Закрыть
Наверх Наверх

40-й МКФ "МОЛОДІСТЬ"

5,5 
4 голоса
Оценить:

Страна, год: Україна, 2010

Жанр: фестиваль

Уведомить о выходе фильма в прокат

Ok

23 жовтня, субота 14-05 Фестиваль Фестивалів - «Ліван» 93 хв. 15-50 Фестиваль Фестивалів - «Чотири леви» 101 хв. 17-40 Польська кіношкола - Лодзь. Короткометражки 97 хв. 19-30 Панорама переможців FIPRESCI - «Один» 103 хв. 21-30 Особлива подія - «Синестезія» 90 23-45* Довга ніч короткого метру: Німеччина 290 хв. 17-00 Фестиваль Фестивалей - «Субмарино» 110 хв. 19-00 Ретроспектива 20+20. - «Життя інших» 137 хв. 21-30 Art / Life - «Вихід через сувенірну крамницю» 87 хв. 24 жовтня, неділя 11-30 Краще 2010 - «Джон Рабе» 134 13-55 Ретроспектива 20+20. - «Пізній шлюб» 102 хв. 15-50 Панорама переможців FIPRESCI - «Ейфорія» 78 хв. 17-35 Німецький бульвар - «Грабіжник» 90 хв. 19-20 Нове Російське Кіно - «Перемир’я» 95 хв. 21-20* Східний експрес - «Каїнек» 118 хв. 15-10 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.1 77хв. 16-35 Німецька кіношкола – Берлін. Короткометражки 100 хв. 18-25 Українські прем’єри - «Шляхом Колумба» 48 хв. 19-25 Німецький бульвар - «Єврей Зюсс – фільм без совісті» 114 хв. 21-30 Sunny Bunny - «Я кохаю тебе, Філіпе Моррісе» 102 хв. 14-30 Короткометражки Іспанії ч. 1 16-45 Гете інститут представляє - «Перетин кордонів» 105 хв. 18-45 Панорама переможців Фіпрессі - «Каліфорнійські мрії» 155 хв. 21-30 Короткометражки Іспанії ч. 2 25 жовтня, понеділок 12-20 Конкурс - Студентські фільми 1 91 хв. 14-00 Конкурс - Студентські фільми 2 88 хв. 15-40 Конкурс - Студентські фільми 3 88 хв. 17-20 Ретроспектива 20+20. - «Пізній шлюб» 102 хв. 19-20 Нове Російське Кіно - «Зниклий безвісти» 96 хв. 21-20 Східний експрес - «На шляху» 96 хв. 12-15 Панорама переможців FIPRESCI - «Версаль» 113 хв. 14-20 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.2 82 хв 16-00 Українські прем’єри - «Мільйон до неба» 90 хв. 17-40 Німецький бульвар - «Єврей Зюсс – фільм без совісті» 114 хв. 19-45 Фестиваль Фестивалів - «Разом нарізно» 93 хв. 21-30 Sunny Bunny - «З початку до кінця» 94 хв. 21-40 Sunny Bunny - «Листівка татові» 86 хв. 13-35 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.1 77 хв. 15-00 США. Док. шоукейс «Зроблено в США» , «Від мосту до мосту» 102 хв 16-55 Панорама переможців FIPRESCI - «Каліфорнійські мрії» 155 хв. 19-40 Art / Life - «Шалене кохання» 100 хв. 21-30 Фестиваль Фестивалів - «Чотири леви» 101 хв. 26 жовтня, вівторок 13-40 Краще 2010 - «Замерзлі душі» 101 хв. 15-30 Конкурс - Короткометражні фільми 1 73 хв. 17-15 Конкурс - Короткометражні фільми 2 83 хв. 19-00* Нове Російське Кіно - «Зворотний рух» 90 хв. 20-50* Східний експрес - «Полювання на дрібних хижаків» 100 хв. 23-00 Sunny Bunny - «Зомбі із Лос-Анджелеса» 63 хв. 13-20 Конкурс - Студентські фільми 4 79 хв. 15-00 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.3 76 хв. 16-25 Українські прем’єри - «Три історії з Галичини» 86 хв. 18-00 Ретроспектива 20+20. - «Моє життя в рожевому» 88 хв. 19-40 Фестиваль Фестивалів - «Бібліотека Паскаля» 105 хв. 21-30 Sunny Bunny - «Братерство» 90 хв. 21-40 Sunny Bunny - «Кімната Лео» 95 хв. 13-55 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.2 82 хв. 15-30 Короткометражки Іспанії ч. 3 17-35 США. Документальний шоукейс – «Зрада» 97 хв. 19-25 Art / Life - «Секс, наркотики та рок-н-рол» 115 хв. 18-10 Конкурс - Студентські фільми 1 91 хв. 19-50 Конкурс - Студентські фільми 2 88 хв. 21-30 Конкурс - Студентські фільми 3 88 хв. 27 жовтня, середа 12-30 Панорама переможців FIPRESCI - «Лист до Америки» 88 хв. 14-20 Конкурс - Короткометражні фільми 3 84 хв. 16-00 Конкурс - Повнометражні фільми «Прогульники» 86 хв. 17-40 Конкурс - Короткометражні фільми 4 91 хв. 19-55 Нове Російське Кіно - «Вівсянки» 75 хв. 21-30 Східний експрес - «Тільки між нами» 87 хв. 13-20 Спеціальна подія - «Добраніч, ніхто» 77 хв. + 15-00 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.4 80 хв. 16-40 Панорама переможців FIPRESCI - «Боротьба» 75 хв. 18-10 Німецький бульвар - «Грабіжник» 90 хв. 19-50 Фестиваль Фестивалів - «Пастка» 95 хв. 21-40 Sunny Bunny - «Родинне дерево» 97 хв. 14-35 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.3 76 хв. 16-00 США Документальний шоукейс - «Аутизм: Мюзикл» 93 хв. 17-45 Art / Life - «Танець мрій» 93 хв 19-30 Короткометражні переможці Молодості від Unifrance 117 хв. 21-40 Ретроспектива 20+20 - „Айсберг ” 84 хв. 18-30 Конкурс - Студентські фільми 4 79 хв. 20-00 Конкурс - Короткометражні фільми 1 73 хв. 21-30 Конкурс - Короткометражні фільми 2 83 хв. 28 жовтня, четвер 12-10 Конкурс - Повнометражні фільми - «Чужинка» 119 хв. 14-20 Конкурс - Повнометражні фільми - «Лінч» 81 хв. 15-50* Конкурс - Повнометражні фільми - «Високосний рік» 92 хв. 17-45 Art / Life - «Звалище» 90 хв. 19-25* Нове Російське Кіно - «Якого не було» 95 хв. 21-30* Східний експрес - «Війна польсько-руська» 108 хв. 13-00 Фестиваль Фестивалів - «Зброя дхарми» 93 хв. 14-45 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.5 81 16-15 Ретроспектива 20+20. - «Неглибока могила» 91 хв. 18-00 Ретроспектива П’єра Ете - «Велике кохання» 87 хв. 19-35 Спеціальна подія. - «Ми з майбутнього-2» 97 хв. 21-30 Sunny Bunny - «Нитка» 93 хв. 12-35 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч. 4 80 хв. 14-35 Ретроспектива 20+20. - «Чоботи в смятку» 82 хв 15-10 США. Документальний шоукейс. - «Супутникоманія» 90 хв. 16-50 Фестиваль Фестивалів - «Ліван» 90 хв. 18-30 Панорама переможців FIPRESCI - «Каліфорнійські мрії» 155 хв. 21-15 Cinergy. Селекція від фестивалю «Signes de nuit» 125 хв. 19-55 Конкурс - Короткометражні фільми 3 84 хв. 21-30 Конкурс - Короткометражні фільми 4 91 хв. 29 жовтня, п’ятниця 12-20 Ретроспектива 20+20. «Життя Ісуса» 96 хв. 14-10 Спеціальна подія. «Ми з майбутнього-2» 97 хв. 16-00* Конкурс - Повнометражні фільми «Манду» 90 хв. 17-50* Конкурс - Повнометражні фільми «Інше небо» 90 хв. 19-45 Нове Російське Кіно - «Сатисфакція» 93 хв. 21-30 Східний експрес - «Медаль за відвагу» 105 хв. 23-55 Довга ніч короткого метру: Франція 300 хв. 14-00 Ретроспектива П’єра Ете - «Допоки є здоров'я» 80 хв. 15-30 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.6 80 17-00 Німецький бульвар - «Вінсент хоче до моря» 96 хв. 18-50 Українські прем’єри - «Дніпро» 84 хв. + 20-40 Фестиваль Фестивалів - «Трояндочка» 118 хв. 23-00 Sunny Bunny - «Зомбі із Лос-Анджелеса» 63 хв. 21-40 Sunny Bunny «Рок Хадсон: похмурий і привабливий незнайомець» 95 14-40 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.5 81 16-10 Короткометражні переможці Молодості від Unifrance 117 хв. 18-20 США. Док. шоукейс. «Спалюючи майбутнє: вугілля в Америці» 89 20-00 Cinergy. Експортна програма від «TRANSMEDIALE» 80 хв. 30 жовтня, субота 11-50 Конкурс - Повнометражні фільми - «Втрачений час» 90 хв. 13-30 Конкурс - Повнометражні фільми - «Приходить жінка до лікаря» 105 15-25 Фестиваль Фестивалів - «Дерево» 100 хв. 17-15 Конкурс - Повнометражні фільми - «Щастя моэ» 127 хв. 19-40 Німецький бульвар - «Шахада» 90 хв. 21-25 Східний експрес - «Євроазієць» 110 хв. 23-55 Довга ніч короткого метру: Скандинавія 12-15 Ретроспектива П’єра Ете - «Рай земний» 80 хв. 13-45 Ретроспектива 20+20. - «Завтра свято» 79 хв. 15-15 Ретроспектива П’єра Ете - «Йойо» 92 хв. 17-00 Фестиваль Фестивалів - «Поезія» 139 хв. 19-30 Надособлива подія. Зигфрід - «Луїза» 115 хв. 21-35 Sunny Bunny - «Кімната у Римі» 105 хв. 14-30 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.6 80 хв. 16-00 Короткометражки Іспанії 4 90 хв. 17-40 США Документальний шоукейс - «Саундтрек революції» 82 хв. 19-25 Art / Life - «Звалище» 98 хв. 21-20 Експортна програма від ММКФ – МЕДІАФОРУМ 120 хв. 16-15 Короткометражки Німеччина ч.1 95 хв. 18-00 Короткометражки Німеччина ч.2 95 хв. 19-45 Короткометражки Німеччина ч.3 95 хв. 31 жовтня, неділя 14-00 Конкурс - Повнометражні фільми «Тегеран» 95 хв. 15-45 Конкурс - Повнометражні фільми «Пікко» 105 хв. 17-40 Art / Life - «Вихід через сувенірну крамницю» 87 хв. 19-20* Конкурс - Повнометражні фільми «Хуан» 105 хв. 21-20 Нове Російське Кіно - «Брестська фортеця» 120 хв. 14-05 Ретроспектива 20+20. - «Покажи мені любов» 89 хв. 15-45 Надособлива подія. Зигфрід - «Санса» 115 хв. 17-50 Ретроспектива П’єра Ете Короткометражки 120 хв. 20-00 Ретроспектива 20+20. - «Завтра свято» 79 хв. 21-30 Sunny Bunny - «Одинак» 99 хв. 11-30 Короткометражки Скандинавії ч. 1 13-10 Cinergy. Експортна програма від «Ars Electronica» 120 хв. 15-20 Короткометражки Скандинавії ч. 2 17-10 Короткометражки Скандинавії ч. 3 19-00 Фестиваль Фестивалів - «Дівчина з татуюванням дракона» 152 хв. 15-00 Короткометражки Франція ч.1 85 16-40 Короткометражки Франція ч.2 85 18-20 Короткометражки Франція ч.3 85 20-00 Короткометражки Франція ч.4 85

Рецензии к фильму

всего - 0

К сожалению, рецензий к фильму «40-й МКФ "МОЛОДІСТЬ"» в данный момент ещё нет. Но Вы можете быть первым пользователем, который её напишет.

Для того чтобы написать рецензию

Отзывы о фильме 40-й МКФ "МОЛОДІСТЬ"

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также

Братва из джунглей
Delhi Safari
G.I. Joe: Атака кобры 2
G.I. Joe 2: Retaliation
Дом в конце улицы
House at the End of the Street
Цунами
Bait
Странная жизнь Тимоти Грина
The Odd Life of Timothy Green
У нас есть Папа
Habemus Papam
То, что ее заводит
F? meg p?, for faen
Афера
The Sting
Мамы