєднати розрахунок і талант, як в мишеняти Майка… Кожні з цих типажів взяті з життя, і загалом виглядають реалістично і рельєфно. Сценарій, - ще раз згадаємо – що це більше мюзікл – цільний, монолітний і навіть у форматі художнього фільму виглядав би просто таки відмінно. Що ще слід додати – це звісно неперевершена робота з ракурсами, і тими величезними бонусами, що їх дозволяє робити формат анімаційного мультфільму.
Власне, персонажі. Можна брати їх окремо, а можна розглядати їх як цільний ансамбль, можна безкінечно розглядати «відсилки» у вигляді аналогій з реального пісенного життя, або з історії музики, або навіть в оформленні інтер‘єрів. Чого наприклад вартий плакат у баранчика Едді з літаючою тарілкою і написом – «Ми не одні», що синхронно перегукується з ситуацією, коли Бастер Мун перебуває у стані розчарування. Або, наприклад, алегроричний образ Нани Нудельман, старої діви, що знаходить надію в щирості молодих талантів, або свинки Розіти – всіх тих, хто дає бій буденності.
Музичне наповнення – це знайомі нам класичні хіти, і ті інтонації, що ввійшли в золотий фонд музики. Анімація відповідає вищому рівню цього поняття на сьогоднішній день, а гумор не залишить нікого байдужим.
Як висновок – цікава, інтригуюча анімаційна комедія – для всіх, кому не байдуже світло і поняття добра, той сюжет, що вічно буде актуальним, поки серця палають пристрастю творити, анімаційна стрічка для всіх поколінь і характерів!
Недзельницький Андрій

Музика щирості.
Коли ти внизу, ти точно знаєш,
куди рухатись-уверх!
«Співай», режисер Гарт Дженінгс
Анімаційні творіння Голівуду важко якось називати розважальними – оскільки більшість з них зразу стають шедеврами, цитати і кадри – сюжетами для мемів. В 2016 їх було…

+3 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 3

Другие трейлеры фильма Пой

Кадры к фильму

всего - 18
Пой фильм Пой фильм с Тэрон Эджертон Тэрон Эджертон в фильме Пой Скарлетт Йоханссон в фильме Пой Мэттью МакКонахи в фильме Пой лучшый кадр фильма Пой смотреть кадр к фильму Пой все кадры фильма Пой новый кадр к фильму Пой интересные моменты фильма Пой кадры из Пой кадры из фильма Пой Пой кадры Пой картинки фото из Пой фото из фильма Пой фото к фильму Пой

Отзывы о фильме Пой

всего - 121
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

начало как по мне затянуто, зато дальше... мульт стоит просмотра

ответить

Смотрите также

Lego® Фильм: Бэтмен
The Lego Batman Movie
Почему он?
Why Him?
Аисты
Storks
Образцовые семьи
Belles familles
Ворона-проказница
Der kleine Rabe Socke
Медведи Буни: Таинственная зима
Xiong Chumo Zhi Xueling Xiongfeng
Смешарики: Легенда о Золотом драконе
Смешарики: Легенда о Золотом драконе