Закрыть
Наверх Наверх

Lego® Фильм: Бэтмен 3D
The Lego Batman Movie

7,6 
130 голосов
Оценить:
IMDB 7,6/10

Страна, год: США, 2017

Жанр: комедия, боевик, мультфильм

Режиссёр: Крис МакКей

Сценарист: Сет Грэм-Смит

Продюсер: Рой Ли, Дэн Лин ...

Актёры: Рэйф Файнс, Розарио Доусон, Зак Галифианакис, Майкл Сера, Уилл Арнетт ...

Премьера в Украине: 09.02.2017

Мировая премьера: 10.02.2017

Кассовые сборы в Украине, грн.: 9 694 975

Продолжительность: 1 ч. 44 мин.PT1H44M

В центре сюжета - комедийные приключения персонажей LEGO во главе с супергероем Бэтменом.

Интересные факты:

- Кинолента является спин-оффом "Лего. Фильм" (2014).

- Это режиссерский дебют Криса МакКэя для большого экрана.

- В фильме задействованы такие злодеи из вселенной DC, как Джокер, Харли Куинн, Бэйн, Загадочник, Женщина-кошка, Ядовитый плющ, Пингвин и Глиноликий. 

- Розарио Доусон четвертый раз участвует в анимационном проекте DC после мультфильмов "Чудо-Женщина" (2009), "Лига справедливости: Трон Атлантиды" (2015) и "Лига Справедливости против Юных Титанов" (2016). 

- В одной из сцен можно увидеть несколько костюмов Бэтмена. Один из них основан на том, что носил Кристиан Бейл в "Темном рыцаре" и его продолжении, а другой напоминает костюм из мультфильма "Бэтмэн будущего" (1999).

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky 07.02.2017 11:57

Всі іграшки світу.
Супермен-лузер.
(Бетмен, Batman: the movie)
Так, є фільмі більші ніж просто кіно, є іграшки, що сформували цілу культуру дійсно будування, є комікси, більші, ніж просто комікси. Ви вже зрозуміли? До нас в гості завітали герої коміксів DC…

Всі іграшки світу.
Супермен-лузер.
(Бетмен, Batman: the movie)
Так, є фільмі більші ніж просто кіно, є іграшки, що сформували цілу культуру дійсно будування, є комікси, більші, ніж просто комікси. Ви вже зрозуміли? До нас в гості завітали герої коміксів DC – з Бетменом на чолі - і культові іграшки LEGO – у вибуховій комедії - The Lego Batman Movie режисера Кріса Мак-Кея, і який є спін-офом стрічки The Lego Movie, 2014 року випуску.
Отже, мабуть сказати що це мультфільм про протистояння Бетмена і Джокера, поганців і «гарних хлопців», або про анімований світ іграшок – це нічого не сказати. Так, можна тільки дивуватись, наскільки міцну сюжетну лінію вибудували автори мультфільму, виписати різноманіття персонажів, їх характерів. І все це – у неймовірному Lego-світі, в якому зібрані знайомі нам типажі оригінального кіно, проте звісно з варіаціями у вигляді поправок на те, що ми маємо справжню повновісну комедію.
Так, ось Бетмен – це і знайомий нам Брюс Вейн, що згадує своїх батьків, лицар в чорному плащі і масці, цинік – на людях та бійці, проте разом з тим - поціновувач романтичного кіно та хеві-метал вдома. Протистоять йому, прийомному сину Робіну (так-так), і чарівній комісарці поліції Барбарі Гордон – вона ж Барбгьорл – майже усі злочинці світу, (включаючи навіть Око Саурона та Годзіллу) – на чолі з Джокером і його супутницею Харлі Квінн.
...Візуальна частина виконана просто чудово. Творцям анімації вдалось поєднати як і деталізацію світу іграшок, а також додати їм елементи міміки – і власне, можна сказати що динамізм того, що побачите на екрані не залишить Вас байдужим, - стрімкий розаиток подій дасть фору будь-якому фільму категорії «екшн», - і тут авторам вдалось зберегти баланс між драйвом пригодницької стрічки та акцентом на усьому різноманітті світу Lego
Окрема частина – гумор. Власне, щоб вповні оцінити змістовне наповнення картини, потрібно знати базові складові хронологічної і сюжетної частини світу «Бетмен-Всесвіту», - завдяки цьому ви зрозумієте «всю красу гри». Чого варте «заочне» протистояння Бетмена і Супермена, і деякий сатиричний момент щодо сценарної підоснови безкінечних продовжень «кіносаг про супергероїв», -думаю, що кидати спойлери це тільки нашкодити всій інтризі, підготованої авторами
І звісно, є деякі жарт з претензією на «дорослість». Ні, якихось фривольних чи брудних жартів не почуєте, наприклад – це торжество дотепності і віртуозності, проте оцінити вповні його зможуть лише дорослі. Власне, це той випадок, коли маленькі глядачі знайдуть тут яскраву картинку, а глядачі більш старшого віку – вповні оцінять і текст. І звісно ж – музичний супровід теж тут повністю вписується у візуальну та змістовну частини. Український переклад – як і в переважній більшості випадків – колоритний, яскравий, інтонаційний – і приносить у перегляд своєрідну і приємну родзинку.
Як висновок. Мультфільм The Lego Batman Movie – це приклад тої частини широкорієнтованої голлівудської анімації, що сприймається пластами – діти сприймуть візуальну частину, а дорослі – гумор та сюжетні ходи. Думаю, приклад того розважального продукту, який припаде до душі майже всім – а чи як спланований похід в кіно, а чи як спонтанний привід весело вбити час.
Недзельницький Андрій

Всі іграшки світу.
Супермен-лузер.
(Бетмен, Batman: the movie)
Так, є фільмі більші ніж просто кіно, є іграшки, що сформували цілу культуру дійсно будування, є комікси, більші, ніж просто комікси. Ви вже зрозуміли? До нас в гості завітали герої коміксів DC…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2

Другие трейлеры фильма Lego® Фильм: Бэтмен

Кадры к фильму

всего - 21
Lego® Фильм: Бэтмен фильм Lego® Фильм: Бэтмен фильм с Рэйф Файнс Рэйф Файнс в фильме Lego® Фильм: Бэтмен Розарио Доусон в фильме Lego® Фильм: Бэтмен Зак Галифианакис в фильме Lego® Фильм: Бэтмен лучшый кадр фильма Lego® Фильм: Бэтмен смотреть кадр к фильму Lego® Фильм: Бэтмен все кадры фильма Lego® Фильм: Бэтмен новый кадр к фильму Lego® Фильм: Бэтмен интересные моменты фильма Lego® Фильм: Бэтмен кадры из Lego® Фильм: Бэтмен кадры из фильма Lego® Фильм: Бэтмен Lego® Фильм: Бэтмен кадры Lego® Фильм: Бэтмен картинки фото из Lego® Фильм: Бэтмен фото из фильма Lego® Фильм: Бэтмен фото к фильму Lego® Фильм: Бэтмен Lego® Фильм: Бэтмен фото первые кадры из фильма Lego® Фильм: Бэтмен фотографии Lego® Фильм: Бэтмен

Отзывы о фильме Lego® Фильм: Бэтмен

всего - 10
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

ответить
AVA

Это чуть-ли не лучший фильм о Бэтмене ! В нем есть практически всё что нужно - мораль, сюжет (весьма хороший как для мульта 6+), анимация, юмор , отсылочки, при чем их очень-очень много ! Ну в конце концов персонажи. У этого фильма все отлично. 9/10

ответить
AVA

ответить
AVA

Ребята, ответьте. Почему нету сеансов на 09.02 на Лего Фильм Бэтмен в Киеве???? Смотрю в караване - пишет что технические проблемы и будут доступны с 17:00. В планете кино вообще не показывает сеансы на 09.02. ВТФ. Что вообще происходит???

ответить
AVA

ответить
AVA

Идем в IMAX

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить
AVA

ответить

Смотрите также

Балерина
Ballerina
Пой
Sing
Еще один мальчишник
The Night Before
Аисты
Storks
Убийственный бойфренд
Mr. Right
Охотники за привидениями
Ghostbusters
Соседи 2
Neighbors 2: Sorority Rising
Его собачье дело
Going Under
Медведи Буни: Таинственная зима
Xiong Chumo Zhi Xueling Xiongfeng